Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: ... a w co wy gracie ?
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

... a w co wy gracie ?


217.96.49.30

CZE:

Kilka slow o grach FPP:

Wlasnie pogralem chwile na necie i tak mnie naszlo zeby skrobnac posta na ten temat - z obcym ma to zwiazek o tyle ze bedzie tez mowa o AVP i AVPII.

AVP "jedynka" jest gra naprawde bardzo miodna w multiplayerze - niestety dla wiekszosci polakow ten bedzie sie ograniczal do sieci lokalnej: wyszukiwanie gier jest ograniczone do GAME SPY'A czy ALL SEING EYE i nie na prawie nigdy zadnych polskich serwerow - a nawet jak ktos na chwile postawi na laczu typu SDI to jesli joinuja sie wiecej niz dwie osoby pingi skacza dramatycznie w gore. Dodatkowo jesli ktos jest podpiety tak jak ja przez siec lokalna z jednym ip (maskarada) to juz wogule nie ma szans bo gra "nie widzi" hosta i nie da sie joinowac na IP. [gra nie posiada zadnych cd-keyow]

AVPII - multiplayer jest wysmienity, choc w moim odczuciu nieco gorszy od jedynki (nawet trudno mi sprecyzowac dlaczego - po prostu tak go odbieram). "Dwojka" w przeciwienstwie do "jedynki" nie ma zdanych problmow z maskarada - wiec moge grac do bolu Smile). Problemem jest jednak brak polskich serwerow - podobnie jak w przypadku "jdynki" sporadycvznie od czasu do czasu ktos cos na chwile postawi na SDI - ale jesli do takiej gry joinuje sie pare osob to ping rosnie w kosmos i zaczynaja sie koszmarne lagi. Moze wynika to z mojego lacza - ale ciezko mi znalezc serwer gdie mialbym pinga ponizej 200 i gdzie nie bylo by co najmniej minimalnych lagow Sad(( - pomimo tych "utrudnien" wplywajacych na jakosc gry gram w nia od czasu do czasu - AVPII rulez. Moze w koncu cos sie ruszy i pojawia sie polskie dedykowane serwy do gry na jakis pozadnych laczach - wtedy bede gral codziennie. [cd key jest niezbedny - co za tym idzie trza "wybeczec" 99zl zeby sobie zagrac na necie]

MEDAL OF HONOR: Nawet fajny multiplay i nie problm znalezc serwery z pryzwoitym pingie - ale... no wlasnie te postacie ruszaja sie jakos tak "po pedlasku" - jakby mialy w dupie kolbe kukurydzy albo co... - widac to zwlaszcza jak ktos robi "slajy w bok" co mnie strasznie drazni i w zasadzie wogule w to nie gram. [gra ma cd-keya ktory sluzy w zasadzie nie wiadomo czemu bo na piracie mozna grac bez problemu]

WOLFENSTEIN: Ladne i dosc fajne ale... no kurde w zasadzie na wszystkich serwerach ida w kolko te same 3-4 mapy... ile mozna... niektorzy gracze maja najwyrazniej naprawde wysoki prog znudzenia. Niestey do szalu doprowadza mnie ciagle blokowanie postaci przez innych w ciasnych przejsciach i czekanie na respawn... mi sie WOLF w multiplayerze kompletnie nie podoba! [jest cd-key, ale sa tez pirackie servy co go nie weryfukuja]

C&C RENEGADE: Singiel mi sie podobal ale multiplayer to moim zdaniem kompletna porazka... i co z tego ze mozna jezdzic czolgiem skoro tej czynnosci towarzyszy zero miodnosci? [cd key niezbedny do gry]

QUAKE III: Do piachu z ta gra....

UNREAL TOURNAMENT: mnie sie juz dawno przejadl i znudzil. Na uwage zasluguje nakladka COVERT OPERATION - ktory jest po prostu calkowicie zerzniete z CS. Nakladka CO jest nawet niezla - ale do miodnosci CS jej jednak wiele brakuje. [nie ma cd-keya]

HALF LIFE: COUTER STRIKE i DAY OF DEFEAT

I to jest moim zdaniem zwyciezca na dzien dzisiejszy. Gram w to od zaledwie paru tygodni bo wczesniej nie miale keya ale COUNTER STRIKE bije w moim odczuciu miodnoscia wszystkie wymienione wyzej tytuly. Animacja i ruchy postaci sa wysmienite - grafika reweklacyjna - miodnosc niesamowita. Dodtkowo w przeciwienstwie do MOHAA, WOLFA czy AVPII nie trzeba miec procka 1.5 GHZ i wypasionego G-Force'a zeby odpalaic gre z detalami na maksa. Jest masa dedykowanych serwerow polskich gdzie mam pinga rzedu 50 bez lagow. CS rzadzi. Dodatek DOD jest nieco gorszy - choc i tak w moim doczuciu bije na glowe MOHAA i WOLFA... [cd-key konieczny do gry]

Gdyby mial komus (komu np swierzo zalozyli inet) polecic najlepsza multiplayerowa gre FPP - polecilbym mu wlasnie zakup HF'a - naprawde warto dac te 90 zl (tyl mniej wiecej chyba teraz kosztuje), zeby moc grac w CS i DOD.

A jakie jest wasze zdanie?

Pozdro
CIACHO




____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2002-03-05 07:43:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB