Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Zepsuta ośka! cd.
MacVas




Private First Class
Dołączył: 2002-04-05
Posty: 60

Zepsuta ośka! cd.

Tu (kochani sagowicze) rozpoczynamy kolejne rozważania na temat tego (dla jednych fajnego-tu piszę sie ja choć nie bez przesady- ,a dla innych niedopracowanego-delikatnie rzecz biorąc) APC i jego feralnej imprezy na LV426.
Jakby nie patrzec coś się w nim zepsuło, z dialogu ciężko jest to wywnioskować, bo są rożne wersje komentarzy a wersja wygłuszona tzn. anglo-jezyczna jest w moim przypadku nie dogłośniona w tym momencie(czy inni użytkownicy sagi na DVD tez maja tą przypadłośc?).
Realnie rzecz biorac skad Hicks mogl wiedziec co sie zepsuło nie wychodzac z wozu i nie ogladajac szkod. My mozemy troche wiecej przypuszczac, ale oto i moje domysły:
1. Po przejsciach pod przetwornikiem (te wszystkie obijania o sciany, czołowka z sciana przetwornika i czolowka z brama tegoz samego przetwornika a w miedzy czasie polewanie kwasem i ogniem i wybuchami itp.) w wyniku nadużycia "przedniej części kadłuba" nastapilo zakleszczenie ktoregos z nadkoli a dokladniej calej wneki na kolo. To jest realne bo co jak co APC to nie jest taran spod Malborka, czy dokladnie czolg o solidnej budowie plyty podlogowej. Niestabilnosc osi to inna sprawa. Ja w0ogole wykluczylbym os ,bo jest to z reguly najmniej widoczny a co za tym idzie najlepiej osloniety fragment pojazdu opancerzonego i z reguly wykonany z dobergo tworzywa, przy uzyciu solidnej technologii. Stawiam nadwrazliwosc i slabosc kadluba w kilku miejscach, prowadzaca do zaklesczenia ktoregos z kol i w rezultacie ten dziwny dzwiek tarcia czegos o cos.
2. Równie dobrze moge stwierdzic ze uszkodzenie nastapilo tylko i wylacznie na polu ogumienia, czy jak to w tym wozie nazwac. Fragmentami podczas ucieczki widzimy nadpalone i powgniatane burty APC. Jest ten piekny moment miazdzenia glowy dla aliena pod kolem. Wniosek? Kwas nadtopil w penej mierze jedno z kol powodujac nieznaczny przechyl na burte (heh brzmi zupalnie jakbym opisywal katastrofe jakiegos transatlantyka)co w efekcie dalo szorowanie tego tak przez wszystkich chwalonego niskiego zawieszenia!!!
3. Jest tez najmniej mozliwa opcja dotyczaca dostania sie jakiegos sztywnego elementu z Przetwornika pod podwozie. Chodzi mi o fakt, iz taki element moglby ewentualnie zaklinowac sie miedzy jakims wgłębieniem np. wbic sie w jakis slaby punkt spodniego pancerz spowodowac trwale uszkodzenie w mechanizmie przenoszenia napędu (bo zakladam ze jest 4X4), uszkodzic ostatecznie jakis element osi i rowniez powodowac ten halas.
Kolejne wnioski byc moze sie znajda z waszej strony... a i ja bede szukal. W responsach prosze tylko nie przeostrzyc jezyków... .



2001-09-20 23:45:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB