Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: kanal ircowy #nostromo
Piok vel sluz vel pokrak


Gość


kanal ircowy #nostromo

cze
Czemu nikt sie nie zjawia na #nostromo ? Czasem Tomexx wpadnie rzadziej Ciacho , czasem zupelnie ktos obcy (sic! Wink). Ale ostatnio nikt ,pustki totalne :/
rozumiem ze wakacje ze wypoczyn , ale przed wakacjami bylo prawie tak samo...
A porozmawiac o ciekawych rzeczach zwiazanych z Saga da sie, np. niedawno nabilismy Tomex i ja w krotkim czasie okolo 30kilo tekstu na temat pochodzenia xenomorfow i Jockeyow i powiem ze wcale zgrabna i logiczna teoria nam wyszla .
Czekam na Was na #nostromo
And Bulg for all...
sluz


2001-07-29 05:16:00
Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

no wlasnie co z tym kanalem ???

Pytania o kanal nalezy kierowac do Tomexxa - bo to on jest jego zalozycielem.

A swoja droga sam mialem spytac co sie dzieje z tym kanalem - gdzie sie podzial Kruk i jego boty ????





____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2001-07-29 12:04:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

Odpowiedz

W zasadzie to mozna mnie nazwac "zalorzycielem" Smile, jednak nie mam w tej chwili mozliwosci jakies bezposredniej jego kontroli (booty i te sprawy). Zawsze dogadywalem sie z roznymi wczesniej nie znanymi osobami ktore zgadzaly sie na "pilnowanie" kanalu swoimi botami.....Cuz bylo takch delikfentow bodajrze 3ech wliczajac Kruka no i po jakims czasie kazdy "wymiekal" i niestety pozucal kanal, na razie to regula.
Co do ilosci zwiedzjacych fakt jedyna osobe ktora spotykam jest Piok, ostatno nawet i jego nie udaje mi sie zlapac. Mowiac szczerze sam wpadam przez to coraz rzadziej no i tworzy sie efekt ktory powoduje ze kanal pustoszeje..

Nikogo nie zmuszam do gadania.....
Ale jakby ktos mial ochote to najwieksze szanse na spotkanie beda wieczorem ok 18-19..


2001-07-29 12:38:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Piok vel sluz vel pokrak




Gość


re :odpowiedz

Od conajmniej tygodnia trzymam, nazwijmy to sesje mircowa na kanale od poludnia do poznej nocy , i nie zjawil sie doslownie nikt , jednego goscia ktory wszedl i wyszedl nie licze...
jednym zdaniem: "This place is dead..." Sad(
piok


2001-07-29 12:54:00
Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB