Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: AVP 2 DEMO - wrażenia
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

AVP 2 DEMO - wrażenia

Ja sciagnolem z bratnich czech (http://bonusweb.cz/download/dema/aliensvspredator2demo.html) - i polecam ten serwer - transfer jest niezly !

Co do samego dema to mam ambiwalentne uczucia :
Jak juz ktos zauwazyl wyglada to wcale nie lepiej od starego dobrego AVP a chodzi jak mucha w smole Sad((( - na swoim 450 mhz 256 ram, TNT2 musialem ustawic 640x480 16 bit zeby dalo sie grac plynnie... Dzwiek strzalow z pluse rifle rzeczywiscie jest skopany na maxa.

Ogolnie jednak trzyma klimat i dosc mi sie podoba - sadze ze pelna gra ma szanse byc naprawde swietnym produktem - zapowiedzi tego co ma sie znalezc w full ver sa naprawde interesujace (eg wlocznia jako bron predatora, etc). Ktos jeszce mial ale to otwierania drzwi - mi akorat ta inowacja specjalknie nie przeszkadza - ot trza bardziej dokladnie przymierzyc myszka bo wcale nie trzeba stawac na wprost zamka.

Shoulder lamp jest fajne - ale wcale nie lepsze od night vision - za to "hackpack" rzadzi - przez chwile poczulem sie jak Hudson Smile))) Nie wiem jak wy ale ja na pewno bede czekal z niecierpliwoscia na pelna wersje - tylko ze rzeby moc sie nia wpelni cieszyc trzeba bedzie zapewne zmodernizowac kompa - coz... jak juz zauwazyl jeden z przedmowcow pare postow nizej trzeba isc z duchem czasu !



____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2001-08-17 17:27:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795

Re: AVP 2 DEMO - wrażenia

oz ty w morde!!!
niewiem co wy ludzie chcecie od tej gry... GFX jest OODJECHANY!!!! u mnie na AMD1200 i nowym matroxie chdzi po prostu GIT...
pozdrowienia



____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2001-08-17 23:55:00
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB