Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Do CIACHA
Michoo76
Force will be with you....



Gunnery Sergeant
Dołączył: 2005-02-27
Posty: 153



Może PO Smile
2008-01-07 18:05:53
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 5059137 Odpowiedz z cytatem
TonyHudson
Młodszy brat Hudsona :)



Sergeant
Dołączył: 2006-01-12
Posty: 123



Powrót Ciacha - fana legende, POZDRAWIAM!

Podobno macie w planach zmienić szate graficzną, zastanawiam się i martwie, czy odnowiona strona Ciacha będzie dostępna w javie? (tam gdzie się liczyło mission time).

Cytat:
Powstanie za to zamknięte i zahasłowane FTP dla die-hard fanów gdzie będzie naprawde masa perełek .


Jak rozróżnisz zaufanego die-hard fana od lamy która by chciała żebyś ciągnął po sądach? Może będzie jakiś zestaw pytań? Razz
2008-01-07 23:13:59
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6783988 Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



TonyHudson napisał:
Jak rozróżnisz zaufanego die-hard fana od lamy która by chciała żebyś ciągnął po sądach? Może będzie jakiś zestaw pytań? Razz


Zaufany fan nie zdradza tendencji autodestrukcyjnych w postaci publikowania topicu: "Wiecie co, Avp to bardzo dobry film!" Wink
2008-01-07 23:34:34
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562



HICKS napisał:
Rogue napisał:
A co do Tomexxa to nie wiem.... FIZYKI?


Eh, Wy...

Tomexx zasłynął z pewnych fachowych tekstów napisanych na stronę CIACHA (już ich niestety nie ma). Przypomnijcie sobie od czego był specem.


nie pamietam o czym te teksty byly...
Ale pewnie uczy czegos scislego (matma? chemia?) albo jakis rysunek.... Gosc ma glowe i smykalke.
Ech stare dobre czasy, gdy z Tomexxem wybralismy sie na Alien Directors Cut..... Tomexx to legenda.. juz nawet nie pamietam jak wyglada, chyba mieszka w Rembertowie ;)

O wlasnie - moze wyklada cos na AON-ie w Rembertowie ?

Tomexx odezwij sie czasem !
2008-01-08 01:39:54
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
szuran




Lance Corporal
Dołączył: 2007-12-23
Posty: 35



Swietna informacja, pogratulowac Ciachowi inicjatywy. Smile Jego strona byla naprawde swietna i szkoda ze stanela w rozwoju dawno temu. Brak mi zwlaszcza dzialu z downloadami, bo ksiazek Fostera nie mozna juz nigdzie dostac - a jak przed swietami zamowilem na allegro, to przepadly na poczcie. :/ Mam nadzieje ze wyglad strony sie poprawi, bo dzis to juz taka troche ramotka - tak samo jak zawartosc, co zreszta Ciacho zauwazyl. Zycze wszystkim zwiazanym ze strona powodzenia. Smile
____________________________________
In space no one can hear your scream, however this rule does not apply if you're living in Star Wars universe.
2008-01-08 09:59:42
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Ciacho! Ja chcę twój autograf na klacie Laughing
Pamiętam jak kilka lat temu biegałem do kafejki internetwej by sciągać komiksy, zdjęcia, informacje, soundtracki... i to wszystko na tej stronie. I te materiał video... SAME RARYTASY! Jak nie będę miał dostępu do tej vipowskiej części nowej stronki to się obrażę Razz Pozdrawiam
2008-01-20 12:18:04
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
freakXP




Private
Dołączył: 2012-06-08
Posty: 11



No i co z tym updatem? Wink
2022-06-23 02:29:03
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB