Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: zlotu fanow ciag dalszy i nie tylko...
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961

zlotu fanow ciag dalszy i nie tylko...

Wszycy czytac uwaznie.

Razem ze znajomym (i w porozumieniu z firma w ktorej pracuje) otwieramy kawiarenke internetowa. Moze bardziej biblioteke internetowa niz kawiarenke, ceny za inet 1zl za godzine (slownie jeden zloty). Lokal jest spory i zajebisty. Uzgodnilismy, ze cale wnetrze bedzie stylizowane... no wlasnie. Ma to byc jakis motyw z alienow. Moze nostromo, moze sulaco, moze mrowisko obcych. Jeszcze nie postanowilismy. W zwiazku z tym prosze wszystkich o sugestie, co byscie chcieli aby znalazlo sie w takim miejscu, jakie macie sugestie (w wykonaniu wystroju wnetrza koszta nie graja roli, ale bez przesady Smile Wszystko bedzie sponsorowane przez "moja" firme.

kiedy lokal zostanie otworzony (prawdopodobnie za miesiac) bedziemy mieli zajebiste miejsce do urzadzenia zlotu fanow! Oczywiscie wszystko bedzie trzeba dogadac, ale jest to do zrobienia. Chcialbym wiedziec ilu z was zdecydowaloby sie przyjechac na taki zlot (piwko, dziewczyny, xenomorphy wliczone Smile Termin to pewnie wakacje. Wypowiedzcie sie. Tylko Tomexx: nie siej pesymizu i negatywnej propagandy, ok? Smile))

No i BTW, jestem z Lodzi, wiec miasto w centrum Polski i nikt nie bedzie narzekal, ze on to ma zajebiscie daleko.

Pozdro
Suchy



2001-11-13 08:42:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815

Obcy na ścianie

SUCHY!!!!! PRZYJACIELU. To miód na moje serce słyszeć że w naszym mieście urządzisz coś takiego. Mam małą propozycję. Udaj się do Silver Screena tam w wypożyczalni dvd jest rozpięta na ścianie rzeźba obcego. Spróbuj od nich ją wykupić.
POZDRO

HICKS




____________________________________
2001-11-14 02:27:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961

re

Moze sie da Smile Jak sie nie da wykupic, to kumpel z ktorym to robie ma znajomych profesjonalnych artystow modelarzy - tez fanow obcego - oni zrobia taka rzezbe.Z innych pomyslow jakies manekiny z chestbursterami na scianach itp. Ludzie, dawajcie jakies pomysly! Przeciez to bedzie robione dla nas wszystkich!

pozdro



2001-11-14 07:51:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815

LUDZIE CO JEST Z WAMI?????

Suchy przecież nie robi tego dla siebie, tylko dla nas wszystkich. Dajcie jakieś propozycje, wykażcie zainteresowanie albo entuzjazm. CIACHO ty masz tu posłuch, napisz coś.

HICKS




____________________________________
2001-11-18 03:46:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795

Re: LUDZIE CO JEST Z WAMI?????

szczerze mowiac chetnie dorzucilbym swoje 5grochow do projektu... ale jakos niemam czasu - a szkoda Sad(( ale pomysl przedni!!! suchy sory za stuff ktory ci obiecalem ale niemam zabardzo dostepu do skanera wiec chyba podesle ksero....btw chcialbym zobaczyc jakis konkretny plan tego widowiska /knajpy/ moze moglbym cos wowczas zasugerowac
pozdro




____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2001-11-19 04:28:00
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

to: SUCHY, HICKS, VIRUS :))))

Jakby byla taka knajpa to jasne ze fajnie bylo by sie potkac w gronie najbardziej zatwardzialych fanow obcego w wakacje, pogadac, obalic pare piw, pograc w AVP 1&2... ja jak najbardzie sie pisze - ale to dopiero w wakacje!

Hicks: Watpie zebym mial jakis posluch na tym boardzie - on jest dosc -hmmm - anarchistyczny - i bardzo dobrze...

Suchy: sorki bylem off-line przez weekend - potrzebne ci jeszcze to exe do AVP2 - jak tak to daj znac - wysle Ci wieczorem. BTW co z tymi skanami do Newts Tales ???

Virus: Moze jakies nowe fan arty ? I co z tm modelem kapsuly dla Harrego?

Pozdrawiam
CIACHO




____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2001-11-19 05:21:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795

to CIACHO

ledwo co ciagne na uczelni... jak niezalicze zaleglosci to mnie wypierdziela - tak ze niemam zabardzo czasu - ale postaram sie cos stworzyc...narazie mecze avp2 - gra zajebista choc pelna niedociagniec i jak na dzisiejsze czasy niewnosi zbyt wiele do gier fpp....Sad(( panowie mogliby sie bardziej wysilic... a kapsula...? no coz - wstyd sie przyznac... lezy w kacie i przyciaga kurz...Wink
btw - niedlugo stuknie 60000!!!
pozdro!!!




____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2001-11-19 05:54:00
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
MAYAK




Staff Sergeant
Dołączył: 2002-09-24
Posty: 127

To Suchy...

I`LL BE DAMNED!! I`M IMPRESSED!!! To naprawdę zajebisty pomysł.Co do wystroju wnętrza to z przytoczonych opcji wybrałbym wariant "Nostromo" lub "Sulaco".Dlaczego nie "Alien hive"? Dlatego że chodzi tu o kafeję internetową(czy ktoś widział komputerowe klawiatury i monitory w gnieździe Obcych?Smile)Oczywiście to tzw luźna propozycja. Co do ewentualnego zlotu Alienfanów w w/w miejscu jestem jak najbardziej "ZA!!",(pod warunkiem że termin to wakacje 2002)Oferta jest niesamowita:"piwko,dziewczyny i xenomorphy zapewnione" COOL! Tylko co do tych ostatnich,czy mogę zabrać ze sobą moją giwerę,by ewentualnie powiedzieć któremuś-EAT THIS!! Smile)....? Pozdro




2001-11-19 10:10:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961

re temat

Spoko. Plany budynku umieszcze niedlugo u siebie na stronce, albo jakos inaczej je udostepnie. Zlot jezeli sie odbedzie to na pewno w wakacje wiec luzik. Odpowiadajac na pytanie TOMEXXA: wystroj lokalu nie bedzie polegal na przyklejeniu trzech plakatow czy czegos innego Smile Ma to byc cala zajebista dekoracja z prawdziwego zdarzenia, o koszta sie nie martw Smile Lokal bedzie raczej urzadzony jako Hive, a nie sulaco czy nostr. Ale wszystko zalezy od waszych pomyslow, a z tym na razie krucho (tylko dlaczego????). Jak wykazecie sie wiekszym zaangazowaniem, to tylko lepiej dla nas (wiecej kasy od firmy Smile. Czekam na kolejne opinie i propozycje, zarowno na maila jak i na tym boardzie.

Pozdro



2001-11-20 07:20:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB