Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: to nowe forum...
kabukiman/satan_666


Gość


to nowe forum...


212.160.33.133

Hm hm. Drogi Ciacho, moze masz jakies problemy z komputerem/oprogramowaniem. Wszyscy loguja sie na forum bez problemow. A może forum rozpoznaje Cie jako tworce konkurencyjnej strony ? (to byl zart of course)



2002-03-04 03:30:00
Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

wasze forum zasysa


217.96.49.30

Nie wiem skad wynika problem - zreszta to nie istotne bo i tak nie zamierzam u was postowac... wczoraj wyjatkowo bylem gotow to zrobic coby napisac ze mi sie wyciete sceny z obcego 3 podobaja - zebyscie sie za bardzo nie zdolowali tym co wam Tomexx napisal... Smile))))

Wasze forum mi sie nie podoba - "plaskie" jakies takie i pelne losi i homerow simpsonow Sad((((( - zas z technicznej strony problem moze wynikac ze sposobu w jaki jestem podpiety do netu - jakas dziwna odmiana maskarady z maskowaniem ip stojaca na serwie ktory podpina skromna siec laokalna (kabel pociagniety na zywac po latarniach miedzy blokami) do netu przez linie dzierzawiona do prywatnego providear ... niestety chodzi to nieraz kiepsko i ma tendencje do padow i dziwnych zachowan... (i tak jest to o niebo lepsze niz modem a w bloku mam pcm-ke i nie moge miec sdi).

To tyle co mam do powiedzenia na ten temat - chcialbym zeby na forum wrocily dyskusje i klotnie zwiazane z filmami (tak jak kiedys o APC i DROPSHIPIE) a nie ciagle gadanie o waszym forum... Sad(((((

Jesli chcecie pomoc tworzyc wspolne jedno forum dla wielu polskich stron o obcym (co uwazam za dobry pomysl)to zapraszam o linkowania sie do MOJEGO forum - jak sie zalinkuje tak pare osob to potaram sie sobie przypomniec haslo do serva i zmienie nazwe z "message board strony ciacha o obcym" na jakas ogolna (np cos w stylu "wspolne forum dyskusyjne stron xxx, yyy, zzz, etc").

Pozatym widze ze z mojego forum caly czas korzystacie... nowe artykuly Pioka to przecierz nic innego niz przerobki postow z MOJEGO forum... Smile)))) [Mozecie to robic - nie mam nic przeciwko - zreszta jak moglbym miec skoro wiekszosc tych postow jest autorstwa Pioka, ale nie naduzywajcie - np post Virusa ze specyfikacja APC zastrzegam dla siebie Smile]

Zycze "konkurencji" wielu udanych upgradow Smile)

Pozdro
CIACHO




____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2002-03-04 04:10:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815

Re: wasze forum zasysa


195.116.163.23

Taaaaaa jest!!!!
Forum Ciacha jest lepiej znane i prostsze w obsłudze niż wasze. Nawet goście z zagranicy tu wpadająSmile))))))))). U was na razie jest ciut ubogo. Uważam że tworzenie strony powinniście zacząć od rozbudowania podstawowych działów i wzbogacenia wizualnych atutów waszej strony a później zabierać się za forum. Bo tak wchodzę i mam nieodparte wrażenie że wasza strona jest robiona w sposób nie uporządkowany.
HICKS




____________________________________
2002-03-04 08:26:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
kabukiman
The Electrician ;)



First Sergeant
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 225

boże boże


212.160.33.133

eh wy malkontenci Smile
1. Forum obcy.net jest integralną częścią witryny obcy.net.
2. Cały czas jest ulepszane i poprawiane
3. Bez urazy, ale ono naprawdę jest szybkie i wygodne (przynajmniej dla kilku osób)
4. Jak już zrobisz swoje forum w PHP to wtedy się wszyscy do niego zlinkujemy Smile
5. Czy gdyby na moim forum nie było reklam i byłaby możliwość pisania anonimowych postów to byłoby ok?
6. Strona jest na serwerze dopiero dwa tygodnie, więc nic dziwnego, że jest nieuporządkowana Smile ale to się zmieni (mam nadzieję )

pozdrowienia
kabukiman/satan_666




2002-03-05 02:39:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB