Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Re.LPM-smartgun
MAYAK




Staff Sergeant
Dołączył: 2002-09-24
Posty: 127

Re.LPM-smartgun

Howdy mister!Prawdę powiedziawszy,nie wiem o co ci chodzi gdy twierdzisz że "o LPM`ach napisaliście dużo jednak nie wszystko.Z tego co wiem nie są to pociski 10mmx28 tylko 10mmx24(???)Po pierwsze,przeczytaj DOKŁADNIE dane z działu "Giwery i pancerz". Zauważysz wtedy że Smartgun strzela amunicją:M250 - 10mmX28 caseless rounds. Podczas gdy M41A strzela nabojami:M309 - 10mmX24 caseless rounds.Czy ktokolwiek,kiedykolwiek powiedział że Smartguny i M41A strzelają tą samą amunicją??!(No further comments required) Po drugie,"druga sprawa to obsługa.Ma 2 tryby..."No i gut! W końcu akcja dzieje się w XXII wieku,i mimo paru przekłamań(zwłaszcza odnośnie pojemności)drużyna piechoty zawsze będzie potrzebować wsparcia tzw. broni ciężkiej.Po trzecie "Ktoś wspomniał też o pojemności do 500 pocisków.Moje źródła podają iż magazynek LPM`a posiada 300 pocisków" Hłe,hłe!Nikt nie wspominał o pojemności 500 pocisków,taka liczba pojawia się w danych ściągniętych z Sieci i umieszczonych na stronie.Po czwarte,nie wiem na jakie źródło się powołujesz(chętnie je poznam)twierdząc że magazynek od LPM`a "posiada" 300 pocisków.Przede wszystkim magazynek nie "posiada",ale mieści określną liczbę NABOI a nie pocisków(Pocisk jest rażącym elementem naboju)Po piąte "odnośnie gadżetów o których NIE MOŻNA przeczytać na tej stronie",trochę cierpliwości.Być może wkrótce ukażą się na stronie nowe info o Smartgunie;)) Pozdro


2001-10-15 14:21:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
MacVas




Private First Class
Dołączył: 2002-04-05
Posty: 60

Ja tylko dodam do:po piąte :)

Myślę ,że kolega MAYAK rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące LPM'ów które (ja również to potwierdze) mieszczą się na stronie Ciacha i nie widzę powodów ,by narzekać na mały infos dotyczący tej broni ,bo tak nie jest.
Panie Jawulski ,są osoby które dokładnie wydrążyły te tematy i raczej nie podają byle czego na łamach tej strony więc narzekanie i wychwytywanie byle czego mija się z celem.
Co do mnie to chciałem tylko poprzeć wypowiedź MAYAKA i dodać ,iż dodatkowe gadżety do LPM'ów typu: uprzeż ,ewentualny inny rodzaj amunicji ,zaczep na Motion Trackera czy inne zabawki Marines rzeczywiście istnieją i opisy do takich zabawek montowanych na Smartguna kryją się w sieci jak wiekszosc drobnostek do których sporo sie trzeba napocic aby dotrzec.


2001-10-16 09:10:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Tomasz Jawulski




Gość


Info-zrodlo

Wiadomosci o Alienie czerpie z autoryzowanego systemu RPG Aleins, wiec moze sa jakies przeklamania.


2001-10-16 12:09:00
Odpowiedz z cytatem
MAYAK




Staff Sergeant
Dołączył: 2002-09-24
Posty: 127

To MacVas...

Dzięki za słowa poparcia.That was nice! Smile))Pozdro


2001-10-20 16:27:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
MacVas




Private First Class
Dołączył: 2002-04-05
Posty: 60

To MAYAK

"...anytime ,and anywhere man" Smile
Spox!
Przecież nie robię tego z powodu mojego uroku osobistego. Smile))
ALIENS RULEZ


2001-10-22 02:20:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB