Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2, 3  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: 18-tka - Wódka, lasery
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



O, matko, wy żyjecie Very Happy.
2020-08-17 12:19:19
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249



Ale co to za życie? Very Happy
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2020-08-17 14:00:09
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



Forum nadaje sygnał w eter nieprzerwanie, jak derelict Very Happy
2020-08-20 13:09:27
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1241



Suchy napisał:
Forum nadaje sygnał w eter nieprzerwanie, jak derelict Very Happy


Sugerujesz, że czaimy się jak jakieś perwersy na zbłąkaną ofiarę, która tu zajrzy. A wtedy rzucimy jej się do gardła... ? Wink
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2020-08-20 20:29:40
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830



Miło mi bardzo, że kogoś los mój i strony obchodzi jeszcze Wink

Strona padła wraz z serwerem IBT. Serwer należał do firmy kumpla, która przez całe lata utrzymywała stronę za friko. Były to zupełnie inne czasy, kiedy hosting witryny ważącej kilka giga i generujące jakiś tam ruch wiązał się z MASAKRYCZNYMI kosztami. Dziś czasy są oczywiście zupełnie inne.

Po tym, jak serwer został zlikwidowany, planowałem stronę wskrzesić na innym hostingu, ale... No właśnie, powiem szczerze, że Prometeusz i jego kontynuacje, a wcześniej filmy spod marki AVP, mnie zniechęciły i osłabiły mój entuzjazm.

Przez dobrych kilka lat po upadku strony opłacałem domenę aliens.pl – aż przyszedł naprawdę ciężki finansowo rok i zwyczajnie poskąpiłem kasy. Domena była zarejestrowana przez nazwa.pl – firmę, imho, o złodziejskich cenach. Planowałem przenieść domenę do innego rejestratora, aby obniżyć koszt utrzymania, ale jakoś zawsze zapominałem zająć się tym na czas (transfer domeny to upierdliwy i czasochłonny proces). Oczywiście, ponieważ domena była zarejestrowana przez lata, gdy tylko jej nie opłaciłem, zaraz ją jakiś jebany bot od jakiegoś pierdolonego handlarza wykupił. Domena jest od prawie dekady zarejestrowana przez spekulanta i wystawiona na sprzedaż na rynku wtórnym. W sumie mnie to dziwi, bo nie bardzo kumam, jak to działa? Gość to przerzuca co roku do innego darmowego rejestratora? Płaci za to? Bo od lat jest w plecy na utrzymywaniu tej domeny. Nic, nieważne. Niech się nażre i zdechnie. Gdybym kiedykolwiek chciał wskrzesić stronę, to po prostu utworzę sobie sub-domenę do innej domeny, którą opłacam, więc nie jest to jakiś specjalny problem.

ALIENS nadal jest jednym z trzech moich najukochańszych filmów. Często doń wracam. Parę lat temu (bodajże przy premierze Prometeusza) multikino zorganizowało pokaz o nazwie “Noc z obcym”. Puścili ALIEN i ALIENS. Byłem w szoku, jak fantastycznym przeżyciem jest obejrzenie ALIENS, 30 lat po premierze, na jebitnie wielkim ekranie. Pomijając czynnik nostalgii i moją miłość do tego filmu, zestarzał się on fantastycznie. ALIEN też moim zdaniem świetnie zniósł próbę czasu, ale ALIENS... No cud, miód, malina! Oglądam ALIENS kilka razy każdego roku.

Nadal kocham wszystko, co z ALIENS związane. Do dziś zdarza mi się zagrać w AVP2 online – bo gra ciągle żyje i choć master serwery zostały wyłączone lata temu, są fanowskie patche rozwiązujące ten problem. (Jeśli ktoś nie pamięta tych zamierzchłych czasów, byłem współzałożycielem SKY – pierwszego i chyba jedynego polskiego serwer multi tej gry działającego przez całe lata). Mam pół szafy t-shirtów związanych z obcym, bo jak się pojawi na teefury czy teepublic fajny wzór, to nie potrafię powstrzymać się przed zakupem. Jednym słowem nadal jestem z marką raczej blisko. Tylko... No właśnie przez „markę” rozumiem TRYLOGIĘ: ALIEN-ALIENS-ALIEN3. Wszystko, co było po ALIEN3, nie liczy się dla mnie, bo to w mojej ocenie odcinanie kuponów. Filmów Scotta o inżynierach i androidzie o gejowskich zapędach szczerze nie trawię, głównie z powodu ich, moim zdaniem, kompletnie idiotycznych scenariuszy.

Jeśli chodzi o mnie osobiście, to przez lata zajmowałem się fuchami z pogranicza informatyki. Przez kilka lat pracowałem w serwisie technicznym dużego korpo. Od kilku lat pracuję w firmie kumpla, związanej z inną miłością mojego życia: fliperami i grami arcade. Jakby ktoś był lub wybierał się do Krakowa, to zapraszam do KRAKOW PINBALL MUSEUM. Hobbystycznie czasem realizuję się jako tłumacz. Dużo czytam, oglądam sporo filmów i seriali, gram w gry, biegam regularnie, nie jestem żonaty ani dzieciaty.

Słuchajcie, naprawdę fajnie byłoby się kiedyś spotkać, zlot jakiś zorganizować, flaszkę (a raczej skrzynkę przy takiej ilości luda) obalić, pogadać i ALIENS wspólnie obejrzeć! Ewentualnie, jako namiastkę zlotu, możemy zagrać razem on-line w AVP2, gadając na discordzie. Napiszcie co u was słychać, jak wam się życie poukładało i jak często oglądacie ALIENS! Smile

Serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy odezwali się w tym wątku – pamiętam każdego z was doskonale. Z “hardkorowego składu” nie widzę przede wszystkim Mayaka? Czy ktoś może wie co u niego lub ma jakiś kontakt?

Postaram się na forum częściej zaglądać. Głęboki ukłon i szacun dla Endera za utrzymywanie forum on-line przez tyle lat!

[ https://photos.app.goo.gl/WdNetxiHqSCUURvw7 – zdjęcie sprzed dosłownie kilku dni; myślę, że spodoba wam się mój t-shirt Wink]
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2020-08-24 02:16:08
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249



Jaki chudy Shocked Prawie jak nie stary Ciacho Laughing
Zlot jest zawsze dobrym pomysłem - pytanie czy wyjdzie to, bo ten poprzedni nie wypalił, a teraz wiadomo jak świat wygląda, więc tym bardziej może być problem. Ale ja się piszę.
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2020-08-24 16:44:57
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



CIACHO napisał:

{...}


Dobrze że żyjesz Very Happy Można spotkanie popróbować zorganizować. Nawet w Krakowie Wink Pare godzin pograć na automatach w muzeum i wychylić jakieś piwko. Wieczorem obejrzeć filmy przy flaszce w jakimś wynajętym na bookingu lokalu. Ewentualnie jak ktoś ma do dyspozycji działke z domkiem w którym można kimać choćby na podłodze to też jak najbardziej. Z terminami to wiadomo, że zawsze będzie problem aby każdemu dogodzić - dla przykładu ja mam weekendy pracujące częściej niż bym chciał. Ale 19-20 IX mam wolne, w październiku też jeden weekend bym wysupłał, najprędzej pierwszy bądź ostatni (3/4 - 24/25 X) Wink

T-Shirt z Vas elegancki, Alieny nadal oglądam przynajmniej raz w miesiącu Very Happy
2020-08-26 11:38:15
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1241



No właśnie chiałem napisać, że zlot może być nadal do wykonania. Tylko w innej formie bo raczej nikt z nas nie ma już "wolnej" chaty itp.

Ale z naszymi levelami to przecież można już się szarpnąć i wynająć np. jakiś domek Smile Byle był monopolowy, kuchnia i TV z hdmi Wink

organizacyjnie:
1. ustalenie miejsca do którego, każdy będzie miał dobry dojazd
2. ustalenie terminu (to pewnie trudniejsze, graniczące z niemożliwym Wink )
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2020-08-26 20:58:08
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
TuReK
Weyland Yutani CEO



Captain
Dołączył: 2002-07-17
Posty: 565



Ciacho, świetne masz zajęcie, arcade to moja druga największa namiętność Very Happy
____________________________________
When dealing with aliens, try to be polite, but firm. And always remember that a smile is cheaper than a bullet.
2020-08-26 21:48:57
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



Suchy napisał:
CIACHO napisał:

{...}


Dobrze że żyjesz Very Happy Można spotkanie popróbować zorganizować. Nawet w Krakowie Wink Pare godzin pograć na automatach w muzeum i wychylić jakieś piwko. Wieczorem obejrzeć filmy przy flaszce w jakimś wynajętym na bookingu lokalu. Ewentualnie jak ktoś ma do dyspozycji działke z domkiem w którym można kimać choćby na podłodze to też jak najbardziej. Z terminami to wiadomo, że zawsze będzie problem aby każdemu dogodzić - dla przykładu ja mam weekendy pracujące częściej niż bym chciał. Ale 19-20 IX mam wolne, w październiku też jeden weekend bym wysupłał, najprędzej pierwszy bądź ostatni (3/4 - 24/25 X) Wink

T-Shirt z Vas elegancki, Alieny nadal oglądam przynajmniej raz w miesiącu Very Happy


Decyzja zapadła - Kraków! DAWNA STOLICA POLAKÓW!
____________________________________
2020-08-27 10:30:43
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



Kurde na zlot to bym sie wybral nawet i do krakowa mimo ze polaczenie z wlkp jest gorzej niz slabe...Ender ja stawiam transport!

Swoja droga musze znowu AvP2 zainstalowac, ile to ja sie na tym SKY serverze nagralem...a jesli z arcade mozna zyc to znaczy ze to praca marzenie!
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2020-08-27 16:24:39
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Gieferg




Second Lieutenant
Dołączył: 2005-03-27
Posty: 346



Cytat:
Napiszcie co u was słychać, jak wam się życie poukładało i jak często oglądacie ALIENS!


W tym roku chodziłem po tatrach w koszulce z Aliens Smile
https://images2.imagebam.com/49/c7/e6/444e961348416002.jpg
Oglądam przynajmniej raz w roku, ostatnio Alien i Aliens obejrzałem po raz pierwszy z córą.
____________________________________
..................
2020-08-31 11:23:53
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1241



No jak Kraków to tak na szybko (data przykłądowa;p)

https://www.airbnb.pl/rooms/33469143?check_in=2020-10-16&check_out=2020-10-18&source_impression_id=p3_1598894092_r04sBpoq2CAFCEJl

https://www.airbnb.pl/rooms/20241904?check_in=2020-10-16&check_out=2020-10-18&source_impression_id=p3_1598894177_d7mX1F4wwmVcU0vd

Jest tego trochę. Zależy ile osób by się pisało ale chyba nie ma nas więcej niż 10 os.
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2020-08-31 19:19:38
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
J.Vasquez




Captain
Dołączył: 2003-01-25
Posty: 522



Ciacho świetna koszulka! Ja do pracy w piątki chodzę tak: https://photos.app.goo.gl/FPPDFZPGqdEJxftL7

Bardzo chętnie wybiorę się do Krakowa. Rzut beretem ode mnie.
2020-09-03 08:07:41
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102

16 lat...

Zlot w Poznaniu był w 2004, na tym zlocie chyba pokazywałem, że da się zmigrować dane i po zlocie zostało to przeniesione tutaj Smile

Z ludzi stąd, to w miarę regularnie Miketa widuje. Resztę Was jakoś nie bylo okazji. Tutaj bym pewnie nie zajrzał, gdyby nie zgłoszenie błędu, że obrazki w stopkach się nie pojawiają Smile (wyżej wyjaśnienie co poprawić).

Smile
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2020-11-08 18:59:46
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1241



kurde to już 16 lat, a ja nadal pamiętam jak bez komórki itp. próbowałem odnaleźć Twoją klatkę. Znałem numer ale nie wspomniałeś, że jest od A do Z Wink Na dodatek nie było nigdzie nazwisk tylko numery Razz

Jakiś gość w kiosku dał mi wtedy zadzwonić ze swojego telefonu Wink
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2020-11-08 23:18:35
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
kabukiman
The Electrician ;)



First Sergeant
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 225



Ooo :)
Żyjecie :)
Forum żyje :)
Nawet udało mi się zalogować na stare konto :)
Muszę tu częściej zaglądać :)

P.S. Wam też te 19 lat minęło tak szybko ?
2021-05-20 12:39:47
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249



Za chwilę będzie 20 - mózg rozjebany Shocked
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2021-05-20 14:46:22
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795



Mefisto napisał:
Za chwilę będzie 20 - mózg rozjebany Shocked


fuck... Shocked Shocked Shocked
____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2021-05-20 15:41:26
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
fakk3




Corporal
Dołączył: 2010-07-09
Posty: 88



CIACHO napisał:
Miło mi bardzo, że kogoś los mój i strony obchodzi jeszcze Wink


Nigdy nie zapomnę jak latałem do kafejki koło 2000 roku w soboty rano żeby bezczelnie twoją stronkę ściągać do wersji offline. Takie były czasy, że NET był drogi to zgrywałem wszystko na płyty i później wieczorami czytałem w domu na spokojnie. Dobrze wiedzieć dobry Panie, że żyjesz i Obcy dalej silny w tobie jest Very Happy
2021-07-20 20:19:37
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 8808909 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2, 3  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB