Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: flash
ShaiHulud


Gość


flash


157.25.125.46

Elo ziomki

Dlugo sie nie wyswietlalem ale zapewniam ze sledze liste Smile

tjaaa...do rzeczy

Otoz pogrywam sporo w CSa i podczas blakania sie po sieci czesto trafiam na strony poswiecone ww. Nader czesto posiadaja one poddzial poswiecony fan prodkcjom zrobionym we Flashu. Tak sie zastanawiam czy nie bylo by dobrym pomyslem odpalic cos takiego tylko ze o tematyce Aliens.
Mozliwosci flasha sa przeogromne i mozna splodzic naprawde ciekawe rzeczy.
Napiszcie co o tym sadziecie

a poki co

over and elo :-)



2002-02-08 09:32:00
Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

Re: flash


217.96.49.30

He he - ja tez ostatnio gram w CS'a Smile)))) - wczesniej nie gralem bo nie mialem numeru i dopiero jakies dwa tygodnie temu mi go kumpel udostepnil....

CS wymiata! Mam na dysku Medal od Honor, Wolfa, AVP2 i choc wszystkie te gry sa calkiem miodne w multiplayerze to jakos Cs podoba mi sie znbacznie bardziej!

Filmy we flashu z obcym juz widzialem na zachodnich stronach - ale byly marnawe. Faktem jest ze pole do popisu jest bo mozliwosci flasha sa naprawde zajebiste! Pozostaje tylko czekac az ktos cos w nim wyprodukuje - kiedys przymierzalem sie do jakiegos fajnego intra do strony ale na przymiarkach sie skonczylo ... kto wie moze w przyszlosci...

Mial byc dzis update strony ale sie nie wyrobilem i chyba go szybko nie wrzuce Sad((((( pierdolona sesja mnie wykancza... dzis lunalem pierwszy egzamin i wiecie co mnie wkurza? To byl gazamin z takiego bezsensownego przedmiotu z takim kompletnym pajacem - zrobic tytul profesorski z "metod organizacji i zarzadzania" to mniej wiecej tak jak zrobic profesure z plucia na odleglosc (zero szacunku dla takich gosci).... trzymaja taki relikt z epoki gierka na wydziale bo mu pewno jeszcze z rok brakuje do emerytury i zwolnic dziada nie wypada a ten zatruwa studentom zycie. Caly ten przedmiot to po prostu zenada, kompletny bezsens i o dupe to rozbic a ja bede sie musial tego badziewia uczyc jeszcze raz... rece i nogi czlowiekowi opadaja... po prostu wyzsze szkolnictwo w tym kraju jest dokladnie takie samo jak cala reszta - KOMPLETNIE DO DUPY!! - ale sie rozpisalem nie na temat... to przez to ze mnie naprawde napial parch jeden! Sad((




____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2002-02-08 14:19:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB