Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Popieram...
MAYAK




Staff Sergeant
Dołączył: 2002-09-24
Posty: 127

Popieram...

Niniejszym podpisuję się obiema rękami pod propozycją AVATARa. Znając realia naszego("pobożnego" ha ha)kraiku,
plagiatorów i innej wysyłającej wirusy w mailach hołoty będzie raczej przybywać,więc czemu nie?Co więcej,to robiłoby mocne wrażenie np. wchodzi sobie taki sk......n
na stronę Ciacha i już na wjeździe widzi taki warning: Jeżeli jeszcze tu nie byłeś to wiedz że ta strona jest tak dobra że wielu próbowało ją plagiatować,więc oszczędź sobie fatygi,a będziesz spał lepiej(gdyż nie będą cię swędziały plecy od tych chujów,które ci nawstawiamy:))I tu wchodzi w porządku chronologicznym lista "podszywaczy"tzn.nazwiska,ksywy,adresy mailowe itd. Byłoby to coś w rodzaju Sieciowego pręgierza.Pomysł może średniowieczny ale być może skuteczny.Ciacho what do you think?
Pozdro



2002-01-19 15:38:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

nope

A ja mam zupelnie inne zdanie...
Jest to broszka Ciacha wiec niech robi jak uwaza, ja na jego miejscu bym poprostu nie zwracal na to uwagi.. Jest to przyslowiowa walka z wiatrakami i nie ma sensu sie tym przejmowac. Robienie jakis banerow na wjazdowce blyskajacych prosbami by wyslac komus bluzki na e-mail to juz z kolei przegiecie w druga strone IMHO. Lepiej zajac sie wiec rozbudowa, modernizacja strony bo wyzej wymienione dzialania (w tym teksty pelne bluzek) na pewno nie dodaja jej urody a rezultatu nie przyniosa. Poza tym wystarczy sie zastanowic, kto zupelnie niepowizany z sytuacja (nie "poszkodowany") zechce wyslac taki list pelen dezaprobaty i bluzek???

Ehh...





2002-01-20 11:40:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

Re: nope

Echh... choc takie rzecy zawsze beda mnie wkurzac i moze sie zdazyc ze jak sie wkurze to bluzne na tej stronie to zasadniczo moge powiedziec w tej kwesti tyle: pieprze tych wszystkich umyslowo ubogich lamerow ktorzy sami nie sa w stanie sklecic samodzielnie paru zdan i musza sie podpisywac pod moimi. Raz jak sie naprawde napialem chamstwem plynacym z maili napisalem na wjazdowce co o pewnych osobnikach mysle - i choc tekst ten zostal dawno usuniety i nie zaluje tego faktu to nie sadze zeby mi sie chcialo pisac cos takiego drugi raz - po prostu takie mieka fujara robione fajfusy nie sa warte ani mojego ani waszego czasu!

Pozdro
CIACHO




____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2002-01-20 13:43:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB