Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: pytanie?
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

pytanie?



Hym......
Odnosze wrazenie ze po za 2 -3 osobami nikt nie czytuje tego message borda! Wiedze tez ze od ilosci chetnych na zlot az mi w oczach miga!!Sad( No cuz pisalem ze to zalezy wylocznie od wspolnego entuzjazmu na razie jescze nic nie przesadzam ...
PA!
2000-01-08 07:27:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

"game over man !"



Sadze ze to sie nie uda - chodzi o zorganizowanie zlotu. Za malo chetnych i wiecej raczej nie bedzie, nikt raczej nie zasponsoruje takiej imprezy - a bez grubszej kasy nie ma szans zorganizowac czegos naprawde sensownego - bo przecierz nie mowimy tu o spotkaniu kilku znajacych sie z netu zapalencow w prywatnym mieszkaniu...

Co do ilosci osob czytajacych regularnie ten message board to jest ich na moje oko kolo 10 - no i dobrze, ta strona nie zostala zrobiona dla mas i jest skierowana do wskiego kregu entuzjastow, wiec dla mnie jest to wynik calkowicie satysfakcjonujacy !
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2000-01-08 07:59:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961

ogolnie



Racja. Co jest grane???
Nikt nie chce zlotu???
Banda patałachów. Nie ma prawdziwych fanow Obcego z prawdzwego zdarzenia poza kilkoma kolesiami min Tomexx i CIACHO i jeszcze tylko kilku...
Jestem zajebiście zawiedziony.
2000-01-09 12:03:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB