Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: nowa strona jakiegos kolesia
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961

nowa strona jakiegos kolesia

Cze

Jakis palant, zrobił stronke o alienach, zrzynając po chamsku materiały ze stronki Tomexxa, Ciacha i mojej. Nawet się nie wysilił, żeby cokolwiek pozmieniać!!! Zjechał na żywca. Kurwa, ale się wkurwiłem. Sorki za wulgaryzmy ale denerwuje mnie coś takiego.

Adresu feralnej strony nie podaje, szkoda czasu

Pozdro dla normalnych


2001-06-01 06:30:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

Re: nowa strona jakiegos kolesia

Yep I know... to lamerstwo i zarowno plagiat jaki i linkerstwo tepic nalezy ! Napisalem do niego - twierdzi ze materialy dostal od kogos bo sam ma dostep do netu tylko z cyberkafe. Zarzadalem kategorycznie usuniecia moich tekstow i harakterystycznych grafik - i dalem mu na to 2 tygodnie od dzis. Dlatego w tym momencie nie bede robil dymu i poczekam co sie stanie - ale jesli po uplywie 14 dni wyniki mojej pracy beda dale wisialy na jego stronie wtedy u mnie na wjazdowej pojawia sie bluzgi wlacznie z adresem email i http. Na twoim miejscu tez bym do goscia napisal i zarzadal zaprzestania plagiatowania swojej pracy



____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2001-06-01 10:21:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Paweł




Private
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 17

Re: nowa strona jakiegos kolesia

Można się dowiedzieć adres tej strony


2001-06-02 01:54:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

CASE CLOSED

NOPE ! Po pierwsze z zasady nie podaje sie przewaznie adresow w takich przypadkach. Po drugie po mojej listownej wymianie opini z jednym z dwu webamsterow strona owa zostala zamknieta do odwolania - pozostaje miec nadzieje ze gdy znow zostanie otwarta bedzie na niej wylacznie autorski stuff. A poki co ow niimily epizod uwazam za zakonczony !



____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2001-06-02 03:04:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB