Autor |
Temat: Prosił, prosił i uprosił. AvP i nominacja do Złotej Maliny |
HICKS
I'm here, baby! I'm here!
|

MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1850
|
Prosił, prosił i uprosił. AvP i nominacja do Złotej Maliny
Doczekaliśmy się smutnych czasów w których film z obcym będzie konkurował o miano najgorszego sequela w 2004 roku. Powiedzmy sobie szczerze: FILM NA TO ZASŁUŻYŁ.
Komu należą się podziękowania? A no te pójdą do wielu osób: autora scenariusza/reżysera, gości od efektów, aktorów, zarządu Foxa.
Nie obchodzi mnie czy film zostanie wyróżniony pomalowanym kawałkiem plastiku. Wiem też, iż wiele osób na temat malin różne zdanie, ale ze swojej strony dodam, że fakt nominacji to przysłowiowy gwóźdź do trumny na której jest napisane "Tu leży Obcy - zaszlachtowany przez łajdaka, którego imię jest niegodne umieszczenia tutaj".
Warto zauważyć że AR w swoim czasie nie doczekało się żadnych nominacji.
I tak oto nastąpiło smutne podsumowanie pomylonego projektu pt. AvP
www.razzies.com ____________________________________
|
|
2005-01-24 23:27:45
|
|

Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-01-11
Posty: 1430
|
jakiej znowu trumny?
Hicks, co Ty gadasz? Obcy to trylogia i nic innego sie nie liczy. Ta historia zakończyła sie po jumpie Ripley do pieca. Tyle. Reszta to farsa. Później zrobiono mase dennych komiksów i innego badziewia i jakoś nikt ich nie bierze na poważnie. AVP sequelem? Buahaha, ciekawe czego, bo chyba nie serii o obcym. Sequel to ma być kontynuacja, a AVP nie jest kontynuacja żadnego z filmów sagi. Jest parodia komedii, śmiesznym wytworem palanta, który powinien sobie znaleźć inny zawód dla dobra kinematografii.
Co do nominacji, spodziewałem się tego. Chciałbym zobaczyć wyraz twarzy tych wszystkich recenzentów, którzy to "dzieło" wynosili pod niebiosa i układali peany na cześć człowieka, którego nazwiska nie wymienie, bo mnie mdli.
Ludzie, zapomnijcie o AVP, tylko sobie wrzodów narobicie.
AVP nie istnieje
AVP nie istnieje
AVP nie istnieje
AVP nie... ____________________________________ zapraszam_do_dalszej_prawdziwej_dyskusji.
|
|
2005-01-25 08:39:55
|
|

Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1321
|
To ze kaszaniaste efekty... nie do konca, widzialem gorsze
Nie rozpaczalbym tak na Twoim miejscu Hicks, ja bardziej bym dal napis nagrobkowy "Tu leży projekt AvP pana Andersona". Nie skazuj calego uniwersum
Surtsey - masa dennych komiksow ? A ile czytales ? ____________________________________ SHIT HAPPENS
|
|
2005-01-25 09:34:59
|
|
Delano
I ain't that good.
|

First Lieutenant
Dołączył: 2003-12-22
Posty: 436
|
Hmm. Absolutnie nie broniąc dziełka Andersona stwierdzam że mnie ten news ani ziębi, ani grzeje. Maliny to kompletna farsa, jeszcze większa niż Oscary, więc ich przyznanie lub nie - nie robi na mnie wrażenia  ____________________________________ Weylan-Yutani: Brewing better beer.
|
|
2005-01-25 10:24:32
|
|

Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-01-11
Posty: 1430
|
Rogue napisał: |
Surtsey - masa dennych komiksow ? A ile czytales ? |
Wiele.
Tylko Labirynt odzwierciedla klimat sagi. O reszcie mozna zapomnieć, tak jak o AVP. ____________________________________ zapraszam_do_dalszej_prawdziwej_dyskusji.
|
|
2005-01-25 10:34:45
|
|

Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1321
|
A Anioly Apokalipsy ? A AvP z 94 roku ? A pierwsza polowa komiksu AvP : Wojna? AvP : Ethernal - swietna historia bardzo dobrze narysowana ? 4 komiksy Aliens vol.2 ( IMO najlepsza kreska obcych na rowni z Labiryntem ). Aliens : Rogue, Aliens : Stronghold ??
I pare innych.
O tych komiksach cieżko powiedzieć że są denne, a nawet jesli fabula nie jest idealna, to nadrabiają to swietną kreską.
Czytales te wszystkie ?? ____________________________________ SHIT HAPPENS
|
|
2005-01-25 14:14:35
|
|
Schamann
...but there are
|
First Sergeant
Dołączył: 2002-04-09
Posty: 262
|
ja czytałem mniej więcej połowę.(nie kojarzę Eternal, Stronghold, , nie wszystkie aliens na pewno czytałem, ale większość z tego, co Ciacho pokazał jako dostępne wcześniej czy później przeczytałem)
Ssie.....ssie jak biomechanoid rurkę, jak spiderman swoją nitkę, jak dziewczyna Hellboy'a....nieważne
niektórych po protsu Rogal nie przkonasz, nie których gustów nie zmienisz i tyle. Niektórzy nie lubią marvelo/DC/batmano kreski i akcji typical american comic book.
nie przewalczysz  ____________________________________ Dare I insert my phallic attribute into a more 'liberated' circuit of exchange to sustain the ideological status quo, as Alien warns us?
|
|
2005-01-25 15:07:51
|
|

Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-01-11
Posty: 1430
|
Rogue napisał: | A Anioly Apokalipsy ? A AvP z 94 roku ? A pierwsza polowa komiksu AvP : Wojna? AvP : Ethernal - swietna historia bardzo dobrze narysowana ? 4 komiksy Aliens vol.2 ( IMO najlepsza kreska obcych na rowni z Labiryntem ). Aliens : Rogue, Aliens : Stronghold ??
I pare innych.
O tych komiksach cieżko powiedzieć że są denne, a nawet jesli fabula nie jest idealna, to nadrabiają to swietną kreską.
|
To jest TWOJE zdanie.
EOT ____________________________________ zapraszam_do_dalszej_prawdziwej_dyskusji.
|
|
2005-01-25 15:43:00
|
|

Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1321
|
Schamman, no bez jaj, nigdzie nie podobala Ci sie kreska na tyle zeby nawet olac fabule ?
Jestem psychiczny  ____________________________________ SHIT HAPPENS
|
|
2005-01-25 17:21:58
|
|
kabukiman
The Electrician ;)
|

First Sergeant
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 225
|
Zanim zaczniecie się bić po twarzach, najpierw zobaczcie ile razy AvP zostało wymienione na tejże stronce. Raz. A taki "Alexander" dostał sześć anty-nominacji. Czy ktoś w ogóle bierze całe te Oskary i maliny poważnie ??
http://www.razzies.com/asp/directory/25thNoms.htm
A że film arcydziełem nie jest, to już inna bajka. Tylko bez przesady, że "gwóźdź do trumny" itd.
|
|
2005-01-25 18:16:50
|
|

Staff Sergeant
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 139
|
anioly apokalipsy ssaja z moca hovermaxa 6000 : >
|
|
2005-01-25 22:44:31
|
|
Schamann
...but there are
|
First Sergeant
Dołączył: 2002-04-09
Posty: 262
|
piok napisał: | anioly apokalipsy ssaja z moca hovermaxa 6000 : > |
rzekłeś mędrcze. howgh
Rogal: ja nie przeczę, że niektóre mają kreskę lepszą niż inne, a niektóre nawet całkiem fajną, ale żaden nie wybił się ponad poziom "Amerykańska przeciętnizna jakich tysiące, gdyby tu nie było Aliena na okładce, nawet bym oka na pół sekundy na tym nie zatrzymał" ____________________________________ Dare I insert my phallic attribute into a more 'liberated' circuit of exchange to sustain the ideological status quo, as Alien warns us?
|
|
2005-01-26 09:40:53
|
|
|