Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4 Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: "Prawdziwy fan sagi swoje latka musi mieć"
marexxx




Cannon fodder
Dołączył: 2012-12-03
Posty: 1



witam , mam 40 dychy na karku, Obcego zobaczyłem pierwszy raz w Jeleniej Gorze jak byłem na koloniach i od tego sie zaczeło Surprised , był czas że raz w tygodniu oglądałem cała serie , potem książki, strona Ciacha też była rewelacyjna, a teraz czasu coraz mniej ale i tak jak leci w TV to patrze, Zona mowi że jest coś ze mną nie tak Razz , pozdrawiam wszystkich
2012-12-03 20:07:06
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Zoltan Keresz
Nope.



Second Lieutenant
Dołączył: 2008-01-24
Posty: 339



Witamy.
____________________________________
Some men just want to watch the world burn.
2012-12-03 22:28:37
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Dwudyszny Odpowiedz z cytatem
cyper




Private
Dołączył: 2012-12-04
Posty: 10



Witam!

To, że się dopiero dzisiaj zalogowałem na FORUM niech nikogo nie zmyli, bo temat "Obcych" nie jest mnie... obcy od bardzo dawna. Mam obecnie 35 lat a swój "pierwszy kontakt" z OBCYM miałem w czasach swojej szkoły podstawowej. To było ponad 22 lat temu. Będąc na wakacjach u znajomych moich rodziców miałem okazję poznać ówczesne cuda techniki jak np. Video, TV SAT, ATARI 65XE. I tam właśnie jeden z domowników przeglądał kasety z nagranymi filmami. Wtedy jeszcze nie wiedziałem co tak naprawdę widziałem bo trafiłem na "jakiś" chaotyczny fragment akcji w którym "jakaś" grupa żołnierzy broniła się przed "jakimiś" stworami które zeskakiwały z sufitu, itd. Nie wiedziałem wtedy o czym był ten film, jaki był tytuł,itp. więc powoli zapomniałem o tych obejrzanych kilku minutach. Wspomnienie tego krótkiego fragmentu który wtedy oglądałem wróciło, gdy wiele lat później w lokalnej wypożyczalni kaset Video wybrałem sobie z działu 'fantastyka' trylogię "OBCY" i zacząłem ją pierwszy raz oglądać. Podczas oglądania II części doznałem DEJA VU - 'kurde, ja to już kiedyś/gdzieś widziałem, ale jak to możliwe?' No i wtedy mnie olśniło. To był ten zapomniany film sprzed lat! Zrozumiałem, że te "jakieś" stwory to były Obcy a ta "jakaś" grupa żołnierzy to byli Marines. Po tym fakcie dalej już było z górki. Gdy nastały czasy modemów i internetu szukałem w sieci tematyki związanej z Obcymi i natrafiłem na świetną "Stronę Ciacha o Obcym". Mając dużo wolnego czasu (studiowałem zaocznie) postanowiłem mieć jakiś swój drobny wkład w jej rozwój. Za zgodą Ciacha który umieszczał to na swojej stronie napisałem kilka mini recenzji z gier o Obcych które pojawiły się na C64, SNES i innych 8 lub 16-bitowcach albo o różnych konwersjach i modach o Obcym dla DOOMa, swoje wrażenia z AvP2 i dodatku Primal Hunt, zrobiłem też kilka leveli do konwersji ALIEN QUAKE. Wziąłem też udział w projekcie przepisywania książek na wersję elektroniczną - kilka rozdziałów z "Obcego - decydujące starcie" A.D. Fostera było przepisanych przeze mnie. To były wspaniałe czasy.

Żeby już nie zanudzać to napiszę jeszcze tylko, że nie mam nic przeciwko filmowym crossover'om typu AvP czy AvP:Requiem. Fajnie się mnie grało w Aliens vs Predator z 2010 i nie mogę się doczekać Aliens: Colonial Marines. Na Prometeuszu byłem w kinie i chętnie obejrzę kontynuację.
Niech wychodzi więcej gier i więcej nowych filmów ze świata Obcego. Oczywiście wskazana jest jakość niż ilość tych produkcji.


Pozdrawiam wszystkich fanów Obcego!
2012-12-04 23:50:05
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 1160884 Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795



Cyper,
nie dodałeś, że miałeś też mały wkład w galerii fan-art Wink
____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2012-12-05 18:51:45
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
cyper




Private
Dołączył: 2012-12-04
Posty: 10



v i r u s napisał:
Cyper,
nie dodałeś, że miałeś też mały wkład w galerii fan-art Wink



hmm... a co zrobiłem ? Smile
przy tylu moich zasługach w propagowaniu tematyki Obcych już się gubię w tym wszystkim Smile

.
.
.

już wiem! chodzi np. o screenshoty, itp ?
2012-12-05 19:07:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 1160884 Odpowiedz z cytatem
88Alien88
Xenomorphs Rules!!!!!!



Private
Dołączył: 2013-07-31
Posty: 7



Nowy Ksenomorf w szeregach

Witam. Jestem nowy na tym forum więc wszystkich pozdrawiam i witam .

Moje pierwsze spotkanie z Obcym było 2 lata temu na wycieczce. Kolega powiedział że będzie lecieć fajny film a więc poszedłem z nim. Z początku na film zbytnio nie patrzyłem lecz później zacząłem oglądać i mi się spodobał. Jakby co to mam teraz 12 lat. Very Happy
____________________________________
Ksenomorf=Najniebezpieczniejsze stworzenie świata.Very Happy
2013-07-31 17:13:11
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Ziemski Odpowiedz z cytatem
TuReK
Weyland Yutani CEO



Captain
Dołączył: 2002-07-17
Posty: 565



Gratulacje, jesteś młodszy od tego forum. Very Happy
____________________________________
When dealing with aliens, try to be polite, but firm. And always remember that a smile is cheaper than a bullet.
2013-08-01 11:12:18
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249



Very Happy Very Happy Very Happy
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2013-08-02 13:37:08
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1242



Pytanie tylko czy masz pozwolenie od rodziców na przeglądanie tego forum Wink
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2013-08-02 20:11:40
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Galeandir




Sergeant
Dołączył: 2011-11-26
Posty: 112



Oj, przestańcie być tacy niemili. Każdy ma swój czas. ;P
____________________________________
Peace Love Empathy
2013-08-02 22:39:45
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 39982255 Odpowiedz z cytatem
88Alien88
Xenomorphs Rules!!!!!!



Private
Dołączył: 2013-07-31
Posty: 7



SAMMAEL napisał:
Pytanie tylko czy masz pozwolenie od rodziców na przeglądanie tego forum Wink


Spokojnie mam pozwolenie Wink
____________________________________
Ksenomorf=Najniebezpieczniejsze stworzenie świata.Very Happy
2013-08-07 22:13:24
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Ziemski Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4 Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB