Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: To Suchy:lokal itd...
MAYAK




Staff Sergeant
Dołączył: 2002-09-24
Posty: 127

To Suchy:lokal itd...

Taaa!!..Od długiego czasu nie postowałem(praca,praca,praca-żeby chociaż kurwa coś konkretnego zapłacili!!Sad(( )No, nieważne. Zauważyłem pewną "posuchę" pomysłów na urządzenie wspomnianej wcześniej knajpki,która miałaby posłużyć za miejsce zlotu "of all the Alienfans" Otóż wpadłem na taki pomysł:Skoro miejsca jest dosyć,można urządzić tzw."boxy" stylizowane na wnętrze Narcissusa(głośniczki z muzyczką-najlepiej Goldsmith/Horner- te sprawy,3-4 siedziska,klimacik ,browar na stole -niekoniecznie Aspen Strong -czy jak mu tam było,te sprawy:) Niemniej zauważyłem też taki tekst "Lokal będzie raczej urządzony jako Hive,a nie Sulaco czy Nostromo,ale wszystko zależy od waszych pomysłów a z tym jak na razie krucho(tylko dlaczego????)" No i stąd taka moja skromna propozycja.Ale,ale... pozwolę sobie zacytować another tekst "W wykonaniu wnętrza koszta nie grają roli" "Wypowiedzcie się" Tutaj być może nieco przegnę,ale biorąc pod uwagę w/w teksty why not?? No więc,jeśli ktoś jeszcze pamięta,parę lat temu leciał w naszej(jeszcze nie katolickiej TV)program o tematyce komputerowej p.t. JOYSTICK. Któreś z wydań tegoż programu poświęcono wizycie w londyńskim SEGAWORLD(to taki salon gier ,wielkości sporego hipermarketu)Jedno piętro SEGAWORLD`u było dedykowane filmowi ALIENS.Odwiedzający przeżywali całą scenę ucieczki z OP Center do lądowiska,atakowani przez Obcych.Dlaczego się o tym rozpisuję?..Otóż po przejściu(jeśli ktoś wytrzymał)całej trasy,gracz mógł kupić w pełni działającą replikę karabinu impulsowego M41A.Oczywiście repliki były dostępne dla wszystkich zwiedzających,lecz po innej(tu) wyższej cenie. Tak więc jeżeli prawdą stoi tekst " o koszta się nie martwcie" to to bardzo fajnie wyglądałby stojaczek,albo dwa z ustawionymi rządkiem M41A Smile) Pozdro!!



2001-12-11 15:39:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
MAYAK




Staff Sergeant
Dołączył: 2002-09-24
Posty: 127

Zapomniałem dodać...

Dla ścisłości: ten program oglądałem w latach 92-94,możliwe że do tej pory SEGAWORLD poszerzył swój program o inne części Sagi Smile))



2001-12-11 15:51:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961

re

"Koszta nie graja roli..." To prawda. W lokalu bedzie przynajmniej jeden zestaw VR, docelowo ok 5. Wyobrazcie sobie w tym maly pojedynek w avp Smile Co do boxu narcissius, hmmmm, czemu nie. Kazdy z listow jaki dostaje odnosnie lokalu jest konsultowany z szefostwem, ale i tak ja mam glowne zdanie (kto by pomyslal Smile Zobaczymy. Pare razy byli juz plastycy i architekt, ale tego drugiego wywalilem na zbity pysk. To co zaczal proponowac przyprawialo mnie o apopleksje... W kazdym badz razie projekt idzie do przodu i zanosi sie na naprawde fajna zabawe.

Pozdro
Suchy



2001-12-13 07:33:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB