Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Aliens na zywo
Tomasz Jawulski


Gość


Aliens na zywo

W stargardzie szczecinskim bedzie organizowany LARP Aliena. Jesli ktos ma ochote niech sie zglasza po informacje do mnie ; )


2001-10-14 11:30:00
Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795

ze co???

ze co bedzie??? - ciemniak ze mnie i niebardzo rozumiem...Wink))



____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2001-10-14 22:32:00
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

uhaha

Ech cos cienko jakos nie stawiam Aliens jako nr 1 w ogule nie interesuje sie grami a wiem co to Larp Aliens. To skrot od Live Action Role Playing Game Smile Ale jakos sie dziwe, ze ktos w Polsce moze to organizowac?? hym


2001-10-15 04:26:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Tomasz Jawulski




Gość


LARP - ALien

A wiec w Stargardzie szcz. organizujemy impreze, ktora ma symulowac Aleina, czyli takie powiedzmy film z ludzmi - to dla niezorientowanych - Gra, w ktorej biora ludzie. Dla wiadomosci napisze ze mamy za soba juz LARP;a w konwencji cybera, na ktorym ludzie bawili sie znakomicie, a przed nami jest jeszcze jedna gra w konwencji fantasy. Jak to ma wygladac : Ludzie wielaja sie w postacie zolnierzy koloniajlnych i ruszaja na okcje pod opieka prowadzacych postaci. Calosc odbedzie sie na terenie bylego rosyjskiego lotniska. Dojazd do miasta na wlasna reke, od miasta na opuszczone lotnisko mamy wlasny transport. Jesli ktos chce wiecej szczegolow, niech napisze, maila podalem. Po calej grze napewno opisze to gdzies na swej stronce.


2001-10-16 12:04:00
Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB