Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: a v a l o n
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795

a v a l o n


194.29.130.162

slyszeliscie cos o filmie AVALON???




____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2002-03-08 03:44:00
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

Re: a v a l o n


217.99.208.124

Avaoln to japoński film (reżyseruje bodajrze ten koleś co nakręcil anime "Ghost in the Shell") - film zas był kręcony w Polsce - gdzieś na poligonach koło bodajrze Wrocławia i w samym Wrocławiu.

Grają w nim polscy aktorzy i gadają po polsku Smile))) [miejscami sa angielskie napis nalozone]

Film miał trafic do oficjalnej dystrybucji jakieś dwa lata po japońskij premierze - ale cos sie ostatnio ruszylo i wejdzie na ekrany kin bodajrze w kwietniu.

Ja mam od dawna dwuplytowego divx'a - obraz jak zyleta i dzwiek w AC3 Smile))) [wyszlo wypasione wydanie na DVD w samej tylko Japoni - cena ponad 100$ - cale szczescie ze ktos pozadnie skompresowal i wypuscil w siec]

Film jest naprawde wypasiony - moze nie jakies niewiadomo co - ale kawal rzetelnego SF z niezlymi efektami i mrocznym klimatem. BARDZO POLECAM!

Co do tresci - to nie bede sie rozpisywal zeby nie walnac spoilera i nie zepsuc komus przyjemnosci z ogladania - tytulowy AVALON to kraina w cyberprzestrzeni gdzie rozgrywane sa gry wojenny... - film ponoc powstal na podstawie jakiejs popularnej w Japoni gry.

Pozdro
CIACHO





____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2002-03-08 06:25:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961

re


212.191.65.28

CIACHO mozesz podac na priva jakis adres serwerka ftp skad mozna to sciagnac?



2002-03-08 07:46:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795

Re: a v a l o n


194.29.130.162

wypasss...! strasznie sie napalilem Smile)) grzebie od kilku godzin w sieci ale nienatknalem sie na nic konkretnego procz francuskiej stronki (po franuzku...Sad(() w kinach bedzie 12 kwietnia - z tego co czytalem to zdania sa podzielone - dla jednych to full wypas dla innych kicz totalny...mam nadzieje ze moje skromne ja odpowiednio ten film odbierze... Wink)) poza tym jak nie pojawi sie wkrotce na DVD to bede cie po kinie meczyl...Wink))
pozdro





____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2002-03-08 08:03:00
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
old_ender




Gość


Re: re


194.9.223.30

hmmmm pierwsze slysze o tej produkcji ale cisnienie mi podskoczylo kosmicznie. Tez poprosze namiary na jakiegos ftpa czy cos

zenx



2002-03-08 08:07:00
Odpowiedz z cytatem
old_ender




Gość


Re: a v a l o n


194.9.223.30

WWW.IMDB.COM zawsze staje na wysokosci zadania. Tam sa infosy i recenzje. Film oceny zebral calkiem przyzwoite.



2002-03-08 08:23:00
Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

about AVALON


217.99.208.203

Mnie sie film podobal - znam takich co szaleja z zachwytu i takich co mowia ze jest taki sobie - to jest po prostu dosc specyficzne kino sf - mroczne, ponure, nieco dziwne... w moje gusta akorat trafilo Smile))

Co o FTP to nie znam takowego - film dostalem od kumpla z KMF (btw polecam ich a raczej "nasza" - bo tez do tego ustrojstwa naleze - strone pod adresem http://www.film.warka.pl Wink))

Film daje sie sciagnac programem DIRECT CONNECT - chyba najlepszy pogram do sciagnia filmow, wiec jak ktos z was ma dobre lacze to powinniscie bez problemu go zassac [zdaje sie ze program i info o nim mozna znalezc tu: http://dc.cafe.pl/]

Eventualnie gdyby ktos ze starej gardi co nie ma mozliwosci zassania sie ladnie "usmiechnal" na priva to moze cos dalo by sie zrobi... Inna mozliwosc to albo sprowadzic sobie DVD co za pewne bedzie kostowac fortune, albo spokojnie poczekac do kwietnia Smile

Pozdro
CIACHO





____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2002-03-08 09:38:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
old_ender
"GAME OVER, MAN!"



Gość


Re: about AVALON


194.9.223.30

uehuehue wreszcie zobaczylem jak wygladzasz Smile)) no sliczny po prostu Smile))



2002-03-08 09:49:00
Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

Re: about AVALON


217.99.208.254



>uehuehue wreszcie zobaczylem jak wygladzasz Smile)

Czemu "wreszcie" ? Przecierz na podstronie "contact me" jest zdjecie od zawsze... co prawda troche nieaktualne...

>no sliczny po prostu Smile))

He he - taki mi bozia "layout" dala... w skali przystojnosci zmiescil bym sie gdzies miedzy wrednymi mordami Drake'a i Wierzbowskiego - co mi najzuplniej wystarcza Smile

A ty to pewnie jestes lawdżoj rodem z reklam kevina claina... Smile

Pozdro
CIACHO




____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2002-03-08 10:49:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
old_ender
"GAME OVER, MAN!"



Gość


Re: about AVALON


157.25.125.46

ja kochany wygladam jak Pretorian Smile))


aha btw jak grasz fpp on-line to na www.fileplanet.com jest dzis premiera Global Operations Public Beta ...podobno Counter strike killer Smile)))

pozdro
E.



2002-03-08 12:57:00
Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB