Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: takie tam glupoty
kabukiman
The Electrician ;)



First Sergeant
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 225

takie tam glupoty


212.160.33.133

Nie chce byc monotematyczny, ani wracac do dyskusji o forum. Informuje tylko o pewnej nowosci - od dzisiaj mozna pisac anonimowe posty. (Mowie oczywiscie o forum obcy.net)

kabukiman



2002-03-09 05:03:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

forum


217.99.208.212

A mnie sie dalej wasze forum nie poddoba i wole swoje Smile))-u was w dodkatku jakas cenzura, posta biednemu "Nico" skasowalicie ... fe nie ladnie! Smile)))

BTW - czy mi sie wydaje czy moje forum zaczyna otwierac jakies reklamy od czasu do czasu w nowym oknie ???? - nie jestem pewny bo jak serfuje to ma zawsze kilka okien przegladarki a IE6.0 sam z siebie czasem otwiera jakas reklame - ale ostatnio co wejde na to forum to sie jakies nowe okienka kurwa otwieraja... Sad((((

Zastanawiam sie nad zmiana forum na inna darmowke z polskiego serwera coby sie szybciej ladowalo - problem w tym ze nie moge nigdzie znalezc forum takiego jak to - z taka fajna "drzewkowa" budowa - wszystkie sa "plaskie" Sad(((((((( Najlepsze juz wydaje mi sie takie jak maja chlopaki na http://www.predator.prv.pl Looknijcie i napiszcie co o tym myslicie i czy chcielibyscie takie nowe forum.


CIACHO





____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2002-03-09 05:12:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Anonymous
"GAME OVER, MAN!"



Gość


hehe


212.160.33.133

jak juz nie masz sie do czego przyczepic, to przyczepiasz sie do cenzury? Smile))
A tego posta skasowalismy, bo gosc strasznie bluzgal na tomexxa



2002-03-09 05:22:00
Odpowiedz z cytatem
kabukiman
The Electrician ;)



First Sergeant
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 225

jak tam chcesz...


212.160.33.133

btw poprzedni post byl moj ale zapomnialem sie podpisac...
po co masz zmieniac forum na to z nethit.pl, kiedy jest juz jedno dobre, wygladajace tak samo i majace troche wiecej funcji...? czyzby przemawiala przez Ciebie zlosliwosc?

kabukiman



2002-03-09 05:30:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

lekki niesmak


213.241.8.199

Powiem tylko, ze badziwnie to zrobiliscie:(
Tak to w koncu nie wiem czy to prawda czy po prostu jaja.




2002-03-09 06:20:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

Re: forum


213.241.8.199

Hym masz racje co do paru drobiazgow, ale takze widze, ze strasznie tendencyjnie wymyslasz preteksty przeciwko przeniesienu sie na forum Kubakina.

>>>Najlepsze juz wydaje mi sie takie jak maja chlopaki na http://www.predator.prv.pl Looknijcie i napiszcie co o tym myslicie i czy chcielibyscie takie nowe forum.

Zagladalem tam pare razy.
Nie wiem co u nich widzisz tak rewelacyjnego!

Wracjac do unikalnego lajautu DZEWKOWEGO to wg mnie nie jest to szczyt wygody. W ogule co to za argument? Smile)
Mi zalerzy by nie przeoczyc jakies ciekawej dyskusji czy odpa z winy nielogicznej budowy forum.

Pozd.




2002-03-09 06:32:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

BEDZIE NOWE FORUM!


217.99.208.82

Kurde - juz nie moge z tymi okienkami otwierajacymi sie za kazdym razem jak chce przeczytac posta... porabalo ich w tej ameryce???? - nie ma nic przeciwko reklamie w postaci pojedynczego banera - jak bylo dotychczas ale te okienka to przegiecie paly na maxa!

TOMEXX:

>ze strasznie tendencyjnie wymyslasz preteksty przeciwko >przeniesienu sie na forum Kubakina.

A co tu tendencyjnego? To po prostu subiektywna ocena - lubie ich strone ale ich forum mi nie pasi - a do czegos co mi nie pasi nie bede sie linkowal.

>Zagladalem tam pare razy.
>Nie wiem co u nich widzisz tak rewelacyjnego!

A co takiego rewelacyjnego w forum z www.obcy.net?

>Wracjac do unikalnego lajautu DZEWKOWEGO to wg mnie nie >jest to szczyt wygody. W ogule co to za argument? Smile)
>Mi zalerzy by nie przeoczyc jakies ciekawej dyskusji czy >odpa z winy nielogicznej budowy forum.

Moim zdaniem wlasnie "drzewkowy" design jest najbardziej logiczny i przejrzysty - zwlaszcza w dyskusjach ktore wychodza z jednego punktu a potem sie rozgaleziaja na dwa lub wiecej watkow - jak to mialo miejsce nie raz na tym forum.

KABUKIMAN:

>po co masz zmieniac forum na to z nethit.pl, kiedy jest >juz jedno dobre, wygladajace tak samo i majace troche

No offence - moim zdaniem ich wyglada lepiej niz wasze... moze jakbyscie to skonfigurowali inaczej... no kurde o gustach nie bedziemy rozmawiac bo to donikad nie prowadzi - nie ma tu zadnej zlosliwosci - po prostu subiektywny gust - tamto mi sie bardziej podoba!

>to przyczepiasz >sie do cenzury? Smile))
>A tego posta skasowalismy, bo gosc strasznie bluzgal na >tomexxa

Hmmmmmm - sam juz nie wiem. Zasadniczo potrafie sobie wyobrazic sytuacje ktora mi sie jeszcze nie zdazyla, ze ktos bluznal by tak strasznie ze bym skasowal mu posta... z drugiej strony jetem przeciw cenzurze - a posty swiadcza o postujacym - jak ktos nie potrafi komus przygadac w cywilizowany sposob tylko musi "jezdzic mu po rodzinie" to swiadczy ostatecznie tylko o jego miernocie umyslowej...

To jeszcze jeden argumanet - tu cos takiego sie nigdy nie zdazylo... na wasze forum jakies chamy chodza czy co ? Wink)

Pozdro
CIACHO

ps:

A nowe forum zaloze po weekendzie - po tych francowatych wichurach padla linia dzierzawiona co podpina LAN'a w ktorym jestem do netu i siedze na modemie - nie chce nabic za duzego rachunku, wiec zajeme sie tym jak nie bede musial bulic za kazdy impuls.





____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2002-03-09 08:37:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
kabukiman
The Electrician ;)



First Sergeant
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 225

hmm


212.160.33.133

A jak według Ciebie niby miałoby byc skonfigurowane? Kurde,jak juz nie masz sie do czego przyczepiac, to znajdujesz takie pierdołki. Najpierw ci za wolno chodzilo (g..o prawda), potem , ze nie mozna pisac anonimow (juz mozna), jeszcze do wygladu, który mozna zmienic w kazdej chwili... no nie wiem, zakladaj nowe forum na nethit.pl (chociaż nie sa najlepsza do tego firma), jak chcesz, ale wygladac to bedzie ono praktycznie tak samo jak nasze. A gdzie sens, gdzie logika?. A co do tego skasowania, to zrobiłem to po to, żeby uniknąć dymu, jaki byłby, gdyby Tomexx przeczytał te bluzgi. Wstydzę się, że mam kumpla, który nie potrafi wymyśleć innych argumentów i już mu powiedziałem, że jak tak dalej będzie robił, to nie ma czego szukać na tym forum...

pozdro,
kabukiman

kabukiman



2002-03-09 09:06:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

Re: hmm


217.99.208.224

CZE:

>A jak według Ciebie niby miałoby byc skonfigurowane?

I tu trafiamy w sedno problemu ze zrobieniem jednego forum dla paru stron.

Dla mnie taka konfiguracja jak u was jest nie do przyjecia - moja strona otwiera sie w oknie przez co zmuszony jstem ergonomicznie wykorzystywac miejsce - ustawienie gif/jpg po lewej stronie postu dla mnie odpada bo by mi dramatycznie zawezalo przestrzen na tekst albo zmuszalo do pokazania paska przwijania na dole a tego nie chce...

Ponadto - co chyba oczywiste - bede dazyl do konfiguracji ktora mi bedzie pasowala do reszty layoutu - czyli w tonacji niebieskiej z uzyciem wlasnego arkusza styli... co za pewne nie bedzie wam pasilo bo by sie wam moj niebieski gryzl z waszym zielonym.

>Kurde,jak juz nie masz sie do czego przyczepiac, to >znajdujesz takie pierdołki.

Ja sie kurde nie czepiam - ja wyrazam swoj punkt widzenia - i naprawde nie ma w tym zadnej zlosliwosci.

>Najpierw ci za wolno chodzilo (g..o prawda),

Bo chodzilo - moze wszystkim innym chodzilo zajebiscie a mi nie bo mam kaszlawe lacze - moglo byc i tak. Ostatnio jak tam zagladalem wczytywalo sie przyzwoicie.

>A gdzie sens, gdzie logika?.

Jak na samej gorze - wyglad mojej strony, ktory mi sie podoba i ktorego nie zamierzam na razie zmieniac wymusza niestety pewne ustawienia i okreslony sposob wykorzystywania ograniczonej przestrzeni glownego okna - logiczne, nie?

>A co do tego skasowania, to zrobiłem to po to, żeby >uniknąć dymu, jaki byłby, gdyby Tomexx przeczytał te >bluzgi.

Ehh - coz... zostawic zle, skasowac tez nie dobrze Sad(( czasem zdazaja sie takie sytuacje w zyciu.

Podsumowujac: zaloze sobie w przyszlym tygodniu nowe forum. Jak wam, Suchemu, czy komukolwiek innemu pasi sie do niego liknowac to nie ma sprawy - bedzie git. Jak wam nie pasi tez dobrze - jak chcecie tu cos zapostowac to zawsze jestescie mile widziani.

pozdro
CIACHO





____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2002-03-09 10:12:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562

re:hmm


213.46.248.60

Co do bannerow to istnieja programy typy banner killer (http://software.xfx.net/utilities/popupkiller/tsguide/index.html), ale to jest polawiczne rozwiazanie, bo co z tego ze my (stali uzytkownicy boarda) mamy taki program, skoro stos inny moze nie miec; tylko sie wkurzy i zamknie okno przegladarki.
Istnieje jeszcze takie forum (dzialajace na tym samym "silniku" co obcy.net) http://explosiv.pl/;
tego rodzaju fora sa darmowe, mozna je sciagnac tutaj http://www.phpbb.com/ ale z tego co wiem to musi byc na Linuksie..

Pozdro,
Majkel



2002-03-09 11:26:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB