Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: demo-wrazenia
ShaiHulud


Gość


demo-wrazenia

no i jak panowie Wam sie widzi gierka? Bo ja jakos bez specjalnej podniety. O wiele wieksze wrazenie zrobilo na mnie demo pierwszej czesci. Co bede sciemnial, alieny mi sie ni w cholere nie podobaja tutaj. Poza tym ten engine Monolith jest jakis przyjebany. Mam 192 MB i srednia rive a chodzi mi jak by chcialo a nie moglo Sad(( Mozliwosci owszem ale wymagajacy jest (patrz No One Lives Forever)
Pogralem 20 minut i hmmm...no sam nie wiem....
Poza tym otwieranie dzrzwi to jakas porazka jest. Trzeba sie ustawiac zeby trafic na "kwadracik' funkcyjny...pewnie do wersji finalowej poprawia ale z krzesla nie spadlem (a mialem nadzieje runac) :-(


2001-08-16 12:43:00
Odpowiedz z cytatem
Kruger


Gość


demo avp2 -- wrazenia

Jestem tu troszeczke nowy, ale takze uwielbiam aliens i tak sie sklada ze rowniez grywalem w AvP.

Co do dema -- to IMHO to demo to porazka !!!

Jesli autorzy nie wezma sie pozadnie do roboty to AvP bedzie o niebo lepszy !! (mam tylko nadzieje ze bedzie tak jak z demem do Unreal Tournament -- pierwsze demo chala, final release -- kult) A oto moje zastrzezenia:

Praktycznie w ogole nie widac zmian enginu !! (tylko chodzi wolniej -- i pomyslec ze w AVP gralem w 1600x1200 Smile)

Dzwiek !! To co zapamietam do konca zycia to EAX w AvP (najlepszy jaki kiedykolwiek slyszalem) a co w AvP2-Demo -- totalne nieporozumienie, slyszeliscie jakie odglosy wydaje strzelba impulsowa -- co to ma byc ?? W ogole nie czuc wielkosci pomieszczen, ani poglosu (jesli graliscie kiedys w AvP na Live!-ie to wiecie o czym mowie -- mmmmm)

Ehhh, sterowanie Sad -- akurat jak mnie obcy bedzie gonil bede mial czas celowac w przycisk Sad((


Z tego wszystkiego podobaly mi sie tylko dwie rzeczy:

Lampka naramienna (wole ja od nightvision)

no i oczywiscie klimat -- gorszy niz w jedynce, ale nadal ma szanse byc przerazajacy !!!


pozdrawiam wszystkich fanow aliens (a CIACHO jakbys nie wiedzial Smile to zrobiles swietna strone !!!!!!!)


2001-08-16 14:09:00
Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562

re: wrażenia ;-)


No niestety wymagania gry sa spore, rowniez mam TNT 2 , i 'płynnością' zachwycony nie jestem . Ale tak to jest, trzeba isc z postępem ! Teraz standartem jest GF2MX ...
Ale wracajac do gry, mimo pewnych niedociągnieć, albo raczej utrudnień ("kwadracik") , gra sie swietnie ! Klimat ! Tło dźwiękowe zmieniające się w zależności od sytuacji - dla mnie bomba !

Zapowiada sie niezły hicior !



2001-08-16 14:42:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Paweł




Private
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 17

Co jest ????

Kurwa,a u mnie coś nie działa.Nie wiem o co chodzi.Kilkam setup i wyskakuje mi cos takiego "The InstallShield Engine (iKernel.exe) could no be installed. System nie odnalazł określonego pliku."
Co jest ? Pomóżcie co z tym zrobić !
Aha demo ściągałem z strony czeskiej,węgierskiej i tej blue coś tam(były takie w spisie mirrorów).
Z góry dzieki.


2001-08-17 14:29:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Anonymous




Gość


pewny adres

www.computergamingworld.com.

trezba sciagnac jakies gowno (cos ala download managera) ale wszystko zadzialalo za pierwszym podejsciem


2001-08-17 15:02:00
Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562

re: problem z instalacją

Czesc,
trudno powiedziec co to moze byc ..
Ów pliki znajduje sie (przynajmniej u mnie) tutaj:
C:Program FilesCommon FilesInstallShieldengineIntel 32

Podaj adres to ci go wysle (588 kb)

A jeszcze jedno, nie wiem jak jest u ciebie, ale ja mam zainstalowana nowa wersje install shield'a, z CHIP CD 11'00;
moze to nie ma nic wspolnego, ale lepiej wiedziec ...
Instalka zajmuje 1,5 MB ....
Moze wystarczy po prostu zainstalowac to ...


2001-08-17 16:07:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Paweł




Private
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 17

problem

Ten plik w program files to mam.Być może jest to wina tego że nie mam najnowszego InstallShielda.Więc jeśli mógłbyś to podeślij.
Dzięki.


2001-08-18 02:12:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB