Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: spory srory
ShaiHulud


Gość


spory srory

Panowie

Co do dyskusji APC/Dropship/magazynki...Aliens to nie Pluton i nie ma co dyskutowac tak naprawde o tym czy sprzet jest wystarczajaco realny czy nie. A nie ma co dyskutowac dlatego, ze nie powstal po Aliens film s-f, w ktorym giwery sa tak giwerowate a wojskowi tak wojskowi. Wali mnie serdecznie kolo zapasowe do APC i srrram dokumentnie na karabiny M4A1 (aczkowliek replike bym se podjal bo w Countera to moja ulubiona Smile
Powtarzam NIE MA DRUGIEGO TAKIEGO FILMU I
KROPKA A jak jest to poprosze przyklad (tylko nie wyjezdzac mi tu ze Starship Troopers...juz pisalem ze bardzo lubie ale to zupelnie inny film)

A co do dyskusji o Blade Runnerze to pisanie o tym filmie zle to bluznierstwo i herezje, argumentow nie podam bo po prostu nie ma sensu. Zaznacze tylko, ze lubie go za to samo co Aliens....za "realizm". Deszcz,ciemno, tofu i algi, wszedzie zolci bracia.......daje sobie lep przy samej dupie uciac, ze tak bedzie.

amen


2001-09-06 11:59:00
Odpowiedz z cytatem
Piok vel sluz vel pokrak


Gość


Re: spory srory

A ja i tak bede pisal o sprzecie w aliensach ;PPPP
hie hie hie hie hie


2001-09-06 12:30:00
Odpowiedz z cytatem
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

Re: spory srory

Oh ten apc i w ogule to jest tak realistyczne, ze przebija rzeczywistosc. Widac ze nagminnie co niektorzy z was uzywaja slowa "realizm" co w przypadku kina SF jest nieostrozne. Takiemu filmowi jak Aliens bardzooo daleko do realizmu Odysei Kosmicznej 2001 klasyki tego gatunku. Wiec sie smieje co ty tam widzisz tak realistycznego?
O tym tu wymieniamy opinie i spostrzezenia, jak cie to nie interesuje twoja sprawa ja nie bede plakal.


>>>A co do dyskusji o Blade Runnerze to pisanie o tym filmie zle to bluznierstwo i herezje,

Ojeju tak ci przykro?!

Co do reszty topicow widocznie nasze argumenty cie zamurowaly skoro nie masz nic konkretnego do powiedzenia.




2001-09-07 00:33:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
ShaiHulud




Gość


Re: spory srory

Mnie zadne argumenty nie zamurowaly, po prostu wszystkie "za" zostaly wymienione przez moich przedmowcow. Poza tym pisanie ze Blade Runner to nuda, na messageboardzie poswieconemu Aliens, gdzie przypuszczam wiekszosc uczestnikow rozmow jest fanami gatunku s-f uwazam za niedorzeczna PROWOKACJE. Dosc poteznie wszyscy sie rozpisywali o muzyce w Aliens i szczegolach/pomylkach. Tymczasem muzyka w BR jest tematem o wiele powazniejszym chcociazby z racji kalibru tworcy (Vangelis) a co do szczegolow/szczegolikow w BR to tez mucha nie siada i jak masz jakies zastrzezenia to napisz. Dla mnie Odyseja jest kosmicznie nudna bo czuje sie jakbym ogladal NASA TV. Moze jak sie upale to mi wejdzie klimat tego filmu. Ale w zyciu nie zaatakowalbym na messageboardzie tej produkcji bo wiem ze jest klasykiem gatunku, a ze mnie za maly pikus jest zebym mantykowal na jego temat. Jakis czas temu swoj wywod na temat wyzszosci Alien nad Aliens oparles o opinie krytykow (sic), wiez moze zapoznaj sie z opinia krytykow na temat BR skoro lubisz sie tym podpierac.

Beztroskie krytykowanie tego filmu to obciach kolego. No chyba,ze chciales sztucznie ozywic messageboard, bo jak tak to Ci sie udalo.

Realizm pisalem "realizm" co powinno mowic samo za siebie.


2001-09-07 02:47:00
Odpowiedz z cytatem
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

Re: spory srory

>>>Poza tym pisanie ze Blade Runner to nuda, na messageboardzie poswieconemu Aliens, gdzie przypuszczam wiekszosc uczestnikow rozmow jest fanami gatunku s-f uwazam za niedorzeczna PROWOKACJE

No jest nudnawy, moze uscile jest sporo takich usypiajacych momentow...

>>>na messageboardzie poswieconemu Aliens, gdzie przypuszczam wiekszosc uczestnikow rozmow jest fanami gatunku s-f uwazam za niedorzeczna PROWOKACJE

Jest to prowokacja do dyskusji w ktorej wlasnie bierzesz udzial, widocznei ci zasmakowalo:))

>>>Dosc poteznie wszyscy sie rozpisywali o muzyce w Aliens

Gdzie tak poteznie sie rozpisywali?
Ledwie jeden topic a wzasadzie moja prywatna wymiana opinii z Mayakiem. Moze tez nieco wczesniej jeden szybko zamkniety topic ale to wszystko.


>>>Tymczasem muzyka w BR jest tematem o wiele powazniejszym chcociazby

Na temat muzyki z tego filmu nie dyskutowalismy jak na razie. Powazniejszy temat? i to o wiele? why?

>>>z racji kalibru tworcy (Vangelis) a co do szczegolow/szczegolikow w BR to tez mucha nie siada i jak masz jakies zastrzezenia to napisz

Heh krytykujesz moje opinie a sam ustawiasz artystow wedlug kalibru. Duzy kaliber to ma obecnie jego brzuch..

Nie jestem jakims specjalnym wielbicielem tego greckiego parapeciarza, nie przepadam specjalnie za jego pseudoklasycznym nieco Wagnerowskim stylem, posluchaj se End Titles w BR to zrozumiesz dlaczego tak to okreslam.
Z jego wczesnej tworczosci niezle sa : ALEBDO 0,34, SPIRAL, no i moze DIRECT

>>>Beztroskie krytykowanie tego filmu to obciach kolego.

Obciachem jest zycie w niewiedzy ignorancja i nieuwazne czytanie moich postow. Skrytykowalem pewnie rzeczy a ty juz mi tu wyskakujesz z ogulnikami, poruszylem pare detali pare ba ledwo 2 a ty juz mi wygarnisza herezje i jakies niewspolmierne zarzuty, krytykanctwo no cuz ja moge ci wygarnac chorobliwa bezkrytycznosc. Pewnie w nastepnym poscie wygarnisz mi pewnie doszukiwanie sie wszedzie bledow Heh bledy przynajmniej czegos ucza, analizujac blad myslisz, wyciagasz wnioski! z reszta nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo -stare przyslowie!Smile

(blad -ogulnikowo zastapolem tym slowem: niepawdopodobne sytuacje, slabe strony, ograne schematy, itp.)


2001-09-07 04:46:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795

Re: spory srory

Wink)) co do nudnych filmow - ot wlasnie przypomnialem sobie, ze ilekroc probowalem obejrzes "wspaniala" odyseje 2001 zasypialem i budzilem sie pooozno w nocy...pewnie film jest ok tylko zemna cos nitak...Wink))



____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2001-09-09 06:06:00
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB