Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: PREDATOR I PREDATOR NA DVD
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815

PREDATOR I PREDATOR NA DVD

Taka mała wiadomość Smile))))))



____________________________________
2001-10-09 10:57:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Anonymous
I'm here, baby! I'm here!



Gość


Poprawka

zapomniałem dodać 2 do drugiego predatora Wink)


2001-10-09 10:59:00
Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

uwaga wersja CENZUROWANA !!!

Otrzegam przed wydaniem banki na predatora na DVD bo jest to wersja ocenzurowana !!! Wycieto scene gdy Arnold rzuca nozem i przybija kolesia do drzwi oraz scene padajacej odstrzelonej reki Dillona.

Chcialem kupic te plyte - ale jak mi kumpel o tym powiedzial to sie rozmyslilem - ale bym sie wkurwil gdybym wydal ponad 100 zapodal to w domu i odkryl brak tych cen...

Pozostaje pytanie co za durne buce wydaja w polsce filmy DVD ??? - albo lektor w mono, albo cenzura, albo jeszcze inna wtopa (a cena przewaznie powyzej 100zl)!!!!!!! Mam do tych ludzi tylko jedno zdanie: KIBLE WAM BARANY SPRZATAC A NIE DVD WYDAWAC !

Z zacunkiem dla czytelnikow tego boardu i kompletnie bez szacunku dla lamerow wydawcow DVD.

CIACHO



____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2001-10-09 15:35:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
MacVas




Private First Class
Dołączył: 2002-04-05
Posty: 60

Racja ale...

Ja mimo wszystko kupiłem i nie żałuję pieniędzy bo jest tam moja ukochana scena "karczowania dżungli" oraz najlepszy song Little Richarda "Long Tall Sally" w jakże kultowym rytmie - Elvis wykonał to wręcz żenująco.
Co do cenzury i wyciętych scen to zdecydowanie macie racje-
ale film jako tako doczekał się tegoż wydania DVD co w moim odczuciu jest dostrzegalne przed ekranem - poprawiona jakość obrazu i jeszcze kilka dupereli jak to w przypadku DVD bywa.
Osobiście nie uważam kasy za straconą ,choć mam preda na kasecie ,na płycie CD (format Divixa) ,oraz na taśmie magnetofonowej dla lepszego wsłuchania się w tekst ,czy jak to mówią do poduszki. Smile))
Dlaczego tak uważam? Bo ja wiem?
Może dlatego ,że jestem crazy maniak pana Arnolda i jego przerośniętych bicepsów ,albo że kocham Miniguny ,a może i jedno i drugie razem z domieszką trzeciego ,którym jest fakt ,że jest to KULTOWY FILM I TRZEBA GO MIEĆ!
Z pozdrowieniami dla Kevina Peter Hall'a!
:)


2001-10-10 04:31:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB