Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Suchy male pytanie
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

Suchy male pytanie

Suchy cos ci chyba padlo na stronie.
Nie dzilaja linki do plikow probek mpfreeahh .
Czy na ftpach republiki, privich itp nie zalorzyli ostatnio jakis filtrow? Btw -mogl bys wpasc choc raz na chwile na #Nostromo irc lub ircd 16-17 zagladam tam codziennie. W ogule nie wiem czemu kazdy poza mna i Piokiem stroni od wizyt na tym kanale...:/


Czolgiem!



2002-01-07 14:07:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

Re: Suchy male pytanie

Jesli pliki ktorych brakuje to byly zipy to zostaly po prostu skasowane... Nie wiem jaki debil to wymyslil ale Onet regularnie utrudnia zycie uzytkownikom darmowych kont kasujac z nich wszystkie zipy... bezsens jakis !




____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2002-01-07 16:53:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961

re

#1

Jesli to prawda to ladna lipa. Stronka jest umieszczona az na 3 kontach wiec jesli te barany rzeczywscie tak kombinuja, to musze to jakos naprawic. Moze wrzuce to na moje konto uniwersyteckie (30 MB).

#2
Na #Nostromo wpadne dzisiaj (08.01.2002) ok 17.

#3
Do Ciacha: wyslalem ci reszte skanow "Newt's Tale",daj znac czy doszlo.

#4
Sorki za brak aktualizacji na www.fiorna.prv.pl, ale tak kurewsko malo czasu nie mialem odkad zyje na tym jebnietym swiecie.

Pozdro
Suchy

www.forina.prv.pl
www.alienstatoo.prv.pl



2002-01-08 07:54:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB