Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: NOTKA
AVATAR




Private
Dołączył: 2002-03-16
Posty: 23

NOTKA



Uwaga szczęśliwi posiadacze programu TV4!
Sprawdzcie program w gazetach. Niedługo, tzn chyba
w przyszły czwartek (czyba21)bedzie leciał OBCY-osmy pasazer Nostromo.Napewno wiem że będzie o 21.05 Ten kanał nie ma najlepszej jakosci nadawania, ale zawsze mozna nagrac (jesli jeszcze jest ktos kto tego nie zrobil dawno temu...Smile
2000-09-15 08:17:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
MacVas




Private First Class
Dołączył: 2002-04-05
Posty: 60

Dodatek do notki



Pamiętajcie tylko że stacja czasami koduje sygnał satelitarny ,a jeśli jesteście podłączeni niektórzy operatorzy nie wykupili"drogiego" jak na ich fundusz dekodera i sygnał zamiast iść satelitą odkodowany podąża ziemią zakodowany lub w złym odbiorze... .
Swoją drogą to niezła gratka dla miłośników Obcego... szykujcie wasze wideo... .
2000-09-20 01:56:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795

:(((



troszke dupka z tym ALIEN na TV4... Bez stereo... Pan&Scan... juz lepiej do wypozyczalni i wypozyczyc za 5 zeta... noi te przeklete reklamy... a zrteszta chyba juz kazdy ma po 3 kopie Trylogii z TVN`u... TV4 S*U*C*K*S!!!
____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2000-09-21 13:15:00
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

Re: :(((



ech
Tak myslalem Sad
nie chcialo mi sie nawet wkodowywac specjalnie TV4 zreszta codziennie ogladam ten film i to w WIDESCREEN!Smile)) Mam tyle kopii mi szkoda kasety na 3 taka sma wersje!Ale che zaznaczyc WIDESCREEN jest bardzo drogi i w zasadzie stac tylko wielkie telewizje na zakup takiej wersjii tak to jest zdaje sie z prawami autrskimi! WIDESCREEN do kina a nie w TV chyba ze ostro zabulisz.....Smile.W TV to tylko jakis 5 lat temu na C+ widzialem A3 w WIDESCREEN i poza tym nigdy !
A tak wogole odwiedzajcie moja stronke
2000-09-21 15:21:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB