Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Ze strony CIACHA -> Laczi A3 i streszczenie skryptu Gib
freakXP




Private
Dołączył: 2012-06-08
Posty: 11

Ze strony CIACHA -> Laczi A3 i streszczenie skryptu Gib

Witam,
mam prośbę - może ktoś gdzieś umieścić albo wysłać mi na maila Laczi Alien 3 i streszczenie skryptu Williama Gibsona "Alien 3" SUCHEGO ?

Kurde, nie mogę sobie przypomnieć hasła na konto freak_outXP, e-maila do odzyskywania hasła też nie.

Z góry thx i pozdro
2012-06-08 12:57:36
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



Cytat:
Witam,
mam prośbę - może ktoś gdzieś umieścić albo wysłać mi na maila Laczi Alien 3 i streszczenie skryptu Williama Gibsona "Alien 3" SUCHEGO ?

Kurde, nie mogę sobie przypomnieć hasła na konto freak_outXP, e-maila do odzyskywania hasła też nie.

Z góry thx i pozdro


Hmmm. Tu może być problem bo miałem ten materiał ale poleciał mi podczas pewnej felernej awarii dysku.

Co do scenariusza Alien 3 autorstwa Gibsona to opracowałem ostatnio dłuższy tekst plus streszczenie jemu poświęcone. Premiera tekstu miała nastąpić tydzień temu ale w końcu zawiadowca pewnej strony wykazał się średnim zainteresowaniem.

Do czego potrzebny Ci tekst ze strony CIACHA? Pamiętaj aby zapytać się autorów o zgodę na jego umieszczenie.

Czy ty przypadkiem 4 lata temu nie pytałeś się o ten filmik? Jakby nie było znajdziesz go tu:

http://www.youtube.com/watch?v=4EvirWDafv8&feature=plcp
2012-06-08 13:44:24
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
freakXP




Private
Dołączył: 2012-06-08
Posty: 11



Nie zamierzam niczego umieszczać, tylko sobie przeczytać. Jak masz HICKS ten swój tekst, to możesz mi go przesłać - oczywiście tylko do poczytania. Mam trochę wolnego i mi przyszła ochota na Obcego po prostu (bo Prometeusz i w ogóle). Mój e-mail to freak.outXP(wywal_to)@(wywal_to)gmail(wywal_to).com.

Pytałem się o ten film, dostałem namiary na stronie CIACHA, która jeszcze istniała. Jakbym wiedział, że tak będzie z CIACHEm, to bym zrobił mirrorra strony i umieścił na torrentach.

P.S.: wiem, że Gibson umieścił skrypt, ale ja czytam 2 razy wolniej po angielsku, i jeszcze niekiedy z pomocą słownika :].

EDIT: dziękuję za szybką odpowiedź!
2012-06-08 13:59:23
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1241



W razie czego ja tez powinienem mieć, mam chyba nawet zrzuconą stronę Ciacha Wink
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2012-06-08 16:53:08
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



Cytat:
W razie czego ja tez powinienem mieć, mam chyba nawet zrzuconą stronę Ciacha Wink


No to dawaj tekst w tym temacie!

Sam chętnie poczytam. Co do mojego tekstu to w paru miejscach ma on formę lekko nieaktualną (jest tam odniesienie to brytyjskiej premiery Prometeusza). Muszę to poprawić i gdzieś wrzucę.
2012-06-08 16:59:37
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
freakXP




Private
Dołączył: 2012-06-08
Posty: 11



Witam,
zamieści ktoś te teksty np. w tym temacie tu na Forum ? Hicks, Sammi ? Bo mi się wolne kończy Smile. Hicks, możesz mi wysłać tekst w "surowej" postaci - oczywiście jeżeli masz ochotę - mnie interesuje przede wszystkim "Alien 3".

Tak się tylko przypominam Wink.
2012-06-09 22:59:24
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



Cytat:
Witam,
zamieści ktoś te teksty np. w tym temacie tu na Forum ? Hicks, Sammi ? Bo mi się wolne kończy Smile. Hicks, możesz mi wysłać tekst w "surowej" postaci - oczywiście jeżeli masz ochotę - mnie interesuje przede wszystkim "Alien 3".

Tak się tylko przypominam Wink.


Poszedł. Ja także dołączam się do prośby. SAMMAEL, zamieść w tym temacie jak będziesz miał wolną chwilę.

Swoją drogą szkoda że nie wpada tu SUCHY, brakuje też mi jego strony. Wtedy nie byłoby problemu, wrzuciłoby się ten tekst właśnie tam.
2012-06-10 01:15:58
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
koronex1989




Lance Corporal
Dołączył: 2006-06-20
Posty: 29



Ooo, fajnie by było gdyby ktoś umieścił te teksty tu na forum. Przychylam się do prośby, miło by było.

Hicks, pytałem ciebie dawno temu o recke niewykorzystanego skryptu do Alien.vs Predator. Rozumiem że tego teksu nie będzie??
2012-06-10 11:35:01
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 943200 Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1241



Sorry dopiero wróciłem do wrocka Wink

Nie wiem czy tego właśnie szukasz:

https://rapidshare.com/files/125571368/Skrypty.rar

hasło ciacho

poza tym mam sporo materiałów o aliens rpg, chyba tych od Endera jak i na systemie Fuzion

Niestety źle pamiętałem i nie mam zrzutki strony Ciacha Sad
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2012-06-10 11:56:24
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
freakXP




Private
Dołączył: 2012-06-08
Posty: 11



Nie, nie o to chodziło. Te skrypty angielskojęzyczne są (tak mi się wydaje) bez problemu dostępne w sieci.

Mi chodziło o polskie streszczenie niezrealizowanego scenariusza Alien 3 Wiliama Gibsona (tego od "Neuromancera"). Opracowanie było autorstwa niejakiego SUCHEGO (chyba ten od strony Fiorina 161 o A3). Te streszczenie było dostępne na stronie CIACHA o Obcym, niestety strona padła, a webarchive nie hostuje plików (i wielu obrazków też).

pozdrawiam i dziękuję i tak za fatygę
2012-06-10 12:21:16
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
lucas




Corporal
Dołączył: 2010-03-28
Posty: 79



Tego szukasz ? : www.lucastest.cba.pl/alien3.doc
2012-06-10 13:11:54
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 2776304 Odpowiedz z cytatem
freakXP




Private
Dołączył: 2012-06-08
Posty: 11



Tak, tego!!! - many thanks!

P.S.: Fajna stronka Wink

P.S.S.: Ten tekst jest dużo lepszy (chodzi o tłumaczenie), niż go zapamiętałem.

P.S.S.S: W ramach podziękowań za szybką reakcję umieszczam ładny obrazek z klasyki gier komputerów domowych. Pochodzi z gry, która jest wariacją o naszych milusińskich - wersja wypasiona (256 kolorów) prosto z Amigi AGA:

A w środku wraże monsters!
2012-06-10 13:28:04
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



Złota łopata Wink

Znalazłem "Alien 3 animation" by Laczi jakby jeszcze ktoś coś https://www.youtube.com/watch?v=4EvirWDafv8
2016-07-01 20:38:39
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
freakXP




Private
Dołączył: 2012-06-08
Posty: 11



Suchy napisał:
Złota łopata Wink

Znalazłem "Alien 3 animation" by Laczi jakby jeszcze ktoś coś https://www.youtube.com/watch?v=4EvirWDafv8


Dzięki, szukałem jej (po raz kolejny od 17 lat! Smile
2022-04-22 16:56:18
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB