Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: No Subject
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795

No Subject

>>(Jestescie jak dzieci ktore zobaczyly kolorowy kawalek plastiku nic dla was nie istneje poza nim)

??? chwilowo niezrozumialem powyzszej kwestii... takie jest moje prywatne zdanie i wcale zaslepiony niczym niejestem - ot poprostu lubie te filmy - z uplywem lat dostrzegam w nich sporo bezsensownych detali ale ich nie krytykuje - obrazy zrobily na mnie piorunujace wrazenie kiedy zetknalem sie z nimi kilkanascie lat temu... a wrazen tych nie pogrzebia zadne z obecnych przemyslen i dyskusji na temat np... ile bylo magazynkow itp... wtedy nawet nie zwrocilem na to uwagi - historie te porazily mnie sposobem przedstawienia i powiem szczeze ze niewiele jest obecnie filmow ktore porazaja pomyslowoscia i sa tak tajemnicze. Pamietam np jak czulem sie po seansie Matrixa czy Cube - filmy byly arcyciekawe ale tylko za pierwszym razem...przy kolejnych projekcjach okazaly sie poprostu nudne!!! zreszta przytaczajac trafne spostrzezenie Ciacha - kino to rozrywka... a filmy , ktorych dyskusja dotyczy spelnily i nadal spelniaja swoja role w 100%!

>>Myslacy czlowiek w wieku 20 ilus tam lat juz od dawna potrafi w tym efektownym kawalku plastiku zauwazyc zle strony nic nie jest przecierz idealne.

zgadzam sie ale jakos mnie to nie razi tak jak Ciebie i potrafie jeszcze wyciagnac sporo wartosci z ww filmow...

>>Na poprzednie topicy tez nic konkretnego nie napisales, poza wymijajacymi ohami i ahami. Sorry panie virus ale twoje wypowiedzi to narazie nedzny lamet, postaraj sie napisac cos konkretnego!

np co - ze przeswietlilem magazynek pulserifle i policzylem pociski??? badz zajrzalem pod APC aby sprawdzic na jakim zawieszeniu spoczywa nadwozie??? wybacz ale te rzeczy mnie nie interesuja... polemiki na temat sprzetu sa wg mnie nienamiejscu...sprzet w filmie mial wygladac a nie dzialac!!! przecierz nikt nie bedzie za kase budzetowa projektowal skomplikowanych poprawnie dzialajacych urzadzen aby widz mial wieksze poczucie realizmu...w kolejnym obcym niech karabin naprawde strzela, pojazd kosmiczny sfilmujmy w prawdziwej przestrzeni a nie na obrazku, poszukajmy prawdziwych potworow w kosmosie - po co ubierac facetow w gumowe kostiumy... dajmy ludziom prawdziwe giwery wypuscmy przed nich horde obcych niech wala!!! to dopiero bedzie dla Was realistyczne... nieprawdaz??? mi wystarczy to co widze na ekranie i nad czym ludzie sie naprawde napracowali....
Pozdro!





____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2001-09-06 05:49:00
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
Piok vel sluz vel pokrak




Gość


Re: No Subject

Hia
Chcialem nadmienic ze moje posty na temat APC,uzbrojenia i zavchowania marines, nie byly w zadnym wypadku probami obrzydzenia komukolwiek tego filmu, tudziez zlosilwym wytykaniem bledow, czy innej proby "zgnojenia" tej produkcji... Co tez zaznaczylem w ktoryms poscie , bodajze w pierwszym na temat APC.
Napisalem te listy wlasciwie na przekor sobie ( trudno jest obsmarowywac jeden ze swoich ulubionych filmow), coz... zawsze mialem sklonnosci masochistyczne Wink. Poty te napisalem po to zeby uswiadomic niektore osoby twierdzace ze film w sposob niebywale realistyczny przedstawia wojsko przyszlosci i jego sprzet , lecz nie uzasadniajacyh tego twierdzenia ani slowem...
Pozatym mam zupelnie odmienne zdanie od Virusa w kwestii polemik na forum odnosnie dzialania i wygladu i tej nieszczesnej realistycznosci Wink sprzetu pokazanego w filmie.
Uwazam ze rozmowy na ten temat sa bardzo ciekawe i mozna sie z nich wiele dowiedziec ,takze informacji na temat rzeczywistego sprzetu. Pozatym wymyslenie teorii na temat w ajki dany sprzet dziala daje wg. mnie wielka satysfakcje i radosc a jeszcze wieksza radoche daje mozliwosc jej skutecznego obronienia przed argumentami usilujacymi ja obalic :>
Szczerze mowiac mialem przygotowac jeszcze kilka postow na forum , np. czy smartgun nadawal sie do walki na bliskie dystanse, oraz omowienie problemu niesamowicie duzego ognia wylotowego z pulse rifle i smartguna , ktory znakomicie zdradzalby pozycje strzelajacych wrogowi. Lecz ze wzgledu na napieta ostatnio sytuacje na forum odsune ich wydanie na czas nieokreslony.
piok


2001-09-06 06:48:00
Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB