Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Różności
MAYAK




Staff Sergeant
Dołączył: 2002-09-24
Posty: 127

Różności

Hi! Przez kilka dni byłem pozbawiony Netu,ale za to teraz jestem już na stałym łączu.Arrivederci,TPSA! I WILL NOT miss you! O w mordę!Messboard zaczął przypominać procesor atmosferyczny w chwilę przed eksplozjąSmile) Z dużą przyjemnością przeczytałem rozważania Pioka o broni i amunicji(miło wiedzieć że jest nas,giwerolubów więcej:)).Mała poprawka:kaliber 45 to 11,43mm a nie 11mm.Nie chcem ale muszem..powrócić na chwilę do tego nieszczęsnego APC.Istotnie podstawą technologii Stealth jest ukształtowanie płaszczyzn kadłuba.pancerza etc.tak by wiązka radarowa natrafiając na dany obiekt uległa rozproszeniu na wielu ustawionych pod różnymi kątami polach,jednak gdyby projektant APC chciał ustawić burty transportera pod kątem,kubatura jego wnętrza zmniejszyłaby się przynajmniej o połowę i nie zmieściłby się ten cały przewidziany w scenariuszu high-tech.Jak już wspomniałem APC jest pojazdem zbudowanym na zasadzie-coś za coś.Spór o to czy APC jest realny czy nie wydał mi się trochę hm..rozdmuchany kiedy natrafiłem na pewną informację.Mam otóż przed sobą magazyn RAPORT WTO nr 12/2000,jest tu artykuł n/t wozów bojowych US ARMY,a w nim m.in.zdjęcia opatrzone następującym komentarzem: "Koła czy gąsienice?Ani jedno ani drugie-zdaniem korporacji Raytheon przyszły podstawowy wóz bojowy US Army końca 21-go wieku,efekt programu Future Combat System poruszać się będzie...na poduszce elektromagnetycznej.Ma być zintegrowany z satelitarnym systemem zwiadu oraz łączności i być wyekwipowany we własne autonomiczne,bezzałogowe pojazdy rozpoznawcze i bojowe" Gdyby Aliens nakręcono w 2000 r.APC wyglądałby z pewnością inaczej i bardziej realnie,ale cóż film Camerona trochę latek już ma i na pewne rzeczy musimy wziąć poprawkę. Pozdro


2001-09-07 12:15:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Piok vel sluz vel pokrak




Gość


Re: Różności

Dzieki Mayak Smile Milo uslyszec ze czytanie moich wypocin sprawia komus przyjemnosc a nie piane na ustach ;>
Big Thx

piok


2001-09-08 08:05:00
Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB