Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Do CIACHA
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



CIACHO napisał:
Kurde - nie popedzajcie czlowieka... Smile

Czemu nikt Suchego nie pogania?! - tez by mogl cos nowego do siebie wrzucic...

Niedawno poprawilem nieco strone "najlepszego rezysera wszechczasow" (www.demented.ibt.pl), w wolnych chwilach koncze update strony o POINT BREAK'u - mam juz poskanowane wszystkie nowe materialy etc - a NASTEPNY W KOLEJCE JEST OBCY - wiec update bedzie na pewno niedlugo Smile


Hehe, nie zmianiaj tematu Cool. Dysk ci wreszcie kiedys znowu padnie i dopiero bedzie problem. Rob update Surprised

A co do ew. ruchu na Fiorinie to poszukuje dostepu dobrego skanera, ale bezskutecznie. Chyba wreszcie skonczy sie na tym cholera, ze bede musial go sobie kupic...
2005-05-16 14:18:49
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Suchy pożyczyłbym ci dobry skaner jakbyś mieszkał w wawie... No chyba, że mieszkasz, tego nie pamiętam Wink
2005-05-21 23:49:46
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813

:|

BĘDĘ NUDNY AŻ DO BÓLU

Wczoraj minął rok i 3 miesiące od ostatniej aktualizacji.

CIACHO... jedno słowo... BŁAGAM
____________________________________
2005-06-30 18:01:37
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

:)

O Jezu ale meczycie... Z drugiej strony milo ze kogos to jeszcze obchodzi! Smile

Powiem tak - update bedzie.
Wlasnie sprawdzilem - katalog "aliens_update" z rzeczami do wrzucenia na strone ma obecnie 1.3 GB... ale jakos nie mam sily przetwarzac tych danych w tej chwili...

Poniewaz dokupilem tydzien temu 160 gigowy dysk do mojego rzechowatego kompa (teraz mam w sumie 320 GB w postaci trzech twardzieli) jest szansa ze sie wkoncu wezme za skanowanie tych storyboardow o ktorych juz wspominalem kilkakrotnie (wczesniej cisnelo mnie z miejscem a na raty mi sie jakos nie chcialo za to brac).

W kazdym razie poprosze jeszcze o troche cierpliwosci - wspominalem zdaje sie pare postow wyzej ze najpierw musi jeszcze byc update strony o POINT BREAKU... ten mam nawet rozgrzebany na dysku i moze uda sie go wykonac w ciagu jakis dwu tygodni... potem wezme sie za ALIENS Smile
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2005-06-30 18:27:26
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Rogue
Hisss Majesty



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1319



No, to może do konca wakacji się Ciacho wyrobisz Very Happy
A na serio to olej storyboardy, i wrzuć coś "na rybkę" Smile Tak na zachęte ( jakiś komiks, lub dwa )
____________________________________
SHIT HAPPENS
2005-06-30 19:54:55
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 4152914 Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



Hmmmm... to może zrzucimy się na skrzynkę piwa dla CIACHA.
____________________________________
2005-10-09 20:37:56
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830



Przepraszam - sprawa sie odwleka bo zakupilem World of Warcraft i utknalem w Azeroth... musze sie nagrac bo planuje zwiedzic swiat, doprowadzic postac do 60 levelu i gre sprzedac - bo nie bede przecierz placil 50 zlotowego abonamentu miesiecznego (no moze raz zaplace bo sie chyba w miesiac nie wyrobie).

Update point break'a jest prawie gotowy... a po nim sie wezme za obcego!
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2005-10-10 02:48:59
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Rogue
Hisss Majesty



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1319



Nie no, zajebiscie. Moze na nowy rok sie doczekamy Shocked

Ciacho, daj moze tą aktualizacje do zrobienia Suchemu ? On ma podstawy HMTL'a i wie jak prowadzic strone ? Albo komukolwiek kto by to potrafil zrobic ? Bez jaj, bo to paradoksalna sytuacja, kiedy materialu jak sam mowisz masz od zajebania, a aktualizacji NI WIDU, NI SLYCHU.
____________________________________
SHIT HAPPENS
2005-10-10 10:26:56
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 4152914 Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



CIACHO napisał:
Przepraszam - sprawa sie odwleka bo zakupilem World of Warcraft i utknalem w Azeroth...


No, tak. Takiej argumentacji nie mam szans przebić, chociaż... spróbuję... DWIE skrzynki piwa.
____________________________________
2005-10-10 14:24:08
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



CIACHO, czy masz w planach zabawę w podstarzałego pana z brzuszkiem i potężną brodą?
____________________________________
2005-12-18 13:33:56
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830



He he - raczej nie.

Nawet bym moze cos wrzucil na swieta - jakiegos symbolicznego updejta - ale jak na zlosc sie serwer sfajczyl... i nie wiadomo czy wogule przed nowym rokiem sie go uda wskrzesic...

Ehh... życie....
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2005-12-18 14:17:22
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
TonyHudson
Młodszy brat Hudsona :)



Sergeant
Dołączył: 2006-01-12
Posty: 123



No to super, myślałem, że już nie będzie aktualizaji do strony Ciacha.
2006-01-12 13:11:59
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6783988 Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562



CIACHO napisał:
He he - raczej nie.

Nawet bym moze cos wrzucil na swieta - jakiegos symbolicznego updejta - ale jak na zlosc sie serwer sfajczyl... i nie wiadomo czy wogule przed nowym rokiem sie go uda wskrzesic...

Ehh... życie....


a kiedy to poprawisz? http://www.aliens.pl/forum.htm

przeciez juz kilka razy o tym wspominalem (z 1,5 roku temu). Nie dziwne, ze na forum jest malo nowych osob. Przeciez poprawic jedna linijke to minuta....
2006-01-12 23:47:47
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830



Bede mial chwile to poprawie link do forum i questbooka - mialem cos z tym zrobic w swieta, ale pechowo sie serwer sfajczyl totalnie pod sam koniec roku i "wskrzeszenie" go trwalo ponad 2 tygodnie...(ze o kosztach juz nie wspomne) - teraz co prawda wzystko powinno juz dzialac (i to nawet moze lepiej niz wczesniej) tylko ja jakos stracilem zapal zebym w tym dlubac... Smile
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2006-01-13 03:37:37
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



Ja już nie wiem jak mam prosić, żeby to nie wyglądało na stręczycielstwo...

Mam nazwać swojego ewentualnego potomka "Kuba"???
____________________________________
2006-02-13 15:41:37
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Surtsey




Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-01-11
Posty: 1428



albo zmienić nazwisko na "Ste..." eee nie, nieważne, może autor najwiekszej strony o obcym ever woli pozostać anonimowy i sie naraże Wink Razz

A poważnie:
Ciaaaacho - jest rzesza czekających na apdejty, poświęciłbyś te parenaście przecennych minut swojego życia dla Nas, coooo? Wink
____________________________________
zapraszam_do_dalszej_prawdziwej_dyskusji.
2006-02-13 17:33:37
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830



spoko - wszystko jest pod kontrola...
update bedzie... wczesniej czy pozniej...
mialem ostatnio sporo nieprzyjemnych zawirowan w zyciu i dlatego sie to tak wszystko odwleka... i jeszcze ten "noworoczny" pad serwera... ale pomalu wyglada na to ze moze bedzie lepiej i w koncu sie za jakies poprawki wezme - takze jeszcze chwile cierpliwosci prosze Smile
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2006-02-13 18:04:23
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
keczap
Die Muthafucker!!



Private
Dołączył: 2006-01-27
Posty: 20

Yo!

Czekam z niecierpliwaościa na ten Update Wink
____________________________________
"Game over man, game over ! What the fuck are we going to do now..."
2006-02-15 13:59:27
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 2391097 Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



Mobilizuj sie Ciachowy Wink. Skoro nawet mnie udalo sie znalezc pare minut na zrobienie wreszce update'a to tez chwile wykrzesasz.
Aha, spodziewaj sie tego maila w niedlugim czasie. Mysle ze do jutrzejszego poludnia uda mi sie chwile dluzej posiedziec przy kompie.
2006-02-15 18:16:56
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
keczap
Die Muthafucker!!



Private
Dołączył: 2006-01-27
Posty: 20



Dobra od teraz koniec z Yo! -owaniem, bo dostałem maila Smile
____________________________________
"Game over man, game over ! What the fuck are we going to do now..."
2006-02-17 12:08:33
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 2391097 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB