Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: przemyslenia...
ShaiHulud


Gość


przemyslenia...

....ostanio zastanawialem sie nad fenomenem Obcego i doszedlem do jednego wniosku, ktory okazal sie wspolnym mianownikiem dla wiekszosci "kultowych" pozycji s-f......realizm. Nie mam tu na mysli scenariuszy, bo te z samego zalozenia nie koniecznie sa realne, ale o rozsadne przedstawienie realiów. Swoje przemyslanie oparlem o Obcego, Hardware i Blade Runner. W kazdym z tych filmów, otoczenie, broń, sprzęt, statki...wszystko jest zaprojektowane "bez przegięc"...dokladnie takie jak powinno/mogło by byc. W sumie nie bede sie rozpisywal, bo chyba doskonale wiecie o co mi chodzi. Tak ot naszlo mnie wiec napisalem. Aha i jeszcze jedno....ma ktos z Wwy pozyczyc Hardware na video...bo mam cisnienie nieziemskie se wciagnac jeszcze raz a w wypozyczalni nie racza ta pozycja

pozdra


2001-06-05 09:17:00
Odpowiedz z cytatem
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

Re: przemyslenia...

Miałem go kiedys na VHS ale na 99% jest juz nagrany czyms innym trudno mi powiedzisc sprawdzenie wszystkich kaset jest bardzo pracochlonne i strasznie niszczy magnetowid....

Film jest nawet nawet choc bez takiego rozmachu co obcy....
taka minaturka obcego.
"MARK 13" to bodajrze inny tytul rok produkcji chyba 1990 o ile pamietam....
Pozdro!



2001-06-07 06:24:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

Re: przemyslenia...

W Krakowie HARDWARE jest bez problemu do dostania w wypozyczalniach - w tych starszych i mniejszych bo wielkie i wmiare nowe sieci - takie jak np Bevely Hils Video przewaznie nie maja calej masy starych ale jarych tytulów (vide HARDWAR, STRANGE DAYS, PUMP UP THE VOLUME, etc). Osobiscie film uwazam ze ciut powyzej przecietnej. [kultowy jest tekst slyszany z radia na samym poczatku "...dobrych wiadomosci, kurwa nie ma..." Smile))) ]



____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2001-06-07 06:43:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB