Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: TO JUZ CHYBA KONIEC ..... :(((((
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

TO JUZ CHYBA KONIEC ..... :(((((

Ech qurwa !
Wrocilem dzis znad jezior i mialem zaktualizowac stronke - wlanczam kompa a z niego poszedl siwy dym... Cos sie zwarlo w zasilaczu i spalilo sie :
- zasilacz
- nowa nagrywarka
- nowy dysk IBM 30 GB z wszystkimi danymi nad jakimi pracowalem przez ostatnie pol roku
- dzwiekowka
- sieciowka
- 2 sloty w plycie glowne

Straty wyceniam na miniumm 13 baniek nie liczac kilkuset godzin mojej pracy w postaci masy materialow na kilka kolejnych updatow. W ciagu sekundy z dymem poszla masa kasy i mojej pracy - jestem tak wkurwiony i zniechecony do zycia i wszystkiego ze nie wiem co dalej bedzie z ta strona Sad((((( - na razie po prostu nawet nie mam sily myslec o odrabianiu tych strat wiec nie oczekujcie zadnego updatu ani obiecanego konkursu..... [ jedyna nadzieje ze co sie tu bedzie dzialo w najblizszym czasie to newsmani]

Ide sie upic na smutno - co za kurewsko niefartowny dzien ! Sad((((( LIFE SUCKS !!!!!!!!!

signing off
CIACHO



____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2001-08-10 12:47:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

uh

Stary bez paniki!
Po statach widze ze prawie caly komp do wymiany.
Dane z hdd mozna na 90% odzyskac. Musisz od kogos pozyczyc plytke elektroniki do tego samego modelu, ta pod spodem twardego. Lub kupic 2 taki sam dysk i przelorzyc do starego zamiast uszkodzonej. W takich sytuacjach ona jest narazona i ona kituje, reszta twardego raczej powinna byc sprawna.
Jesli silnik napedowy przetrwal zwarcie to sa duze sznse!
Co do skopcenia sie to powiem ci ze jest prawdopodobnie wina sieci. W sasiednie sieci lokalnej byl podobny wypadek ladunki nagromadzone podczas dluzszego niewlaczenia komputera uszkodzily go podczas proby uruchomienia.
Pozdro!




2001-08-11 00:23:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562

re:

Po prostu nie ma słow na to, co sie stalo ........



2001-08-11 16:14:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

dane nieodwolalnie stracone :((((

Niestety majac niejakie doswiadczenbie w tej kwesti obawiam sie ze dane sa nieodwolalnie stracone Sad((( - sadzac z tego jak przebiegala ta awaria i majac przyblizone pojecie jakim "woltarzem" zostal potraktowany dysk i jakie dawal objawy poszla w nim zarowno elktronika jak i talerze Sad((( - zreszta nawet gdyby talerze ocalaly to co - i tak nie mialbym skad wziazc drugiego dysku - pozatym wymiana talezy domowa metoda w nowych duzych dyskach jest po prostu niemozliwa (wiem bo raz z kumplem ktory jest naprawde niezly w te klocki probowalismy), sa firmy ktore oferuja taka usluge - ale to kosztuje straszne pieniadze a oni i tak nie daja gwarancji ze sie uda - mam tylko nadzieje ze mi ten dysk wymienia na nowy .

Najbardzie wkurza mnie to ze przez ostatnie 2 lata zawsze mialem na CDRW backupy wszystkich moich prac - doslownie kilka dni wczesniej przed tym zalosnym zdazeniem przyszedl kumpel i tam strasznie medzil zebym mu na RW nagral kilka instalek ze w koncu sie zgodzilem... i nagralem je na tych plytach z backupem... co za qurewski niefart !

ARGHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH ! Sad(((((



____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2001-08-12 16:59:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB