Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: inne niescislosci
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

inne niescislosci



Hym musze to przeanalizowac. Wyglada to niescislosc...
Btw- znasz moze inne bugi w tym filmie raczej niescislosci.?

1.Niezgodnosc wygladu kapsul z Sulaco i EEV.

2.Niewyjasnialna w zaden sposob sytuacja jak znalazło sie na Sulaco jajo....(chyba jedyne to ze Bishop musial byc zdrajca inne sie wykluczaja)

3.To dziwne ale po wyjsciu czestbrustera czlowiek natychmiast umiera a Ripley jescze "probuje z nim walczyc"
(scena kiedy spada do pieca hutniczego)-to akurat była symboliczna scena ale jednak...

4.Scana gdy Alien eksploduje pod wplywem roznicy temperator pod koniec filmu. 0 kwasu normalnie powinien obryzgac nim wszystko dookoła. Zreszta ta eksplozja wyglada tak jak by był on pusty w srodku.

5.Bez sensu pozar na Sulaco mozna było ugasic po przez "opruznienie z tlenu atmosfery sulaco" -wytworzenie prozni przez otwarcie sluz. Pasazerowie i tak byli w kapsulach wiec mogli w nich spokojnie oddychac.
2001-01-25 00:01:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
carlo




Gość


a najgorsze ....



w sumie to nie jest niescislosc ale wyglad typkow z WEYLAND na koncu filmu to absolutna porazka i nieporozumienie. Nie wiem co inspirowalo dizajnera Smile ale mam wrazenie ze Seksmisja i Pan kleks w kosmosie Smile))))))
2001-01-25 07:53:00
Odpowiedz z cytatem
carlo=ShaiHulud




Gość


Re: a najgorsze ....



tylko wyjasnienie z nickami Smile
2001-01-25 07:55:00
Odpowiedz z cytatem
Anonymous




Gość


hym ALIEN 3 jest git!



Ee tam ja lubie to czesc po prostu...
Widzalem kiedys ze 5-6 lat temu w C+ taki cykl w TV wieczorem ALIEN3 a po nim zaraz Predator2 to jak po obejrzenu A3 zobaczylem Pred. to roznica klasy tych filmow byla oszalamiajaca po prostu Prdator wydawał byc sie reklama proszku do prania i po obejrzeniu solidego kina Finchera nie byłem w stanie dalej ogladac takiego gniota..

2001-01-25 10:19:00
Odpowiedz z cytatem
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

Re: hym ALIEN 3 jest git!



tak sie rozpisalem ze zapomnialem sie podposac:))
2001-01-25 10:20:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
ShaiHulud




Gość


ja tez lubie....



....ale nic nie zmieni mojego zdania na temat typków ubranych na srebrno z koncowych scen. Po prostu żenua
2001-01-27 02:49:00
Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB