Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4 Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: ksiazki o Obcym
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1241



johnny napisał:
ACO gotowe:
http://chomikuj.pl/jeremiah/Books/Tlumaczenia

Teraz zabieram sie za Out of Shadows.


Dzięki, dostałem właśnie tą książkę od Siostry ale jakoś tak po ang. nie mogłem się przemóc Wink
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2021-03-12 16:19:17
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
johnny




Second Lieutenant
Dołączył: 2003-07-12
Posty: 337



Out of the Shadows skonczone. Juz tutaj kiedys wrzucilem streszczenie wiec zaskoczenia nie bylo. Ale nawet nieglupio moim zdaniem autor sprawil ze wykorzystano glowna bohaterke serii i nic potem nie pamietala Wink
2021-03-22 11:09:39
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
johnny




Second Lieutenant
Dołączył: 2003-07-12
Posty: 337



Sea of Sorrows – druga czesc trylogii, jednak z pierwsza czescia laczy się jedynie lokalizacja, dzieje się kilkaset lat później (o ile dobrze wyliczyłem 338). Glowny bohater jest (prawdopodobnie – w przyszłości ciężko stwierdzić Wink potomkiem Ripley i ma pewne zdolności empatyczne, które pozwalają mu wyczuwać obcych. Sa w książce odwołania do wydarzen w czwartym obcym – Auriga ponoc zniszczyla niemal caly kontynent europejski. W-Y nadal ma się dobrze (autor chyba zapomnial o tekście z czwartego obcego, ze W-Y został wykupiony przez Wal-Mart) i nadal konspiruje – przez kilkaset lat ciagle szukają tego obcego i nie mogą znaleźć... maja pecha.
Strasznie dużo postaci (najemnicy), których ciężko spamietac, ale na „szczęście” szybko zostają usunieci z wydarzen. Ogolnie jedna wielka rabanka.

"Jego dziadek mieszkał w tym czasie w Chicago i opowiedział Deckerowi wiele historii, gdy ten dorastał. Jeden ze statków badawczych USM, Auriga, został porwany przez terrorystów i rozbił się we Francji, kraju, który do tej pory stanowił ważną część kontynentu europejskiego. Był to duży statek i wyrządził wiele szkód. Ogromna dewastacja doprowadziła planetę dosłownie na skraj nowej epoki lodowcowej i to nie USM przybyło na ratunek, lecz Weyland-Yutani."
2021-04-06 09:12:52
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
johnny




Second Lieutenant
Dołączył: 2003-07-12
Posty: 337



Ostatnia czesc trylogii dodana.
2021-04-21 15:46:34
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
johnny




Second Lieutenant
Dołączył: 2003-07-12
Posty: 337



Wpadly trzy czesci trylogii Rage. Powiem, ze nawet niezle czytadlo... mamy troche nowej technologii (kilkaset lat do przodu)... ale obcy i Yautja sie nic nie zmieniaja (poza tym ze ksenomorfy eksploduja po smierci Smile
2021-05-28 00:12:47
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
johnny




Second Lieutenant
Dołączył: 2003-07-12
Posty: 337



Tym razem gratka - prequel do nadchodzacej w sierpniu gry - ksiazka Aliens Infiltrator. Nie wiem czy jest w planach wydawniczych jakiegos polskiego wydawnictwa, ale postanowilem nie czekac (tak samo zreszta jak z Ready Player Two) az ktos sie zdecyduje oficjalnie to wydac. Ksiazka nawet spoko, zachecila mnie do zakupu gierki - jestem ciekaw czy cos rozwina z fabuly ksiazki w grze...
2021-07-08 23:02:58
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
johnny




Second Lieutenant
Dołączył: 2003-07-12
Posty: 337



Tym razem będzie prawdziwe wyzwanie - japonska nowelizacja Prometeusza. Jedyna wersja jezykowa tej ksiazki. Ciekawe czy deepl podola...
2021-09-20 23:02:04
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4 Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB