Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: strony ktore zabijaja!
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

strony ktore zabijaja!



Witam !
Tak juz od jakiegoś czasu stronki o Obcym wyrosły w naszej Polsce jak grzyby po deszczu....no i dobrze. Jest strona o ALien -moja o Aliens(i nieco o resczie)-ciacha Alien3 -Suchego i kilka stron o Avp + hobbystyczna stronka MacVasa.
No właśnie do szcześcia brakuje jeszcze strony o AR -wiem nie bede rozdrażniał dopiero co zakończonej polemiki na temat tego filmu rodem z Europy .
Jestem ciekaw bo gdyby ktoś wział w łapy ten temet to byśmy mieli w Polsce cała baze danych na temat wszystkich filmów.
Bo poza oficjalną Alien.com nie ma stronek o Ressurekcji ...
Tak na koniec do tematu żeczywiście poziom stron w wydaniu Polskim jest chyba najwyższy.
Po pierwsze u nas jest duzo updatów wiekszosc stron takich jak Alien Legend Alien Legacy itp.. przeszło do lamusa i nie sa uaktualniane czesciej niz raz na rok lub raz na pół roku.....
Po drugie nie ma u nas takich stron jak 4in1 co jest najczęstrzym przypadkiem za granicą. Każdy ma swoj ulubiony film i robi o nim jak najlepszą stronę.
Trzeba też przyznać że pod względem zawartości Polskie sajty są też lepsze z regóły np w opisach mozna sie dowiedzieć kto wyreżyserował, obsada i streszczenie filmu + 5-10 marnych screenshotów z VHS lub w nieco solidnieszych stronach pare skanów popularnych w sieci....
+oczywiście własna ocena filmów ze schematem....(oceny podaje dla przykładu)
1.Aliens 10/10 lub 11/10
2.Alien 9/10
3.Alien3 6/10
4.AR 5/10
lub (coraz częściej)
1.Aliens 10/10
2.Alien 9/10
3.AR 7/10 !
4.Alien3 6/10
Zaznaczyć trzeba ze Alien manicay (głównie filmów) nie maja także takiego centrum jak my z Guestbookiem (Ciacha stronka)
Co prawda jest A"Lien Legacy message board" ale jest tam bardzo drętwo i bardzo rzadko zaczynane są tam nowe wątki...


2001-03-21 01:08:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
mama




Gość


do ksiazek!!!



syneczku!!! wzial bys sie za nauke - bo zabiore ci klawiature!!!

twoja mamusia
2001-03-21 02:09:00
Odpowiedz z cytatem
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

Re: do ksiazek!!!



Mother! Turn the cooling unit back on! Mother! ...You bitch
Smile)))))
2001-03-21 05:09:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

RE



CZE :

>Bo poza oficjalną Alien.com nie ma stronek o >Ressurekcji ...

Film marny, to i nikomu sie nie chce robic fanowskiej strony....

>centrum jak my z Guestbookiem (Ciacha stronka)
>Co prawda jest A"Lien Legacy message board" ale jest tam >bardzo drętwo i bardzo rzadko zaczynane są tam nowe

BTW, zaczalem dlubac ostatnio w PHP i dlubanina ta wkrotce powinna zaowocowac nowym questbookiem i calkowicie nowym forum, ktore w przeciwienstwie do obecnie uzywanych znajda sie na tym samym serwerze co reszta strony i nad ktorymi bede mial pelna kontrole - i ktore co najwazniejsze beda dzialac znacznie szybciej ! Smile))))

BTW2 - zastanawiajace co dzieje sie z ALIEN LEGEND (dawnym DAW) - po upadku ALIEN THE WEB SITE i klinicznej smierci (brak aktualizacji od dawien dawna) ALIEN LEGACY przez dosc dlugi czas byla to moja ulubiona anglojezyczna stronka o obcym - czyzby byly to juz jej ostatnie podrygi ?!


____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2001-03-21 13:54:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

Re: RE



Co do DAW to była jakaś przesiadka z serwerów przynajmniej to wyczytalem na Alien Movies Resurce Page .
BTW- wczoraj udało mi się na nią wejść...
wiec chyba wszystko wrocio do normy niestety zadnych updatow przy okazji Ciekawe dlaczego....?

Co do Message Boarda nowego to swietna idea!
BTW- powinni być tu jacyś moderatorzy (strzy zaufani ziomole)tak aby nie bylo spamowania i by było wiadomo kto jest kim....
2001-03-22 08:27:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
MacVas




Private First Class
Dołączył: 2002-04-05
Posty: 60

Re



Całkowicie popieram twoją opinię o POLSKICH STRONACH dot. SAGI
Jesteśmy elitą! Tyle ,żę moje aktywki ostatnio coraz gorzej...matura nie laba
2001-03-31 07:21:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB