Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: zapytanie
ShaiHulud


Gość


zapytanie



Uszanowanko!

To moj pierwszy wpis tutaj aczkolwiek zagladam na strone juz od okolo poltora roku (to tak w ramah tlumaczenia sie Smile) Mam pytanie. Mozliwe ze juz kiedys poruszaliscie ten temat na msgboadzie....no ale do rzeczy. Mam 23 lata i zauwazylem (w pracy i w szkole)ze gdy odpowiadam na pytanie jaki jest moj ulubiony film ( a jaki to oczywiste Smile ludzie reaguja z glupawym usmieszkiem....no tak. Moze jakis nienormalny jestem. Spotkaliscie sie z tym? Nie to zebym sie uzalal nad soba ale mnie to deliktnie mowiac wkurwia.
To by bylo tyle......aha i drugi moj ulubiony film to "True romance" ("Prawdziwy romans" w wypozyczalniach.....goraco polecam)
2001-01-20 14:09:00
Odpowiedz z cytatem
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

Re: zapytanie



CZE:
Btw- jaki jest w koncu twoj ulubiony film?!?!?....

Co do ALIENA to wogole jest mase ludzi ktorze nie maja zielonego pojecia o czym tak na prawde jest ten film.....
Jasne straszny potwor na statku...(jak on moze ogladac taki glupi film??)tak jest w wiekszosci przypadkow...
Nie bede tu pisal o prawdziwej tresci filmu bo zajelo by to kilka stron zreszta sam pewnie wiesz co tam jest najistoniejszego...

pozdrowienia!
2001-01-21 01:43:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
ShaiHulud




Gość


Re: zapytanie



ten film to TRUE ROMANCE...mistrzostwo swiata. Szczerze polecam!
Z tym "potworkiem na statku" to sie zgadza....huehuehue
pozdra
Shai
2001-01-21 07:03:00
Odpowiedz z cytatem
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

Re: zapytanie



Tak wiec ktory z Alinów najbardzej doceniasz?
2001-01-21 09:23:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
ShaiHulud




Gość


Re: zapytanie



Aliens najbadziej.....potem exequo Nostromo i 3 a Ressurection nie doceniam za Chiny Ludowe!!!! Opocz sceny pod woda to ten film moglby nie powstac! Europejczyk nakrecil najbardzie Hollywoodzka czesc....paradoks
2001-01-22 14:02:00
Odpowiedz z cytatem
v i r u s s s




Gość


taaaa....



taaa... te filmy sa klasa same w sobie.... niema sensu rospisywac sie o ich ukrytych badz jawnie odkrytych przeslaniach - ktore sa, lub ktorych raczej nie ma /to jak szukanie piekna i wartosci w piramidach - sa wielkie, proste wspaniale no i niektorym ciesza oko... Wink/ jak powiedzial swego czasu Ridley Scott ad ALIEN`a i jego przeslania "(...) terror, TERROR and once again TEERRRRORRR!!!...nothing else..." a Jim Cameron jakoze uzekla go reakcja publicznosci na ALIEN - chce zrobic film rownie wielki jak ten Scott`a i niech publika sra z zachwytu....a ALIEN 3 Finchera.... no cuz Fox pognal za pieniedzmi a Fincher okazal sie wowczas najodpowiedniejszym czlowiekiem na odpowiednim stanowisku... i cos z tego wyszlo - gdyby nie troche slaby scenariusz bylo by to dzielo kultowe - dorownujace scottowskiemu. Choc dla mnie osobiscie najlepsze z serii... a co do resurrection to ... niechce mi sie nawet pisac.... miejmy nadzieje, ze zaden zabojad sie za piatke niezabierze a niejaki joss wheddon czy jak mu tam ... niech pisze kolejne czesci gwieznych wojen i tym podobnych bredni.... to tyle thx za uwage - pozdrowienia dla ziomali: CIAHOS I TOMEX i inni... Wink
2001-02-02 11:20:00
Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB