Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: ALIEN: ISOLATION
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1241



hehe ja tam zawsze gram chomikiem Wink

Pod koniec gry miałem wszystkiego na max więc zaszalałem i miotacz był w ciągłym użyciu

ale to było kilka mc temu, teraz jak znajdę czas to zagram jeszcze raz (wyszło kilka dlc ;p)
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2015-11-22 15:14:32
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
LUPUS




Corporal
Dołączył: 2010-06-29
Posty: 83



Ja też planuję niedługo odpalić ponownie Izolację. Przeskoczyłem wreszcie na nowy sprzęt i teraz dopiero to wygląda tak, jak powinno:), aż chce się połazić ponownie po Sewastoplu, posiedzieć godzinami w szafkach, zachwycać się unoszącą się parą w korytarzach przez które przechodzę czy po prostu wykonaniem wnętrz statku..ehh kocham tą gręSmile No i przydałoby się zaliczyć wreszcie te wszystkie dlc.
2015-11-22 15:59:04
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1584572 Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Ja ostatnio grałem w jeden z dodatków i trafiłem na taki bug:

Obcy dorwał mnie w momencie kiedy udało mi się zejść pod podłogę.
Zdążyła ruszyć animacja mojej śmierci gdy...
Ksenomorf magicznie zniknął. A ja pozostałem żywy.
Mogłem biegać sobie bez skrępowania robiąc hałas. Smile
Nawet huk wystrzałów nie przyciągał już bestii.
Zero zagroĹźenia.


Później dowiedziałem się, że istnieje fanowski "patch" który wykorzystuje ten lub podobny bug. Dzięki niemu można grać bez Obcego. Nasz oponent zablokowany jest w szybie wentylacyjnym. Godne polecenia chyba tylko jeżeli chce się pozwiedzać lokacje bez stresu. Innego zastosowania nie widzę Wink
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2015-11-22 18:07:31
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
Moonloop




Lance Corporal
Dołączył: 2015-11-18
Posty: 26



Jestem w dupie. Łażę po gnieździe Obcych (tam gdzie uruchamia się takie dwa małe generatorki, które "zjeżdżają" pod ziemię), drogę powrotną zagradza mi czyhający facehugger. Nie mam już paliwa w miotaczu więc muszę do niego strzelać. Jest ciemno, mały jest szybki i trudno w niego trafić, a strzały powodują, że zaraz przylatuje Obcy, którego nie przegonię ogniem bo nie mam ognia... no i jestem w dupie. A tak już dobrze szło Very Happy
2015-11-29 01:52:35
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Galeandir




Sergeant
Dołączył: 2011-11-26
Posty: 112



Jak wspomniałem wcześniej, Facehuggera można załatwić młotokluczem. Przynajmniej tak było, kiedy ja przechodziłem tę grę. Nie wiem jednak, na ile jest to trudne, ponieważ mnie się to udało zupełnie przypadkiem - największy zonk mojej rozgrywki. Very Happy Spróbuj, to nie powinno zdradzić Twojej lokalizacji. Przynajmniej nie tak dobitnie.
____________________________________
Peace Love Empathy
2015-11-29 08:09:04
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 39982255 Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1241



a nie masz młotowa albo innego gadżetu?
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2015-11-29 12:59:08
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Moonloop




Lance Corporal
Dołączył: 2015-11-18
Posty: 26



W tym rzecz, że nie miałem absolutnie nic, ale poszedłem za radą Galeandira (dzięki!) i zatłukłem facehuggera kluczem. Przy całym tym fikuśnym sprzęcie człowiek zapomina o najprostszych (i najskuteczniejszych) rozwiązaniach Very Happy Potem napotkałem inne problemy, ale już natury technicznej. Pojawił się pewien bug i jak się okazało to dosyć popularny problem. Przy wyjściu z gniazda (windą w kierunku reaktora) gra wysypała się w śmieszny sposób. Ładowała się długo po czym wylądowałem na mapie bez wytycznych i bez możliwości kontynuowania rozgrywki. Okazało się, że muszę obniżyć jakość grafiki do minimum i wtedy lokacja załaduje się właściwie. Miałem tak jeszcze dwa razy w późniejszej części gry i musiałem się domyślać czy powinienem przed wejściem do windy zmienić ustawienia czy nie. Tak czy inaczej grę przeszedłem. Ostatnie 20 minut, to był koszmar. Zwłaszcza, że gram na laptopie i przy użyciu touchpada (nie, nie mam innej możliwości) więc celowanie, strzelanie, itd, to prawdziwa udręka. Mimo tego jakoś dolazłem do końca i jestem z siebie dumny jak cholera Wink Gra jest rewelacyjna, zdecydowanie najlepsza o Obcym jaka kiedykolwiek powstała. Teraz zabiorę się za DLC, ale to po małej przerwie.
2015-11-30 12:25:53
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



śniła mi się dzisiaj ta gra, tylko z akcją na Ziemi. Obcy wyglądaj bardziej jak z filmu ALIENS a ja nie mogłem schować nóg pod stołem ... obudziłem się przerażony Shocked

Szkoda że ALIEN: ISOLATION nie ma trybu multiplayer bo bym częściej do niej wracał Sad Myślę też,
że więcej osób kupiłoby grę bo tryb single można bez problemu zdobyć w pirackiej wersji.
Jestem jednak w stanie zrozumieć dlaczego trybu wieloosobowego zabrakło.
Może doczekamy się kiedyś kontynuacji? Chciałbym poeksplorować zakład karny na Fiorinie
albo Hadley's Hope kryjąc się przed wieloma Obcymi jako Newt Smile
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2017-05-22 00:14:32
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



Przeczołgałem 5 godzin na Sevastopolu. Siedzę dyszący ze strachu w szafce przy save-poincie, od prawie 3 lat. Pora chyba w końcu wyjść...
Razz
2017-05-23 08:31:46
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Jak z ALIEN: Isolation zrobić ALIENS: Isolation. Wink
Ktoś zrobił mod wprowadzający większą ilość ksenomorfów do rozgrywki.
Muszę przyznać, że strach udało się jeszcze spotęgować...
https://www.youtube.com/watch?time_continue=91&v=1nd_C3zwpac&feature=emb_logo
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2019-11-19 22:32:16
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB