Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: strona
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

strona



CZE:
Oficjalnie moja strona jest zakonczona... nie bedzie upodatow poza quizem (jesze przez pewien czas moze do konca maja lub wakacji...)koniec!
Piesze to tylko by nikt sie nie dziwil i nie mailowal do mnie z pytaniam (szczegoly na stronie) Jak dla mnie nie ma sensu sie tym grzebac szeczegolnie gdy wszystko pod reka a film zna kazdy ...
Jestes Ciacho bezkonkurencyjny wymieklem co tu duzo gadac...Zreszta Fox zadbał o dokumentacje wreszcie po co mam go kopiowac od dluzszego czasu zadaje se te pytanie..
Gorace pozdrowiena dla Ciacha Suchego Virusa MacVasa i innych!
2001-04-09 09:55:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961

strona



Nieeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Masz natychmiast zajac sie spowrotem swoja strona i to bez gadania. Smile)))))))))))))))))))

Pozdro
2001-04-10 08:12:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795

???



tomexx...!!! wiesniaku - co ty bredzisz... zle spales czy co? masz jedna z najlepszych stron i chcesz spoczac na laurach??? jakos o aliens tez juz wszystko wiadomo a ciacho /pozdowienia/ sie stara... suchy /pozdrowienia/ tez... a ty? masz dvd - nie kazdy ma dostep do stuffu na plytce... lepiej postaralbys sie o wiekszy serwer i nie bredzil o zamknieciu strony!!! /gdzie bede wtykal foty modelu nostromo jak go skoncze Sad((/
wstyd!!!

____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2001-04-11 02:21:00
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
MacVas




Private First Class
Dołączył: 2002-04-05
Posty: 60

"On też nie lubi ciasta kukurydzianego"



Hmmmm???
Tomexx ty chyba naprawdę coś żle strawiłeś!!!!
Jeżeli masz dość robienia aktywek(tak jak ja swoją drogą) to chociaż udawaj że coś się tam kręci Smile)) Tak jak ja...

"I przestań jojczyć"

Pozdro

PS
A może czas na kolejną witrynę? Smile
2001-04-11 03:18:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

ech....ludzie



Wiecie co problem polega na tym iz mam ch***** konto ktore ciezko mi zmienic chodzi o adres strony... pomysle i poszukam nowego kilerskiego! BTW ja nigdy nie bede chomikowal ! u mnie tylko "koneserski stuff" A fotosy twojego modelu tak czy sak bym zamiescil ! Jak masz cos zwiazanego z Alienam jakies fotki modeli to na co czakasz wlasnie o to sie rozbiega ze nie mam obecnie perspektyw..
wciskanie skanów czy skreenshotow z DVD jest baaardzooo glopie i odtworcze tu trzeba czegos mniej znanego i materialu autoryzowanego jak od Deeringa czy wlasnych fanartow przy ktorych nie lamiesz praw autorskich (w koncu zamieszczenie kilku skanow nie jest jakims przestepstwem szczegolnie gdy uzupełniaja one zdjecia z innych zrodel ale wsadzanie ich w gigatnycznych ilosciach to juz tak!
BTW -zainteresowania stroną ogladam statystyki i nie wyglada to najlepiej jest coraz gorzej z ogladalnoscia Np.
Dalem info iz szukam recenzentow DVD i k**** do dzisiaj sie nikt nie zgloasił wiec widocznie maja wszyscy w D**** moja stronke Czy nie jest tak?
Nosy Nostromiaste do góry w koncu nic sie zlego nie stalo!
Byc moze powstanie nowa strona o Alienie na nowym serverze ale musze miec motywacje i materaily by sie za nia zabrac obecna strona nalezy juz do przeszlosci...
Pozdro!
2001-04-11 09:05:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

:((((((((



Ech - daj spokuj, znajdz lepsze konto niz szesciomegowy onet i do dziela (albo po prostu zaloz sobie drugie i polacz je linkami)
Co do ogladalnosci i "hitow" na liczniku to pieprzyc to ! - osobiscie nigdy o to specjalnie nie dbalem, pewno ze milo jest jak jest jakis ruch i jak licznik sie kreci ale to nie najwazniejsze {BTW moja druga strona o POINT BREAK ktora prowadze od TRZECH lat ma srednio kolo 3-5 trafien dziennie - ale nic to bo jest robiona wlasnie dla tych trzech osob i wlasnej satysfakcji, a reszta niech spada sciagac mp3 britney spears czy czatowac z jakimis pedalami na interi czy innych badziewiach). Co do aliena, czy ogolnie alienow to jest jeszcze masa ciekawych rzeczy do powiedzenia, napisania, spekulowania, etc. A nawet w erze powszechnosci DVD dobrze zrobiona np tapeta czy startup sa w dalszym ciagu atrakcynjym stuffem.
STAY FROST MARINE !
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2001-04-11 10:31:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB