Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Achtung! virus!!
MAYAK




Staff Sergeant
Dołączył: 2002-09-24
Posty: 127

Achtung! virus!!

Fuck! Panowie,uważajcie! Dnia 21.10 01 otrzymałem maila o następującej treści: Hi! How are you? I send you this file in order to have your advice.See you later.Thanks--Przekład--Cześć!Jak się masz?Przesyłam ci ten plik sądząc że udzielisz mi rady.do zobaczenia później.Dzięki" Plik dołączony do tego maila zawierał wirusa o miłej(zwłaszcza obecnie,arabskiej nazwie SIRCAM) Autorem tegoż maila był jakiś skurwiel tytułujący się jako ANGEL..(Anioł,Kurwa żesz jego... skrzydła chyba kupił mu ojciec Rydzyk do spółki z Bin Ladenem!!) Anyway,jeśli ktoś odbierze maila o takiej treści,niech nie otwiera załącznika(czy jak to się zowie)IT FUCKIN` SUCKS!!! Być może ów ANGEL wziął mój adres z tej strony(np.przeglądając MessageBoarda) może więc odbierze ten przekaz(Sorry za niecenzuralne słowa które tu zaraz padną.Really sorry) To ANGEL:Ty jebany skurwielu,gdybym był na prawie to zastrzeliłbym cię na miejscu jak parszywego,wściekłego kundla.Bynajmniej nie strzeliłbym ci łeb(Pocisk zbyt długo musiałby szukać tych paru nędznych komórek mózgowych,obijając się o ściany twej pustej czaszki)Władowałbym ci po parę kul w:dłonie,stopy,piszczele,kolana,stawy biodrowe i barkowe,w genitalia,podbrzusze i w twoje(z pewnością olbrzymie) bicepsy.Tu wypiłbym piwko rozkoszując się twoim wrzaskiem i czekając aż osłabniesz z bólu i upływu krwi.Następnie dostałbyś dwa pociski w szczękę(żebyś więcej się nie darł),trzy pociski w żołądek(żeby bolałoSmile),i wtedy,dopiero wtedy zadałbym tzw."coup de grace" odstrzeliwując ci ten niczego nie przykrywający dekiel. END.(Użyłbym pistoletu H&K USP kal.45ACP ew.jakieś strzelby kal.12) UFFFF!! Przepraszam postowiczów że czytali takie bluzgi,ale mój brachol musiał się nieźle napocić by doprowadzić zawartość kompa do jako takiego porządku,no i wysyłanie wirusów w mailach jest dla mnie skurwysyństwem pierwszej maści. Pozdro


2001-10-25 16:00:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562

re:

#!$#$@$# @!#$@#$@#$ $#!@#$@#$ !
BTW w nowym 'Chip-ie' jest artykul , w ktorym brytyjska firma zajmujaca sie sie sprawami bezpieczenstwa komputerowego stwierdza, (cytuje): "od 2008 mailowanie stanie sie uciazliwe, a nieco pozniej wlasciwie niemozliwe (...)wszystko to za sprawa wirusow (...) w 2008 co dziesiaty e-mail zawierac bedzie wirusa, a w 5 lat pozniej co drugi"
Wezmy np. tak "Nimde", albo "Magistr-a" ...
Pelno jest nieudacznkow pokroju Angela, chcacych utrudnic blizniemu zycie .. Sad


Pozdro,
Majkel


2001-10-26 02:53:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Anonymous
THIS TIME IT'S WAR !



Gość


Re: re:

Czy aby na pewno ow Angel rozsial wirusa?
Bo cos mi sie wydaje, ze podobnie jak ty jest on jedna z ofiar tego programu i zarazajac sie, automatycznie wyslal go tobie (tak jak to robia typowe virusy pocztowe korzystajace z ksiazki adresowej czy bodajrze tez cachu przegladrki internetowej). BTW porzadek na komputerze ulatwia unikanie takich sytuacji, a prznajmniej powino sie wiedziec, ze nie otwiera sie zalacznikow, ktore dostalo sie z nieznanych adresow.

Btw z tym virusem mialem do czynienia juz na poczatku wakcji, co chwila przychodzily maile coraz to z innych adresow, ba z roznych panstw. Na szczescie przestaly przychodzic choc jakies 2 tygodnie temu znow dostalem go od jakiegos delkwenta ktory mailowal z domeny ktorej nie potrafie rozszyforwac:))

Na koniec najbezpieczniejsza jest pod tym wzgledem poczta przez WWW jako ze program nie ma wtedy bezposredniego dostepu do systemu, tak jak w Outlooku czy kazdym innym programie pocztowym. Tak, ze nie jest mozliwe nieswiadome zarazenie sie.. Nie korzystam z Outloka czy jakichkolwiek programow pocztowych, ale jesli bym to robil to obowiazkowo bym zainstalowal jakiego antivira. Jendak w przypadku nowego virusa czesto nie jest to w pelni skuteczna ochrona..


2001-10-26 05:09:00
Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562

re: wirusy pocztowe ;))

Ale bez Outlooka/ Netscape Messengera /Skrzynki Bobiego Wink)) jak bez reki !
Jesli mowimy o anty-virach to najlepszy jest Norton A/V, skanuje poczte w locie; oczywiscie wszystkie laty do OE, podgladanie listow zawierajacych zalaczniki bez autopodgladu, lub po prostu firewall Zone Alarm, ktory automatycznie zmienia rozszeszenia potencjalnie niebezpieczne na swoje, wiec nie ma przykrych niespodzianek ...

Pozdro,
Majkel


2001-10-26 06:42:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
szahray
THIS TIME IT'S WAR !



Gość


Re: re: wirusy pocztowe ;))

wspolczuje bo kiedys sam dostalem taki syf ale na szczescie go nie otworzylem...

szahray


2001-10-26 08:01:00
Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562

[OT] Wirusy pocztowe

Nie zapominjmy jednak, ze tego typu wirusy sa (jak na razie) tylko bolaczka uzytkownikow MS Windows ....


Pozdro,
Majkel



2001-11-03 11:17:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB