Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: help!
AVATAR




Private
Dołączył: 2002-03-16
Posty: 23

help!



Czy ktoś wie jaki sterownik działa najlepiej pod RiVE
w AvP. Z jednym sterownikiem nic nie widzę jak gram obcym
i jak wizję u pred'a zmienię,a z innym przy wyłączaniu koputer mi się zawiesza i inne ciekawe jaja się pojawiają.
2000-07-23 05:08:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

Re: help!



Heh to wina driverów albo zwalonej gry tego nie wiem.Jesli gra jest ok to sprubuj sciagnoc najnowsze drivery no i w miare nowy directX. Kumpel na Rivie maił kaszane w Diablo 2 w trybie akceleracji jak sciagnal nowe drivery to było ok
2000-07-23 12:14:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

NVIDIA - klopot z dzwiekiem !



AVP wogole jakos marnie chodzi z rivami. Kumpel niedawno zamienil VANTA na starego 3DFX'sa bo w avp przy przelanczaniu trybow widzenia predatorem robila sie straszna kaszana. Dzis instalowalem AVP kumplowi co ma NVIDIE - oczekiwalem klopotow i niezawiodlem sie - nie ma dzwieku przy strzelaniu (przy grze marinesem), a przy grze alienem lub predatorem nie slychac zeby przeciwnicy strzelali - KTOS WIE JAK TO ODFIKSOWAC ??????
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2000-07-26 15:43:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
MacVas




Private First Class
Dołączył: 2002-04-05
Posty: 60

RiVA M64



A ja wam opowiem lepszą historię z Rivą - na moim przykładzie ,gdyż sam mam RIVĘ model 64.
Otóż gdy kupiłem już sobie AvP ,mój komputer był mocno obładowany innymi grami (mam HDD=20GB więc nie przejmuje się tym co wrzucam i ile wrzucam na dysk). Zainstalowałem ,sprawdziłem zgodność Driverów i DirectaX po czym... kicha! Padało już w trakcie wpisywania profilu ,a czasem i wcześniej. No to myślę sobie co jest i szukam przyczyny w konflikcie sprzętowym. A to kicha! Konfiguruję ,przestawiam rozdzielczości i dalej nic...
Postawiłem ( jako maniak Aliena ) sprawę jasno! Na dysku zostaje Alien i nic więcej!!!! Czystkom etnicznym ( w sensie plików ) nie było końca! Odinstalowałem większość zbędnych gier i programów usuwając ich logi z Windowsa ( tego przy okazji troszkę przeinstalowałem ) i zadziałało!!!
Smile))
Wniosek: Przyczyna nie zawsze leży w driverach! Szukajcie ,próbujcie ,a bedzię wam dane...
PS ( not happy end)
W moim przypadku zajawka w AvP trwała krótko ,gdyż znowu zawaliłem HDD po brzegi i gra przestała chodzić. Określam to jako przypadek choroby "Aliena Kreuzfielda" i niestety przeżuciłem się na UT z zamiarem doczekania wyjśćia wersji AvP GOLD...
2000-12-07 00:16:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB