Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: A no cenimy się cd.
MAYAK




Staff Sergeant
Dołączył: 2002-09-24
Posty: 127

A no cenimy się cd.

Hi!Dawno nie byłem na stronce(kłopoty ze sprzętem)ale jest już OK.WOW!,ostry spór jak widzę.HMMMM:))Wiedziałem że prędzej czy pózniej to nastąpi.ShaiHulud okazał się pierwszym który odważył się "wyrwać cegłę z muru" wzniesionego wokół "tajnej biblioteki".Jeśli mogę wyrazić swoje zdanie,to teksty te powinny być "odtajnione" i udostępnione fanom.Gdzieś w dyskusji powiedziano.."a tu chodzi o ciężką pracę kilkunastu osób.."SURE!Nikt tego nie neguje!Jednakże ja(nie wiem co sądzą współautorzy)nigdy nie liczyłem godzin spędzonych na "wklepywaniu"tłumaczenia ALIEN LEGACY,co więcej cieszę się widząc że jest ono dostępne wszysykim chętnym.Oczywiśćie zrobicie wedle własnej woli,jednak ta sytuacja aż się prosi o parafrazę z Orwella "Wszyscy fani AlienSagi są równi,ale niektórzy są równiejsi! Pozdro.
BTW.Dwa w jednym:Re.!!!APEL!!!-ALIEN Unofficial Site,COME BACK!!!


2001-07-28 05:37:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

re

Ukryta kartoteka jak juz pisalem bedzie zapewne wkrotce (po zakonczeniu wszystkich projektów; w blizej nieokreslonym czasie) "odkryta" na zasadzie typu kto poprawnie wypelni krotki quiz dostaje wjazd (oczywiscie bedzie to zautomatyzowane poprzez jakis skrypt PHP).

Poki co zostanie jak jest !

To jest moja ostatnia wypowiedz na ten temat i nie zamierzam wiecej do tego wracac bez wzgledu na to co sie bedzie dzialo na message boardzie !



____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2001-07-28 10:04:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB