Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2 Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: WyAlienowana Muzyka
fakk3




Corporal
Dołączył: 2010-07-09
Posty: 88



Moje dzisiejsze odkrycie w postaci projektu Aphotic Apathy, którego muzyka inspirowana jest filmami o Obcym, Prometeuszem i Predatorami. Jest to oczywiście klimatyczny dark ambient. Jeszcze nie przesłuchałem wszystkiego, ale myślę, że warto pobrać. Zwłaszcza, że albumy są darmowe.



http://aphoticapathy.bandcamp.com/album/the-nostromo



http://aphoticapathy.bandcamp.com/album/the-space-jockey



http://aphoticapathy.bandcamp.com/album/the-engineers



http://aphoticapathy.bandcamp.com/album/predators
2015-04-29 22:27:12
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 8808909 Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



fakk3 napisał:
Moje dzisiejsze odkrycie w postaci projektu Aphotic Apathy, którego muzyka inspirowana jest filmami o Obcym, Prometeuszem i Predatorami. Jest to oczywiście klimatyczny dark ambient. Jeszcze nie przesłuchałem wszystkiego, ale myślę, że warto pobrać. Zwłaszcza, że albumy są darmowe.


Dzięki, fakk3. Będzie można posłuchać do poduszki Wink
____________________________________
2015-04-30 07:18:53
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
AphoticApathy




Cannon fodder
Dołączył: 2015-04-30
Posty: 4



Hello!! It's Alex from Aphotic Apathy! I saw that you visited my bandcamp and it lead me here. Very Happy

I came to thank you for sharing my music on a awesome site like this. I'm using google translate so I hope I'm doing everything correctly. Very Happy

By the way I'm making a new album on Alien Isolation, look out for that on my bandcamp! Thanks again!
2015-04-30 09:46:32
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
fakk3




Corporal
Dołączył: 2010-07-09
Posty: 88



AphoticApathy napisał:
Hello!! It's Alex from Aphotic Apathy! I saw that you visited my bandcamp and it lead me here. Very Happy

I came to thank you for sharing my music on a awesome site like this. I'm using google translate so I hope I'm doing everything correctly. Very Happy

By the way I'm making a new album on Alien Isolation, look out for that on my bandcamp! Thanks again!


Welcome on the forum Alex! I was looking for a long time music directly referring to the Alien series. Your music sounds incredibly atmospheric. Great that you don't copy music from movies and your work is original in its own way. Of course, keeping the a dense and dark atmosphere of the Alien universe.
2015-04-30 10:34:17
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 8808909 Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



AphoticApathy napisał:
Hello!! It's Alex from Aphotic Apathy! I saw that you visited my bandcamp and it lead me here. Very Happy

I came to thank you for sharing my music on a awesome site like this. I'm using google translate so I hope I'm doing everything correctly. Very Happy

By the way I'm making a new album on Alien Isolation, look out for that on my bandcamp! Thanks again!


Welcome. I've listened to your music and it is quite impressive. I can't wait for your new album.
____________________________________
2015-04-30 20:34:13
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
AphoticApathy




Cannon fodder
Dołączył: 2015-04-30
Posty: 4



fakk3 napisał:
AphoticApathy napisał:
Hello!! It's Alex from Aphotic Apathy! I saw that you visited my bandcamp and it lead me here. Very Happy

I came to thank you for sharing my music on a awesome site like this. I'm using google translate so I hope I'm doing everything correctly. Very Happy

By the way I'm making a new album on Alien Isolation, look out for that on my bandcamp! Thanks again!


Welcome on the forum Alex! I was looking for a long time music directly referring to the Alien series. Your music sounds incredibly atmospheric. Great that you don't copy music from movies and your work is original in its own way. Of course, keeping the a dense and dark atmosphere of the Alien universe.


Thanks!! Yes! so was I! So, I decided to do it myself Very Happy I studied the original composers of the films and mixed with my own knowledge and feelings of Dark Ambient I created something great for the fans of the films. Smile
2015-05-01 08:05:04
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
AphoticApathy




Cannon fodder
Dołączył: 2015-04-30
Posty: 4



HICKS napisał:
Welcome. I've listened to your music and it is quite impressive. I can't wait for your new album.


Hi! Thanks so much for taking the time to listen! Smile I also can't wait to finish it and share it with you all.
2015-05-01 08:06:29
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



AphoticApathy napisał:
Hi! Thanks so much for taking the time to listen! Smile I also can't wait to finish it and share it with you all.


Did you consider making music based on 1999 AvP game? That would be quite interesting. Also making music based on combination of Gigers creation (charcters, landscapes) and Lovecraft mythology would be something I would love to hear in your interpretation.

Keep up the good work!
____________________________________
2015-05-01 09:18:50
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
AphoticApathy




Cannon fodder
Dołączył: 2015-04-30
Posty: 4



HICKS napisał:
AphoticApathy napisał:
Hi! Thanks so much for taking the time to listen! Smile I also can't wait to finish it and share it with you all.


Did you consider making music based on 1999 AvP game? That would be quite interesting. Also making music based on combination of Gigers creation (charcters, landscapes) and Lovecraft mythology would be something I would love to hear in your interpretation.

Keep up the good work!


I haven't considered this, even though I have really enjoyed all the pc games!

On the album The Space Jockey It's pretty much a tribute I made to H.R. Giger. If you google the song titles followed by H.R. Giger they're all artworks that he made that contributed to the Alien and Space Jockey design. Smile
2015-05-01 22:27:06
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
fakk3




Corporal
Dołączył: 2010-07-09
Posty: 88



Jeszcze gorący album naszego nowego użytkownika Very Happy tym razem inspirowany Izolacją. Niesamowicie się słucha!



https://aphoticapathy.bandcamp.com/album/the-sevastopol
2015-05-06 21:36:10
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 8808909 Odpowiedz z cytatem
fakk3




Corporal
Dołączył: 2010-07-09
Posty: 88



Stephan Mathieu - Before Nostromo (2015)




https://schwebung.bandcamp.com/album/before-nostromo

Świeży album Stephana Mathieu zatytułowany "Before Nostromo". Muzyka zabiera słuchacza w ostatnie minuty snu członków załogi Nostromo przed pobudką znaną z filmu. Każdy utwór dotyczy innej postaci. Jest to naprawdę kawał klimatycznej roboty. Polecam.
2015-11-18 09:59:29
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 8808909 Odpowiedz z cytatem
Moonloop




Lance Corporal
Dołączył: 2015-11-18
Posty: 26



Jako, że sam zajmuję się muzyką, to zawsze olbrzymią uwagę zwracałem na soundtracki z Obcych. Zawsze mnie to fascynowało, zwłaszcza, że każda cześć ma inną, a jednak pasującą muzę.
Świetne są te 'fanowskie' rzeczy, które tu wklejacie. Widać (słychać), że Obcy inspiruje na różnych płaszczyznach.
2015-11-18 19:56:33
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Tworzysz? Jaki rodzaj muzyki?
Rap? Metal? Elektroniczna? Jazz/klasyczna? Wink

Ja tworzę ale coraz rzadziej, zaczynałem od beatów na potrzeby rapu, później trochę elektroniczna a teraz tylko się bawię. Ostatnia rzecz jaką wyplułem powstała po dwóch latach przerwy bez FL Studio i brzmi jak soundtrack do Blade Runnera trochę:

https://www.youtube.com/watch?v=R5kKG_TLKig

Pamiętam, że keidyś zrobiłem ytwór dubstepowy z lekko zremasterowanymi dźwiękami z gry AVP2 ale nigdy go nie dokończyłem Smile
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2015-11-18 21:03:23
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
fakk3




Corporal
Dołączył: 2010-07-09
Posty: 88



Moonloop napisał:
Jako, że sam zajmuję się muzyką, to zawsze olbrzymią uwagę zwracałem na soundtracki z Obcych. Zawsze mnie to fascynowało, zwłaszcza, że każda cześć ma inną, a jednak pasującą muzę.
Świetne są te 'fanowskie' rzeczy, które tu wklejacie. Widać (słychać), że Obcy inspiruje na różnych płaszczyznach.


Ciężko to nazwać fanowskim rzeczami. Praktycznie wszystko, co jest w tym temacie to profesjonalne albumy znanych wykonawców.
2015-11-21 14:40:07
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 8808909 Odpowiedz z cytatem
Moonloop




Lance Corporal
Dołączył: 2015-11-18
Posty: 26



Dlatego napisałem 'fanowskie'. Znani czy nie, to wykonawcy są fanami Obcego Wink

Dill-On napisał:
Tworzysz? Jaki rodzaj muzyki?
Rap? Metal? Elektroniczna? Jazz/klasyczna? Wink

Ja tworzę ale coraz rzadziej, zaczynałem od beatów na potrzeby rapu, później trochę elektroniczna a teraz tylko się bawię. Ostatnia rzecz jaką wyplułem powstała po dwóch latach przerwy bez FL Studio i brzmi jak soundtrack do Blade Runnera trochę:

https://www.youtube.com/watch?v=R5kKG_TLKig

Pamiętam, że keidyś zrobiłem ytwór dubstepowy z lekko zremasterowanymi dźwiękami z gry AVP2 ale nigdy go nie dokończyłem Smile


Dill-On, podkład rzeczywiście brzmi jak coś Vangelisa, świetna rzecz.
Ja zajmuje się czym się da, zaczynałem od elektroniki, ale potem nauczyłem się grac na gitarze i tak mi zostało. Gram w kilku zespołach, ale nie będę spamował tego temu. Natomiast noszę się ze zrobieniem czegoś bardziej ambientowego i nie wykluczam zrobienia jakiegoś fanowskiego (tym razem już w pełnym tego słowa znaczeniu) soundtrack'a do Alien. Mam kilka luźnych fragmentów typowo soundtrackowej muzyki mojego autorstwa, ale nie na yt. Jak coś z tego wyjdzie konkretnego, to się tutaj pochwalę (o ile będzie czym się chwalić).
2015-11-22 12:22:11
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



Aphotic Apathy rewela. Ryłem sobie banie tymi płytami cały weekend. Dzięki fakk3.
2015-12-01 10:13:34
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2 Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB