Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: PULSE RIFLE
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815

PULSE RIFLE

W Łódzkim Silver Screenie w wypożyczalni DVD jest do zobaczenia prawdziwy PULSE RIFLE.




____________________________________
2002-01-08 09:31:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961

re

Zarowno "prawdziwy" Pulse rifle i "prawdziwy" obcy. Ale to nic. Zobaczycie co bedzie Aliens Cafe, czy jak to tam sie bedzie nazywalo :)



2002-01-09 07:31:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961

re re

BTW
Ten Obcy, ktory tam jest zostal kupiony od "mojego kumpla kumpla" Smile, ktory kiedys prowadzil PUB "Nostromo" w Lodzi. Tak tak, byl kieys taki pubik, ale niestety klopoty finansowe wykonczyly go ladnych pare lat temu. Znajdowal sie gdzies na ul. Wschodniej z tego co pamietam. Ktos oprocz mnie kojarzy jeszcze to miejsce?



2002-01-09 07:34:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815

słowa, słowa, słowa

A gdzie coś na zachęte? Podaj jak trwają przygotowania skąd weźmiesz konieczne materiały, bo na razie to tylko wypytujesz się gdzie można to albo tamto dostać. Narobiłeś mi cholernego apetytu na ten "Aliens Cafe". Ale jak to się okaże nie prawdą albo, co gorsza, przerośnie to twoje siły?





____________________________________
2002-01-12 06:34:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB