Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 67, 68, 69  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Mysli rozczochrane
anika




Corporal
Dołączył: 2003-02-25
Posty: 92



[IMG=http://www.wshe.wb.pl/grafika/czlowiek.gif][red]
Studenty się wybrały na egzamin. Czekają pod drzwiami sali, nudziło im się więc zaczęli się bawić indeksami. Tak jak to się kiedyś grało monetami w podstawówce - czyj indeks zatrzyma się bliżej ściany. Tylko że jednemu to nie wyszło zbyt dobrze, bo zamiast w ścianę trafił indeksem pod drzwi, i do sali w której siedział egzaminator. Przeraził się okrutnie, ale za chwilę indeks wyleciał z powrotem. Otwiera, patrzy, a tu ocena z egzaminu: 4.0 Ucieszył się, no więc koledzy postanowili wrzucać dalej. Kolejny dostał 3.5, następny 3.0. W tym momencie zaczęli się zastanawiać... Kolejna ocena wydawała się dosyć jednoznaczna (2.5 nie wchodziło w grę). Wreszcie jeden postanowił zaryzykować. Wrzuca indeks... Czeka... Nagle otwierają się drzwi, staje w nich egzaminator:
- Piątka za odwagę[/red]
2003-03-07 03:18:50
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
anika




Corporal
Dołączył: 2003-02-25
Posty: 92



[red]Podczas jednego z wykładów na jednym z wydziałów PW odbywał się remont rur doprowadzających wodę do kranu przy katedrze, a wewnątrz tego wielkiego stołu siedziało właśnie dwóch robotników, przeprowadzających remont. Jednocześnie jeden z wykładowców prowadził właśnie wykład (dokładnie nie wiem na jaki temat). Wykładowca wyprowadzał skomplikowany wzór, kiedy nagle usłyszał:
- Co ty do k*.* nędzy robisz? (Oczywiście powiedział to jeden robotnik do drugiego).
Wykładowca speszony odszedł od katedry na znaczną odległość, spojrzał na tablicę i stwierdził:
- Nie, wszystko jest w porządku.



[/red]
2003-03-07 03:30:29
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795

:-)))

ten z indeksami jest niezly... Smile))
pozdro
____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2003-03-07 10:55:15
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
TuReK
Weyland Yutani CEO



Captain
Dołączył: 2002-07-17
Posty: 565



to nie kawal to rzeczywistosc, mi tez sie zdarzylo dostac ocene za odwage (razem z brawami)
na egzaminie profesor sie zapytal: "kto mnie pierwszy raz widzi?"
no i sie zglosilem
Smile
____________________________________
When dealing with aliens, try to be polite, but firm. And always remember that a smile is cheaper than a bullet.
2003-03-07 11:05:47
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



WIERSZYK O RZYMIANACH!

Przyjaciele moi mili,
Makaroni tak stchórzyli,
Tak się strasznie bali przegrać,
że woleli wcale nie grać.
Lecz im wstyd się było przyznać,
Że ich zespół to słabizna
I za sprawą naszej Wisły
Ich ambicje nagle prysły.
Więc podnieśli krzyk koszmarny:
"Polska to jest kraj polarny,
"Gdzie lodowe są boiska!
"Pomarzniemy biedaczyska!
"Toż to się nie mieści w głowie,
"By mecz odbył się w Krakowie,
"Tak daleko na północy,
"Kiedy my nie mamy kocy,
"Ni kubraczków, ni czapeczek,
"Ni majteczek na tyłeczek!"
Pan z UEFA się zlitował,
Do Krakowa powędrował
I oznajmił bez żenady:
"Tutaj zagrać nie da rady.
"Więc najlepiej niech kibice
"Sfinansują mecz w Afryce,
"Na sawannie pośród słoni,
"Gdzie nie zmarzną Makaroni."
Tak to było, moi mili,
Gdy się Włosi wystraszyli.
Od tej pory, przyjaciele,
Gdy ktoś drży na całym ciele,
Ja mu mówię z wielką gracją:
"Stary! Trzęsiesz się jak Lazio!"
2003-03-09 13:24:59
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
anika




Corporal
Dołączył: 2003-02-25
Posty: 92



[red]
Jest początek roku akademickiego. Student postanawia, że tym razem solennie będzie przygotowywał się do zajęć, uczył systematycznie itd. Ale intuicja podpowiada mu:
- Stary, daj spokój. Wystarczy jak zaczniesz w okolicy świąt, spokojnie do sesji wszystkiego się nauczysz.
Student tak też zrobił. Nadeszły święta. Student po wigilijnej kolacji postanowił trochę się pouczyć, a intuicja podpowiada mu:
- Przestań, przecież są święta. Jak zajrzysz do książek dwa tygodnie przed sesją, to spoko, na pewno zakujesz.
Już trzy dni przed sesją, gorączka egzaminacyjna w pełni, student sięga po podręczniki, a intuicja na to:
- Co ty? Niczego się nie nauczysz przez dwa dni. Wejdziesz na egzamin i na pewno zdasz, jak ci podejdą pytania.
Dzień egzaminu. Student przepuszcza kolejne osoby, jak mu każe intuicja. W końcu intuicja podpowiada mu:
- Wejdź teraz!
Student wszedł, wyciąga rękę po pytania, intuicja mówi:
- Nie te, weź następne.
Student wziął, otworzył i mówi:
- O, ku***...
A intuicja na to:
- O, ja pier***ę...




Suchy ... wierszyk jest cool Smile))


[/red]
2003-03-10 03:20:55
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
J.Vasquez




Captain
Dołączył: 2003-01-25
Posty: 522



Suchy! Czytujesz Tempo? Blee głupie pytanie, pewnie ze tak Smile
2003-03-10 07:40:10
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Surtsey




Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-01-11
Posty: 1428



[blockquote] Pilka Nozna Rulez. Moj drugi bakcyl na rowni z Alienami Wink[/blockquote]


Zgadzam, się, a komu , Suchy kibicujesz ??

Wogóle komu kibicują fani obcego na tym forum ??

Ja rzecz jesna Manchesterowi United, już od 1999 roku, widział kto ten piękny finał z Bayernem,
dwie bramki dla MU w ostatniej minucie

GLORY, GLORY MAN UNITED !!!!!!!!!!
____________________________________
zapraszam_do_dalszej_prawdziwej_dyskusji.
2003-03-10 09:54:20
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
mares
Hitman



First Lieutenant
Dołączył: 2003-01-07
Posty: 488



ja ogólnie kibicuję naszym mlodym zdolnym bokserom , zeby mieli jeszcze lepszą promocję oraz wiecej szans pokazania się poprostu . kasa u nas w sporcie nie idzie w tym kierunku , gdzie powinna -szkoda ...
2003-03-10 10:03:57
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



Vas: Czytuje rozne gazetki pilkarskie, ale niezbyt czesto. Jak juz wpadnie cos w lapy to przewaznie PN, Tempo, albo szmatlawiec PS.

Surt: Druzyny zagraniczne mnie generalnie nie interesuja. Ale z polskich, cale serce dla WIDZEWa. Niektorzy twierdza ze az nazbyt fanatycznie Smile Generalnie przedkladam emocje pozasportowe nad wynik, chociaz nie zawsze Wink
2003-03-10 12:18:16
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830



"Generalnie przedkladam emocje pozasportowe nad wynik"

Suchy: napisz prosto z mostu, ze ciebie w meczach pilkarskich interesuje glownie ta "trzecia polowa" rozgrywana w parkach i bocznych uliczkach... Smile
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2003-03-10 12:41:15
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



No to pisze prosto z mostu Smile
2003-03-10 13:03:23
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Kolabor
Uuuuu...



Major
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 842



te, suchy Smile
zara ja cie walne z mostu Smile
[yellow]gdzie moje plyty?!?!?![/yellow]
2003-03-10 13:33:53
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 1935635 Odpowiedz z cytatem
J.Vasquez




Captain
Dołączył: 2003-01-25
Posty: 522



A ja byłam kibicem...tylko mnie nie pobijcie...Lazio Smile
Ale dawno dawno dawno temu! kiedy jeszcze Nesta grał.
Teraz się juz nawróciłam..serio Very Happy
2003-03-10 13:34:19
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



Vas: Wybaczamy ;)

Kolabor: Narazie nie mam. Ostatnio nie mialem czasu, pozatym zmogla mnie grypa :/ Ale nie goraczkuj sie. Powiedzialem ze dostaniesz plyty to dostaniesz Smile
2003-03-10 17:25:04
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Kolabor
Uuuuu...



Major
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 842



no ja wiem, ze dostane, tylko kiedy :)

czekam juz prawie 2 miechy... i moj "handelek" stoi w miejscu Sad
2003-03-10 17:53:38
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 1935635 Odpowiedz z cytatem
anika




Corporal
Dołączył: 2003-02-25
Posty: 92



[red]Do Serwisu Technicznego:

Przed rokiem zmieniłam oprogramowanie na rzekomo lepsze. Do tej pory używałam pakietu Przyjaciel 5.0 a zamieniłam go na intensywnie promowany pakiet Mąż 1.0. Niemal natychmiast po uruchomieniu nowego oprogramowania zauważyłam, że system pracuje dużo wolniej, szczególnie jeśli chodzi o aplikacje związane z kwiatami i biżuterią, które pod pakietem Przyjaciel 5.0 działały błyskawicznie i bezbłędnie. Jakby tego było mało, instalacja pakietu Mąż 1.0 spowodowała automatyczne odinstalowanie tak wartościowych pakietów jak Romantyczność 9.9, za to zainstalowanie istnego śmiecia informatycznego jak Żużel 4.5 i Liga Polska 3.0. Nie chce przy tym działać program Rozmowy 8.0 a próba uruchomienia programu Sprzątanie & Porządki 2.6 powoduje zawieszenie całego systemu. Próbowałam ratować system uruchamiając Pretensje 5.3 ale bez widocznych rezultatów.
Co robić ???

Zdesperowana

***************************************************************************************************************

Szanowna Zdesperowana

Przede wszystkim pamiętaj, że Przyjaciel 5.0 to pakiet rozrywkowy a Mąż 1.0 to profesjonalny system operacyjny. Radzę spróbować komendy:

C: JUŻ MNIE NIE KOCHASZ
Po czym zainstalować 6.2. System Mąż powinien wówczas automatycznie uruchomić aplikację Poczucie Winy 3.0 Kwiaty 7.0. Pamiętaj jednak: nadużywanie aplikacji Łzy 6.2 może spowodować, że Mąż 1.0 zresetuje ustawienia na Milczenie 2.5, Hulaj Dusza 7.0 lub Gorzała 6.1. Ten ostatni jest szczególnie groźny, ponieważ powoduje wygenerowanie plików dźwiękowych Chrapanie.wav . PO ŻADNYM POZOREM nie instaluj pakietu Teściowa 1.0. Nie próbuj również reinstalować nowej wersji pakietu Przyjaciel. Oprogramowania te spowodują definitywne zniszczenie systemu operacyjnego Mąż 1.0.

Podsumowując, system Mąż to, mimo wszystko, wspaniałe oprogramowanie. Jedyna jego niedoskonałość to mała pamięć operacyjna i powolne instalowanie nowych aplikacji. Nieoficjalnie radzę zastanowić się nad zakupem dodatkowego oprogramowania pobudzającego działanie systemu Mąż. Osobiście polecam Wykwintna Kolacja 3.0 oraz Sex Bielizna 6.9.
Powodzenia

Serwis Techniczny[/red]
2003-03-11 06:14:13
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Surtsey




Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-01-11
Posty: 1428



[blockquote] A ja byłam kibicem...tylko mnie nie pobijcie...Lazio Smile
Ale dawno dawno dawno temu! kiedy jeszcze Nesta grał.
Teraz się juz nawróciłam..serio Very Happy[/blockquote]

Ja też kiedyś, dawno temu lubiłem Lazio. Głownie dlatego, że grał tam mój swojego czasu ulubiony lewoskrzydłowy pomocnik - Pavel Nadved.

Od czasu kiedy zobaczyłem Ryana Giggsa z MU, kiedy strzelił w ostatniej minucie półfinału z Juve w 1999 roku, a potem w tysiącu jeszcze podręcznikowych rajdach, to Giggs jest moim faworytem.

Teraz Nedved gra w Juve, a ja Juve nie lube.

Oczywiście jeśli zechce przejść do MU, będę ukontentowany.
____________________________________
zapraszam_do_dalszej_prawdziwej_dyskusji.
2003-03-11 08:14:26
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
J.Vasquez




Captain
Dołączył: 2003-01-25
Posty: 522



Oo tak kiedy Nedved odszedł miałam już zwieszony humorek:(
2003-03-11 20:56:36
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Oghm




Private First Class
Dołączył: 2003-02-03
Posty: 74



yyyyyyy... No ok:) Nie wazne ze nie mam bladego pojecia o czym mowicie, a jeszcze rok temu mialem problemy zeby okreslic ile trwa polowa meczu pilkarskiego - tak, prosze bardzo, zlinczujcie mnie:) Ostatnio troche mnie uswiadamia Vasq i Suchy ale nikt mnie chyba nie zmusi zebym obejzal caly poltora-godzinny nudny mecz... Za to chetnie ogladam koszykowke i siatkowke(jak trafie akurat). Nikomu nie kibicuja za to namietnie gram w kosza wtedy kiedy i gdzie moge:)
2003-03-12 00:20:22
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 67, 68, 69  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB