Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: ALIEN LEGACY Z POLSKIMI NAPISAMI ZA FREE
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

ALIEN LEGACY Z POLSKIMI NAPISAMI ZA FREE



Mam oferte dla mowiacych po angielsku maniakow sagi - po wielkich bolach zripowalem do divx'a 5 bonusowa plyte zawierajaca 65 minutowy dokument ALIEN LEGACY (byla jakos dziwnie zabezpieczona i qurewsko sie z tym nameczylem - ale jak to mowia polak potrafi) - napisy angielskie dla nieslyszacych wyciagnolem do pliku w formacie klatkowaym i... trzeba by poprawic po tych burakach z ITI ktorzy wydali plyte bonusowa bez polskich napisow i przetlumaczyc Smile)))) - jacys chetni ? - kto wezmie udzial w tlumaczeniu i pomoze dostanie odemnie ALIEN LEGACY w divxsie za darmo ! Smile
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2001-05-14 11:39:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
MAYAK




Staff Sergeant
Dołączył: 2002-09-24
Posty: 127

Alien Legacy za free



Sądzę że mogę się uznać za mówiącego po angielsku maniaka Sagi(szczególnie jednej jej części),z tym że jak wspomniałem kiedyś w którymś z moich maili,nie jestem komputerowcem i np.zwrot "zripowałem do divixsa(czy jakoś tak)jest mi znajomy mniej więcej w takim stopniu jak język arabski czy sanskryt.Tak więc jeśli nie chodzi o rozgryzanie "computer-slangu",to podeślij materiał i zobaczę co da się zrobić.Jak powiadają-Who Dares,Wins!
2001-05-15 14:57:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB