Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Pery skopiował historie
GOMEZ


Gość


Pery skopiował historie

Jak wszystkim wiadomo Pery napisał trzy książki o obcych, Mrowisko, Azyl, Wojna samic (Mowa o książkach które ukazały sie na polskim rynku)nie dość że wszyscy bluzgają go za to to jeszcze okazuje się że to nie on napisał pierwszą część tej seri (nie wiem czy też nie inne)napisał je niejaki Mark Verheiden.



2001-12-18 04:13:00
Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

Re: Pery skopiował historie

He he - Perry to straszny nieudacznik - lamma a nie pisarz. Kiedys wpadla mi w rece jakas jego inna ksiazka (tj nie z obcym) i tez byla beznadziejna! Paradoksalnie: na zachodzi wyszla masa ksiazek - a w Polsce musieli wydac akorat tego nieszczesnego Perrego, a przcierz inne ksiazki z naszym ulubiencem sa pisane przez autorow ktorzy mogli by stworzyc cos wiecej niz nieudolne bazgroly - chocby doskonale znany wszystkim fanom literatury sf Robert sheckley ktory tez popelnil ksiazke z obcym....




____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2001-12-20 04:29:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
GOMEZ
"GAME OVER, MAN!"



Gość


Re

A skąd mam te informacje że jej nie wymyślił, bo 1988 roku na fali obcego 2 wyszedł komiks aliens book (dokładnie 6 części )który opowiada identyczną historyjke jak obcy: mrowisko( różnica jest tylko taka że Wilks to Hicks a Billie to Newt ), mam nawet jego skany, jak Ciacho da znać to mu wyśle na płytce, i wtedy będzie go można ściągnąć z ukrytej kartoteki. A co do Perrego to podobno pisał też ostatnio książki o Resident Evil (współczuje fanom tej gry)




2001-12-21 06:47:00
Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815

cudze ganicie, całości nie znając

Obawiam się, że skoro książki Perrego się wam nie podobają to książki innych autorów też wam nie przypadną do gustu. Rok temu podczas przeglądania zagranicznych stron poświęconych obcemu, wlazłem do działu z książkami na jednej z nich. Były tam wszystkie publikacje, które się dotychczas ukazały. Pod spodem był komentarz iż tylko 3 pierwsze (Mrowisko, Azyl i Wojna Samic)są godne uwagi, a reszta nie różni się od siebie i jest kiepska. Można by powiedzieć, że autor tych słów nie miał gustu tylko, że z takimi opiniami spotykałem się później bardzo często. Pozostałe książki jeszcze nie wyszły a więc poczekajcie z krytyką.

HICKS




____________________________________
2001-12-22 07:59:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB