Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: przenosiny kanalu #nostromo
Piok vel sluz vel pokrak


Gość


przenosiny kanalu #nostromo

Hia

Z uwagi na powtarzajace sie takeovery kanalu przez niefajnych ludzi nie kumajacych czaczy , oraz na ogolnie wysoki czynnik posysania sieci ircnetowej ;> postanowilismy przeniesc kanal do Raju aka Ircdnetu , opartego w duzej mierze na Dalnecie.
Zalety:
koniec z przejmowaniem kanalu, nicka tez nikt nie ukradnie, bo sa rejestrowane , szereg zalet usprawnien i udogodnien o ktorych za duzo by pisac, np. boty serwerowe, mozliwosc zostawiania wiadomosci itp..

Wady a wlasciwie wada: Ircdnet nie ma polaczenia z ircem ,czyli jesli ktos nie ma konta shellowego bedzie zmuszony odpalic dwa programy do ircowania np. Mirc ,jesli chce byc jednoczesnie naircnecie i ircdnecie :/ Ale Zalety przewyzszaja wady conajmniej 10-krotnie Smile

Jak wejsc na ircdnet: w mircu wpisujemy : /server warszawa.ircd.pl , laczymy sie i wchodzimy na kanal #nostromo Smile Co do rejestracji nicka oraz innych komend : pomoc mozna znalaezc na stronie WWW.IRCD.PL na ktorej sa podane wszystkie komendy ,opcje,serwery i inne bajery Smile
of koz jak ktos z nas ( Tomexx ,piok) bedzie na kanale ,pomozemy Smile pamietajcie op dla kazdego, nicka nikt nie ukradnie, koniec z tejkowerami i netsplitami

howgh



2001-11-07 11:02:00
Odpowiedz z cytatem
Gość





re

No i gitara Smile Koniec z sytacja, ze wchodze na kanal, nie mam opa i ktos odpierdala takie numery, ze szkoda slow...



2001-11-08 10:21:00
Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795

???znowu???

fajnie ale PO CO???
po co utrudniac se zycie? bedzie tak jak z nowym mesagem...kupa kombinacji a pozytku ZERO!!! ja wole stary kanal i nie przeszkadza mi ze nimam opa ani inne bzdety - jak chce pogadac to zawsze pogadam i jakos nic procz TPSA mi w tym nie przeszkadza...
pozdro...




____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2001-11-10 20:01:00
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

Racja

Hmmmm - jesli o mnie chodzi to zgadzam sie z przedmowca... ten kanal i tak nie cieszy sie jakas niesamowita frekwencja a z opem czy bez opa gada sie tak samo!




____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2001-11-11 11:01:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Piok vel sluz vel pokrak
"GAME OVER, MAN!"



Gość


re

hia
Tu nie chodzi o tego nieszczesnego opa, chodzi o to ze czesto gesto wlaza jakies boty ktore za flood daja kick +ban , lub jak to sie ostatnio zdarzalo wchodzi jakis dupek z wloch albo inngo smiesznego kraiku i banuje cala polske...
Of koz ja i tak siedze sobie zawsze na irc wiec na nostromo tez tam siedze , i wlasnie czemu nie ma frekwencji duzej ? Czyzby alienowcom nie chcialo sie pogadac ?



2001-11-11 23:47:00
Odpowiedz z cytatem
Marek
"GAME OVER, MAN!"



Gość


RE: coś nie tak z tym auto opem

>pamietajcie op dla kazdego, nicka nikt nie ukradnie, >koniec z tejkowerami i netsplitami

byłem przed chwilką na #nostromo na warszawa.ircd.pl
ale żebym opa dostał to nie powiem :>

Marek



2001-11-12 04:08:00
Odpowiedz z cytatem
Piok vel sluz vel pokrak
"GAME OVER, MAN!"



Gość


Re: RE: coś nie tak z tym auto opem

Ech... a skad ja moge wiedziec jaki wszyscy wchodzacy na kanal maja host ? zeby byc dopisanym do autoopa musze poznac jego host, ludzie nie zadajcie cudow...
najpierw rejestruje sie nicka przez " /msg nickserv register haslo email" email zmyslony mozemy podac, wtedy tomexx lub ja mozemy dodac taka osobe do autopa lub nawet do wspolzalozycieli kanalu.. i nic wiecej nie trzeba robic.



2001-11-12 06:09:00
Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB