Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: faq
ranger




Private
Dołączył: 2002-03-29
Posty: 5

faq

Nie wiem skad wziely sie na tej stronie pliki faq ale mam jeszcze jedna teorie dot. katastrofy SULACO - jezeli na poklad dostala sie Krolowa to czemu nie moglby dostac sie takze jakis inny Obcy, wprawdzie na filmie tego nie widac ale... jezeli to prawda to mogl on (np. z zapasow zywnosci (jesli to jest mozliwe) wytworzyc jaja i wyklulyby sie twarzolapy a co dalej wiadomo zwarcie, katastrofa itd.

Jeszcze jedno moze zamiast krecic kolejny film o Obcym (tzn. mam na mysli calkiem nowa produkcje) Cameron moglby zrobic film traktujacy o walce w koloni "Hadleys Hope" dla mnie mogloby to byc ciekawsze niz calkiem nowa wymyslona na sile czesc (powtorka katastrofy w stylu najnowszej czesci Obcego moglaby zniszczyc dobre imie seri). Heroiczna walka kolonistow z Obcymi to naprawde dobry temat (co z tego, ze wszyscy wiemy jak by sie ona skonczyla).


2001-05-24 12:18:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

Re: faq

Dla mnie sytuacja z jajami jest raczej niemozliwa....
Po pierwsze krolowa nie miala mozliwosci zlorzena jaj z powodu braku odwloku, po drugie braku czasu(nie mamy tam zadnej sensownej przerwy kiedy to krolowa mogla by je zlorzyc. Zajeta jest lapaniem Newt itd na dodatek sceny sa tak zmontowane ze nie ma tu watpliwosci.......
A przyniesc ze soba jajo(a) to juz lekka przesada widzimy wielokrotnie w czasie poscigu windami ze nie nic nie niesie i bynajmniej nie jest kangurem by miec torbe do ktorej mozna cos schowac....Po za tym raczej wszystkie jaja zostaly rozwalone przez ogien Riply...Jescze jedno to iz jaja sa w tym samym pomieszczenu co kapsuly kriogeniczne zweszone na czyms w rodzaju rusztowania..Przynajmniej tak to jest w Alien3 pokazane. Pytanie jest takie kto byl tak madry i je umiescil wlasnie tam ?

Pomijajac to ze Cameron zmienjeszyl królowa tak by zmiescila sie do wneki systemu podwozia do wind itd:)) -BO w gniezdzie wyglada conajmniej na 3-4x wieksza! nawet pomijajac bardzo duzy odwlok widac ze jest o wiele wieksza.
Inna sprawa ze tak na prawde rowniez tu nie bylo czasu i montarz scen nie wytlumacza jakim cudem mogla sie dostac na poklad....Zreszta kazdy wie ze we wnece podwozia zostala by zmasakrowana przez goleń...
Normalny obcy mial by wieksze szanse ze wzgledu na smuklosc szczuposc ciala Giger wiedzial co projektuje... (krolowa wogole jest niezdolna do walki wedlug mnie jest za duza i niesmukla "korna na glowie" )
Jeszcze nie slyszalem o wytwarzaniu jaj z "żywnosci" ....
ale ze stworzen tak....By jajo powstalo prawdopodobnie jest konieczny metabolizm ktorego nie ma zywnosc:))
Zwynosc nie zmutuje bo jest niezywa wbrew samej nazwie.
Ostatnia rzecz gdyby obcy mial takie super predyspozycje cala ta krolowa nie bya by potrzebna....

Na zakonczenie mozliwosc ktora wysnuł Suchy jest dla mnie jedynie logiczna.
O tuz Bishop mial godzinke w zapasie (wtedy gdy Rip ratowala Newt) Mogl zawczasu zabrac na poklad jaja. Mial duzoo czasu gdy podazal rura mugl wtedy odskoczyc do gniazdka po jajka. Sprowadzic prom wladowac zawiesc na Sulaco umiesic je wlasnie w najodpowiedniejszym miejscu (hypersleep chamber)wrucic po Rip w wcisnoc wykret dlaczego sie spuznił!! Dla mnie bomba ....

Pozdro!




2001-05-24 23:48:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
ranger




Private
Dołączył: 2002-03-29
Posty: 5

...

To po co mialby wracac po Ripley i Newt? Przeciez jako inkubator moglby wykorzystac Hicksa. A z reszta nie sadze zeby Bishop byl zdrajca.

Pozdro

bylem na twojej stronie i jest extra


2001-05-25 05:23:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961

re

wg założeń "ALIENS" Bishop nie był zdrajcą, ale po nakręceniu "ALIEN 3" jedyne logiczne wyjaśnienie obecności jaj na Sulaco to zdrada Bishopa, którą trzeba uznać za fakt.


2001-05-25 06:45:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
BISHOP
F161



Gość


Re: re

I may be syntetic but I am not a traitor !


2001-05-25 07:50:00
Odpowiedz z cytatem
Anonymous
F161



Gość


Re: re

Weyland Yutani chce abyśmy tak myśleli, koniec propagandy i mydlenia oczu. Wasze machlojki wyszły na jaw. Bishop zdajaca

Pozdro :)


2001-05-25 08:53:00
Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB