Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Nope. c.d.
MAYAK




Staff Sergeant
Dołączył: 2002-09-24
Posty: 127

Nope. c.d.

Hmmmm...W sumie racja, chociaż ja jako zwolennik " 2-giej
poprawki do konstytucji" jestem zdania iż zamach na własność intelektualną(czyli ,plagiat)jest takim samym przestępstwem jak kradzież mienia ,czy atak na nietykalność cielesną,co moim zdaniem powinno dawać poszkodowanym(tu,Ciachowi) wolną rękę co do wyboru środków i metod odwetu
Może rzeczywiście bannery z namiarami plagiatorów to przesada,ale nie możemy(moim zdaniem)pochylić głowę,mruknąwszy "Może się zbłąkana owieczka nawróci(NO F..N` WAY!) Unless I`m talking to fans of minister Suchocka(BŁECH!!) Jeśli można burakom dowalić "let`s do it!!",w końcu to oni zaczęli.Jeżeli to nic nie da, znaczy że żłoby
są strugane z wyjątkowo grubego pniaka,i spłynie to po nich gładko,a wtedy,cóż,trzeba zapłakać nad tym że przyszło nam żyć w takim śmiesznym grajdole,gdzie byle śmieć ma większe prawa niż uczciwy,płacący podatki obywatel:(( Pozdro




2002-01-21 10:30:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961

re

Mnie to zasadniczo wali, ale jakbym mial okazje, to z czystej przyjemnosci dojebal bym tym wszystkim frajerom. Nic by to moze nie dalo ale poczulbym sie na prawde lepiej (wiem, wiem, tak nie mozna itp, ale co z tego, takie moje zdanie Smile

Pozdro



2002-01-22 07:54:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB