Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Do webmasterów alienowych stronek
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961

Do webmasterów alienowych stronek



Przedstawiam małą propozycję i prosze o komentarze. Jako, że msg. bard CIACHA działa "tak sobie" Wink proponuję trochę inne rozwiązanie. Można założyć jednego msg boarda i umieścić link do niego z każdej stronki o ALIEN, ALIENS, ALIEN3, AVP w polskim necie. Chyba warto.

Pozdro
2001-05-10 07:06:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

Re: Do webmasterów alienowych stronek



Moim zdaniem ten dziala zupelnie przyzwoicie !
Co do nowego to w koncu go zaloze - nie jako CGI z internetu ale jako PHP na wlasnym serwerze. Jesli chcecie mozecie sie linkowac bezposrednio do tego borda ktory na razie jest - wtedy jesli uda mi sie przypomniec sobie haslo administratora moge dopisac ze jest to wspolny bord kilku stron. To tyle jesli chodzi o mnie.
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2001-05-10 07:13:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

Re: Do webmasterów alienowych stronek



No to do roboty!! odstawic browary na 48h i do konca weekandu ma byc on-line!
Co od obecnego rzeczwiscie dziala przyzwoicie ale to co oferuje jest zalosne zadnej segregacji, moderatorów itp.....
mam nadzieje ze ten nowy bedzie lepszy niz najlepsze daromowe mesagebordy bo inaczej dlubanie w PHP mija sie z celem
pozdro!
2001-05-11 12:29:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
MacVas




Private First Class
Dołączył: 2002-04-05
Posty: 60

Re:



Swoja drogą to fajna idea ,bo ten MSGB ma zbyt długi czas ładowania.
Pozdrowienia dla rzeszy maniaków ALIENA.
2001-05-13 09:42:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB