Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: kilka slow o funkcjonowaniu forum
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

kilka slow o funkcjonowaniu forum

Glownie do Tomexxa - ale w zasadzie do wszystkch - kilka slow wyjasnienia w kwesti forum:

>Gdyby bylo dobre to zawsze hot topic by byl na gorze >wedlug daty najswierzszej odpowiedzi. A tak jak ktos >walnie jakis

Alez nic nie stoi na przeszkodzie aby tak bylo - jesli tylko Ty lub ktos inny przejmie nad nim opieke. Forum zostalo zalozone juz jakis czas temu i wtedy uzycie tego konkretnego skryptu z amerykanskiego serwera (po przetestowanieu kilku innych) wydawalo sie najlepszym rozwiazaniem.
Niemniej jesli ktos napisze jakis wypasiony skrypt w perlu czy php czy to dla tej strony, czy tez postawi "stand alone aliens fans forum" to ja jak najchetniej przyklasne tej inicjatywie i bede ja popieral, i pomagal w jej rozwoju na miare wlasnych mozliwosci - sam nie mam chwilowo ani czasu ani umiejetnosci zeby sie tym zajac - wiec prosze nie narzekac na funkcjonowanie enginu - chyba ze potraficie zrobic lepszy!

>Po za tym jak komus nie zalerzy to zawsze znajdzie blachy >powod do niezadowolenia jak kogos inetesuje topic to nie >marudzi o sprawach 2 czy 3 wagi

A kto narzeka i marudzi ?! Virus rzucil tylko kilka uwag na ten temat - moim zdaniem mial nieco racji - ale co wy o tym sadzicie to wasza sprawa. Ja to forum tylko "oficjalnie hostuje" - niemniej nie mam wplywu na dzialanie skryptu, engine, etc. Nie zamierzam tez w zaden spodob ingerowac w jego funkcjonowanie - jak dziala, jak wyglada, jaka tematyka sie po nim przewija to juz wasza broszka. Jesli o mnie chodzi mozecie postowac jak wam sie podoba, ja i tak czytam wszystkie posty bo mnie to interesuje.

>Niektorzy z was marudza jak te stare baby dewoty. Jak na

No i kto tu marudzi... Wink

>Taraz kiedy wreszcie jest konfrontacja prawdziwa dyskusja, >wymana sprzecznych opini nie chce wam sie czytac listow

Alez po to jest to forum o czym juz pisalem - i oczywiscie cieszy mnie ozywiona dyskusja. Ja czytam wszystkie posty, ci "marudzacy" jak podejrzewam tez.

Kwestia forum i jego enginu jest otwarta - kiedys przymierzalem sie do postawienia go na enginie php na tym samym serwerze co strona. Jak juz pisalem nie mam chwilowo ani czasu ani umiejetnosci zeby sie tym zajac. Serwer jednao oferuje mi mozliwosc korzystania z cgi w perlu, php, oraz dostep do mysql - wiec jesli ktokolwiek potrafi to wykorzystac i che mu sie pomoc to taka inicjatywa bedzie jak najmilej widziana!

Pozdro
CIACHO



____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2001-09-05 03:59:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

wolny czas

>>>sam nie mam chwilowo ani czasu ani umiejetnosci zeby sie tym zajac - wiec prosze nie narzekac na funkcjonowanie enginu - chyba ze potraficie zrobic lepszy!

Uchacha Ciacho nie rozsmieszaj mnie:))
Wlasnie kupoles sobie nowe graty do PCta a wiec zapewnie giercujesz asz sie iskry sypia:) Nie zamiesciles nawet tych znaczkow o kotre tak pilnie potrzebowales, ja jakos znalazlem czas by je poprawic dopucowac by byly tip top.!!!
I gdzie one sa??? Gdzie update? Czym ty mozesz byc zajety?
A co do umiejetnosci byla juz dyskusja co prawda prywatna o zalorzenu messageboarda na Egoups lub na Ezboardzie (ze wszystkimi bajerami: moderatory.. itp) to powiedzials nie nie! niedlugo bedzie pewnie dostepny wlasny PHP!Smile Gdzie on jest?


>>>Ja to forum tylko "oficjalnie hostuje" - niemniej nie mam wplywu na dzialanie skryptu, engine, etc

Wiem ze nie masz. Nikt nie ma wiec robi sie sztuczki typu wywlekanie nowych topicow na stary temat by bylo zawsze na wierzchu, poza tym nie da sie ukryc nowy topic dziala zawsze przyciagajaco Smile

>>>Alez po to jest to forum o czym juz pisalem - i oczywiscie cieszy mnie ozywiona dyskusja. Ja czytam wszystkie posty, ci "marudzacy" jak podejrzewam tez.

Mnie tez cieszy..Smile

Pozdrawiam!


2001-09-05 04:29:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Anonymous




Gość


Re: wolny czas

>Uchacha Ciacho nie rozsmieszaj mnie:))
>Wlasnie kupoles sobie nowe graty do PCta a wiec zapewnie >giercujesz asz sie iskry sypia:)

Co to za agrument na "brak czasu" ze "kupilem nowy sprzet" ?! - kupiel bo musialem - stary sie po prostu sfajczyl niemal kompletnie i musialem kupic bo nie mialem na czym pracowac. Choc milo miec nowy sprzet z szybkim procesorem to ten medal ma takze druga strone - kupilem ale jeszcze za niego do konca nie zaplacile - mam teraz przez ten zakup mase dlugow do splacenia, co niespecjalnie mnie cieszy...

Mam zaisntalowane na nowym kompie Bg2 i jeszcze nie mialem czasu zeby ani razu je odpalic - i nie zanosi sie na to zeby mi sie udalo w nadchodzacym tygodniu Sad((( - tyle na temat grania... Sad(((

Poztym naprawde nie mam czasu - chwytam kazda dorywcza fuche jaka sie nawinie zeby cos zarobic (niestety specjalnie mi sie nie przelewa), staram sie ciagnac jakos studia (wlasnie sesja poprawkowa w toku), a dodatkowo mam mase wlasnych osobistych problemow ktorymi nie bede tu nikogo zanudzal.

>Nie zamiesciles nawet tych znaczkow o kotre tak pilnie >potrzebowales, ja jakos znalazlem czas by je poprawic >dopucowac by byly tip top.!!!
>I gdzie one sa??? Gdzie update?

Spox - znaczki pojawia sie przy kolejnej aktualizacji - kiedy dokladnie nie wiem. Sam prowadziles strone to chyba zdajesz sobie sprawe ze nie jest to takie hop - siup - 5 minut - i gotowe. Nie twierdze ze jest to jakis gigantyczny wysilek niemniej naprawde w tym momencie nie mam na to czasu - bo przecierz nie chodzi o to zeby wrzucic same znaczki - razem z nimi na stronie pojawi sie jeszcze kilka innych nowych rzeczy, a przygotowanie tego wszystkiego w jakiejs wmiare sensownej formie to jest jednak kilka godzin siedzenia.

>Czym ty mozesz byc zajety?

Juz Ci napisalem powyzej : studia, praca, sprawy osobiste - a co myslales - ze moje zycie jest uslane rozami i ze jestem jakims milionerem ktoremu wszystko podstawiaja pod nos i ktory o nic nie musi sie martwic - a zwlaszcza o to co wlozy do garnka za tydzien... ?!

Pozdro
CIACHO


2001-09-05 04:51:00
Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB