Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: AVP2 - wrazenia po zakupie oryginalu
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

AVP2 - wrazenia po zakupie oryginalu

No i gra ukazala sie wreszcie w Polsce wiec kupilem - cena taka sobie bo 99 zl.. nie jakos strasznie drogo, tanio tez nie - ale zbieram te nieliczne rzeczy zwiazane z obcym jakie sie ukazuja w naszym kraju wiec wysuplalem te kase. Mozna zamowic przez inet i wtedy zaoszczedza sie z 10 zl - ja kupilem w empiku.

Wydane "normalnie" - na szczescie bo pomysl wydawania gier w pudelkach ala DVD to moim zdaniem porazka.

W srodku "bonusowo" dostajemy gre PYL... nie wiem po jakiego ch... mi gra pyl skoro chce kupic AVP - pewno sie nie sprzedawala i dystrybutor chcial sie pozbyc smiecia z magazynu... niech mu bedzie, krazek mozna wrzucic do smieci a pudelko sie zawsze przyda (kupuje plyty do nagrywania w rolkach i cierpie na chroniczny brak opakowan do nich).

Pudelko jak pudelko, "ksiazeczka" jak ksiazeczka i dwa kompakty - ogolnie nic specialnego - ale jest NUMER Smile))) - wazna rzecz dla wszystich ktorzy chca powalczyc przez internet bo bez tego magicznego numeru ani rusz...

W dzien nie daje sie raczej pograc bo lagi tak straszne ze nawet z listowaniem serwerow sa klopoty (przynajmniej na moim laczu) - ale nocami... nocami trwa krwawa jatka w ktorej nieraz biore udzial Smile)))). Gra chodzi dosc ladnie - malo lagow, duza miodnosc, na "niskopingowych" serwerach nieraz mozna spotkac "ziomali" z Polski...

Podsumowujac wszystkim ktorzy chca grac po necie oryginal jest niebedny, a nawet jak ktos nie gra przez siec a jest fanem obcego to akorat w tym przypadku uwazam ze 99zl mozna dac !

POLECAM ! Do zoabczenia na serwerach AVP2 !

CIACHO




____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2001-12-07 17:14:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815

AvP2

Też mam oryginalną wersję, ale modem poszedł się j.... i teraz mogę tylko w singlu. Moje wrażenia z gry nie należą do najlepszych. Na razie ukończyłem misję Marineam. Moim zdaniem jest on jeszcze większym mięsem dla innych ras niż w pierwszej części. Smart gun ma osłabioną siłę ognia, karabin snajperski pojawia się pod koniec gry i nie ma go jak użyć, przy walce z predatorem zauważyłem totalny bezsens w postaci sterowanego pocisku plazmy predatora. Można się jeszcze przyczepić do wyglądu i zachowania obcych którzy nie są już tak przerażający jak w pierwszej części (przykład: podpalony obcy miota się na ziemi zamiast atakować nas dalej Sad((((((). Fakt że postarano się o niezłą fabułę i wprowadzono kilka innowacji (np. uzbrojona ładowarka) nie może mi skompensować niesmaku. Szkoda
Sad(((((((((. Chyba będzie trzeba zaopatrzyć się w PSX2 i poczekać na ALIENS: COLONIAL MARINES Smile))))).

HICKS

P.S.
Ciachu co jest z aktualnościami na twojej stronie?????????????




____________________________________
2001-12-09 03:02:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

Re: AvP2

>Moje wrażenia z gry nie należą do najlepszych. Na razie >ukończyłem misję Marineam. Moim zdaniem jest on jeszcze >większym mięsem dla innych ras niż w pierwszej części.

Moje wrazenia sa jak najbardzie pozytywne - a nawet bardzo pozytywne. W singla pogralem tylko chwile - ale "bajery" typu "spawarki" i hackpacka fajnie dodaja znanego z filmow nastroju. Ogolnie singiel mi sie bardzo podoba - choc na razie nie przeszedlem gry zadna rasa o konca.

>Smart gun ma osłabioną siłę ognia, karabin snajperski

Ale dzieki temu w multiplayerze sily sa dobrze zbalansowane. Obcy pada po jednej seri ze strzelby impulsowej albo srednio wycelowanym granacie - co nie znaczy ze latwo go trafic - jak ci skoczy na glowe to ja odgryzie zanim pociagniesz za spust. Predator jest do zabicia zarono marinem jak i obcym... ogolnie wybalansowano sily poszczegolnych ras naprawde bardzo dobrze.

>Można się jeszcze przyczepić do wyglądu i zachowania >obcych którzy nie są już tak przerażający jak w pierwszej >części (przykład: podpalony obcy miota się na ziemi >zamiast atakować nas dalej Sad(((((().

Hmmmmm ..... na serwerach multiplayerowych palacy sie obcy atakuja... - jak graja nimi dobrzy gracze. Moze jakbys dal poziom trudnosci na maxa to palacy tez beda atakowac ?!

>Fakt że postarano się o niezłą fabułę i wprowadzono kilka >innowacji (np. uzbrojona ładowarka)

Yep!

Ja mam do tej gry w zasadzie tylko dwie uwagi:

1)Czemu qrwa nie ma trybu multiplayer-cooperative ?!?!?!?!
2)Czemu "mundury" Marinow nei sa takiej jak w czesci pierwszej - czyli takie jak w filmie ?!

>Sad(((((((((. Chyba będzie trzeba zaopatrzyć się w PSX2 i >poczekać na ALIENS: COLONIAL MARINES Smile))))).

Pewno trza bedzie w koncu kupic psx2 Sad(( - ciagle to cholerstwo drogie diabelnie.

>Ciachu co jest z aktualnościami na twojej >stronie?????????????

Pewno jakas aktualizacja bedzie wczesniej czy pozniej - na razie strona zostala postawiona "od zera" po padzie serwera - musze ja dokladnie posprawdzac w wolnej chwili bo napewno sa jakies bledy Sad((((( - tj nie zgadzaja sie nazwy plikow lub folderow - przez to ze linuch rozroznia duze i male litery, a strone robie w domu pod winda i domyslnie roznie sie to zapisuje.

Pozdrawiam
CIACHO




____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2001-12-09 10:41:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB